Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 286 отговора

София

Ето линкове към предишните теми "За първа година в детската градина!": 1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част, 6 част, 7 част, 8 част, 9 част и 10 част.

А ето и линк към списъка кой в коя градина е приет: Списък.
Цитирай

casa solare

цоп
Цитирай

София

Пу първа  Mr. Green

ъ Confused втора
Цитирай

София

Ех , колко сте бързи само . Денчо как вървят нещата при вас ?  Храни ли се там ? Мами , записахте ли децата на някакви допълнителни дейности ? Аз мисля да запиша Мартин на карате .
Цитирай

София

Много бързо пишете, а аз чета бавно  Mr. Green

диди, дано да ви се размине болницата, добре че си направила снимка.

Аз вчера поръчах Армакс и сега мисля да му слагам във водата за пиене всеки ден.
Цитирай

София

pipi06, Ади ходи на приложни изкуства и на танци, когато е на градина.  Very Happy
Цитирай

Sofia

Ето къде сте били!  Love

Гиги, какво е Армакс?

Диди, как реши, че трябва да се направи снимка?  newsm78 Криси кашля от няколко дена нощем. Педиатърката не чува хрипове в гърдите й. Не мога да разбера от къде идва кашлицата, свеки казва, че е от гърлото й, ама ....  newsm78
Цитирай

casa solare

pipi06 малката продължава да не се храни. Освен това е станала много унила. Вчера се опитах да я "подкупя" с нов пъзел (любими са и пъзелите), но и това не я впечатли:(
Цитирай

Хайде повече късмет с новата темичка.
По-малко болни и разплакани дечица.
Ние тази седмица сме си вкъщи на АБ.Вече е добре, но искам да се изчисти напълно и тогава да го пусна пак на градина.
Цитирай

Sofia

Денчо, много ми е мъчно за Ния, като те чета  Crying or Very sad Дано да свиква малката душичка, да живне малко. Криси като не искаше да ходи на ДГ ми се струваше все бледа и някак тъжна, сега вече не е така. Стискам палци и се моля всичко да е наред скоро  Praynig   bouquet
Цитирай

София

simba21, температура поддържа ли? И Ади кашля от близо седмица, но само първите 2-3 дена имаше за кратко около 37 градуса. Педиатърката ми показа какво се стича в гърлото и каза, че от това кашля. Не сме правили снимка и засега няма да правим.  Peace В четвъртък сме на втори контролен преглед.
Цитирай

Прага-Пловдив

Ех , колко сте бързи само . Денчо как вървят нещата при вас ?  Храни ли се там ? Мами , записахте ли децата на някакви допълнителни дейности ? Аз мисля да запиша Мартин на карате .
Вилин е записан на танци,ама от тези болести още не е ходил.
Цитирай

Sofia

simba21, температура поддържа ли? И Ади кашля от близо седмица, но само първите 2-3 дена имаше за кратко около 37 градуса. Педиатърката ми показа какво се стича в гърлото и каза, че от това кашля. Не сме правили снимка и засега няма да правим.  Peace В четвъртък сме на втори контролен преглед.

Няма и не е вдигала т. Има малко секретче от носа, бистри сополи, но по 2-3 пъти на ден се налага да й бърша носа. Даже не го смяттам за хрема  newsm78 Давам й Стодал, ууж за кашлицата. Свеки и тя твърди, че кашля от секрета в гърлото, ако е така - ОК, ама да не е някоя скрита болест  #Crazy
Цитирай

София

Любимите ми занимания за деца са приложните изкуства и танците . Лошото е , че на Марто в дг няма приложни , а за танците не мога да се разбера с мъжкото съсловие - свекър , мъж . Не че каратето ще му бъде стихия , но танците са си друго нещо . Хубавото на приложните е това , че развиват финната моторика , детското въображение , възпитават и естетически вкус . А пък най - хубавото е , че всичко си остава за вас  Laughing, може да се направи цял изложбен център . Вчера баща му го взел и лелята го посреща на вратата . На това дете трябва да му се купи подарък - казва тя на изумения ми мъж . Изял е три филии със сладко  Shocked. Е хубаво де , ама защо не бяха със супа - казах си аз . Ама нейсе . Да яде каквото иска . Вдигам ръце . Та затова се сетих за неговата любов Симона . Да не би да му се повдига либидото от тези филии със сладко ? Laughing
Цитирай

Добрич

Да се похваля - през октомври дъщеря ми не е отсъствала нито един ден от детската градина. Това си е цяло постижение за нея. Пожелавам си го и за следващите месеци. Пожелавам го и на вас за вашите дечица.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 286 отговора