За първа година в детската градина - стига болести за тази есен-зима! - 11 част

  • 15 057
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 187
dididid, тогава сигурно няма да се "виждаме" повече в следващата тема, виж в темата за бебеправенето може и да се срещаме поне още малко, но в юлската отчетна да пишеш, че и без това виж там какви сме станали несериозни.  Hug А иначе хубаво, че сте вкъщи, а не в болницата, сигурна съм, че бързо ще се закрепите.  Heart Eyes За третата сливица - ако решите да идвате на консултация към София, свиркай, ако мога с нещо да помогна (писала съм за това и в отчетната тема, можеш да ми пишеш и там или на лични).  Peace
Ще се виждаме, надявам се януари най-късно да сме на градинка. Само трябва да проверя за пазенето на мястото и т.н.

# 76
  • Мнения: 1 187
Пък и нищо не се знае, може бързо да се възстанови.

# 77
  • Мнения: 331
Пък и нищо не се знае, може бързо да се възстанови.

Дано   Praynig

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
dididid, бързо възстановяване ви пожелавам, хубаво е поне, че сте си у дома  Hug Гледай си детенцето, от здравето по-важно няма. Аз съм в дълбоки размисли и се чудя как ще я пусна в понеделник на градина  Rolling Eyes Вариант баби нямам. Майка ми днес след като й плаках по телефона от безсилие ми предложи да я вземе в Троян за 2 седмици да укрепне малко и после пак да я пускам, но това не е решение - не се е делила никога от нас Sad
Дона, много тежка инфекция е изкарало детенцето, звучи страшно направо  Cry Пожелавам ти да е здравичък и те разбирам напълно за терзанията как ще го пуснеш на градина сега  Hug
Ще питам и аз за тази ваксина, сега четох линка, който беше даден  Thinking
simba21, стискам палци да не са сериозни нещата при вас  Praynig
SASH, това с водата пък защо  Shocked Питайте какви са причините, стана ми интересно, на вас сигурно също  ooooh!

# 79
  • София
  • Мнения: 6 259
dididid, тогава сигурно няма да се "виждаме" повече в следващата тема, виж в темата за бебе правенето може и да се срещаме поне още малко, но в юлската отчетна да пишеш, че и без това виж там какви сме станали несериозни.  Hug.....
ми то и аз отдавна не съм влизала там  Rolling Eyes, аз съм от Августовските юлчета

...

"Познах" те.  Wink


Пък и нищо не се знае, може бързо да се възстанови.

Само така.  Peace

# 80
  • Мнения: 929
dididid и ние сме с абсолютно същите проблеми, пожелавам ви бързо възстановяване! И да те питам какво ви казаха за третата сливица?

# 81
  • София
  • Мнения: 6 259
dididid и ние сме с абсолютно същите проблеми, пожелавам ви бързо възстановяване! И да те питам какво ви казаха за третата сливица?

И вие ли сте с пневмония?  ooooh!

# 82
  • Мнения: 5 393
Аз реших утре да си взема почивен ден и да заведа детето до педиатърката. Убедена съм, че му няма нищо, но искам да взема бележка и да я връча на учителката в Петък. Crossing Arms

dididid,Ilistavreva  - бързо възстановяване      bouquet

# 83
  • Мнения: 1 187
dididid и ние сме с абсолютно същите проблеми, пожелавам ви бързо възстановяване! И да те питам какво ви казаха за третата сливица?
Казаха да я извадим - 4 ангини и пневмония от август месец насам. Но нито ми хърка, нито спи с отворена уста, вчера за пръв път ми направи отит. Ще се консултирам с някакъв професор или доцент (мъжът ми каза, че е уредил, но още не се е прибрал да го питам кой е) и ако се наложи, ще я премахнем.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 259
...Казаха да я извадим - 4 ангини и пневмония от август месец насам. Но нито ми хърка, нито спи с отворена уста, вчера за пръв път ми направи отит. Ще се консултирам с някакъв професор или доцент (мъжът ми каза, че е уредил, но още не се е прибрал да го питам кой е) и ако се наложи, ще я премахнем.

Писала съм, че доц. Иван Тодоров (мисля, че е в ИСУЛ) има частен кабинет на партера в нашия вход.  Peace Из форума съм срещала и недоволни, но пък и потокът от пациенти не спира, така че явно е добър (работят заедно със сина си). Ако решите, мога да проверя как стоят нещата със записването на часове, цени  и т. н.  Peace Междудругото, щом не спи с отворена уста и не хърка, обикновено няма проблем с третата сливица. Често след ваденето й се получава рецидив. А относно ангините - другите сливици нали ще си останат, така че пак не е решение.  Rolling Eyes А и нещо друго - при втората ангина взеха ли ви гърлен секрет? Да не би да използват неподходящ антибиотик и да се получава рецидив? На колежката на малкия му извадиха третата сливица и пак й прави отити, и в болница бях с пневмония.  Sad Написаното от мене естествено не значи, че няма и случаи, когато ваденето на третата сливица не е наложително.  Peace Така или иначе сега се оправяйте от пневмонията и дано да не правите повече ангини!  Hug

# 85
  • Мнения: 3 447
Бих препоръчала д-р Найден Петров в МВР болница, ние ходим при него. Внимателен, с подход към децата, мисля, че е специализиран детски УНГ, защото е пълно с деца пред кабинета му.

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Моята щерка тази седмица тръгна отново на градина след седмица и половина вкъщи. Никакви сътресения относно ходенето нямаме. Дано се задържи здрава  Praynig, че едни командировки ме очакват следващите седмици  #Crazy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 5 529
dididid, консултирай се с поне две-три светила преди да махате сливицата. Може пък да не е чак толкова наложително. Hug
Тарталета, стискам палци да изкарате много дълго на градина този път.
Аз изтървах една тема, защото Ивчо не беше на градина.
От понеделник отново тръгна. Само първият ден малко се дърпа и искаше да върви с баща си на работата му, но после миряса.
Днес беше за първи път на танци и е много доволен от себе си.

# 88
  • Мнения: 5 393
Иво е с уголемена трета сливица също, но отложих ваденето евентуално за пролетта. Да чукна на дърво до сега не ми е правил ангини, пневмонии и т.н Но пък почти хроничната му хрема и спането с отворена уста са налице.
Днес отново баща му го взе от градина, нищо не са споменали отново за кашляне, но така или иначе съм си "навила на пръста" утре да се разходим до лекарката.

# 89
  • Мнения: 1 187
Красавице, секрет също сме са ни взимали - нищо. Не знам . Сега да оздравее и после ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт