Търся филми за принцеса Даяна

  • 11 621
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Знам,че има поне два филма.
Единия е "Конспирацията за Даяна", другият е ето този: http://www.max2.tv/movies/p3_1206_0.html

но не намирам от къде да ги дръпна.

# 1
  • Мнения: 2 161
Има един филм,който показва живота на Даяна,както и на Фърги-Сара Фъргюсън,жената на принц Андрю.Тя също е интересна личност,между другото.Аз съм го гледала по някоя от телевизиите,не мога да се сетя за заглавието.Животът на Даяна е проследен от самото й запознанство с Чарлз до развода им.

# 2
  • Мнения: 1 813
Аз съм чела и книги за Даяна, в една от тях пишеше  и за Фърги - колко е непокорна също.

Успях да сваля "Конспирацията за Даяна" от zamunda.

# 3
  • София
  • Мнения: 790
Имаше преди време един филм за Диана, който гледах по Холмарк. Биографът. Ето инфо за самия филм, но не можах да открия дали все още го дават някъде:

"Биографът" е адаптация по книгата от 1992 г. "Даяна: Нейната истинска история". Филмът е направен по тайната кореспонденция между принцеса Даяна и репортера от лондонския "Дейли Мейл" - Андрю Мортън. Въпреки желанието си Даяна никога преди това не успява да пробие през плътната информационна стена, която британското кралско семейство с помощта на влиятелни журналисти, привърженици на монархията, й налагат. По мистериозен начин Лейди Ди успява да влезе във връзка с журналиста, а той неохотно се съгласява да изслуша неволите й. През 1991 и 1992 г. журналистът и принцесата разменят информация чрез таен куриер (обикновено доставчик на пица), а резултатът е първата пълна и истинска история за живота на Даяна в Бъкингамския дворец.
Режисьор: Филип Савил, с Пол Макган, Фей Дънауей, Майлс Андерсън, Ребека Ашфорд и др., Англия, 2002 г.

# 4
  • Мнения: 1 813
Аз съм чела книгата.

Филмът не съм го гледала. Може ли да намериш линк?

# 5
  • София
  • Мнения: 790
За съжаление не намерих. Дават го чат-пат по Диемите, ТВ7 и Холмарк.

# 6
  • Мнения: 2 029
"Кралицата" - с Хелън Мирън но е за Елизабет /след смъртта на Даяна/.

# 7
  • Мнения: 1 813
"Кралицата" - с Хелън Мирън но е за Елизабет /след смъртта на Даяна/.

В момента го тегля.
 Благодаря.

# 8
  • Мнения: 1 813
Изгледах "Кралицата". Филмът ме озадачи. По-точно светлината,в която са представени принц Филип и Кралицата майка. Винаги съм мислела,че те са на страната на Даяна.

# 9
И аз намерих вашата тема и реших да изгледам филма "Кралицата",но и аз търся филми за Даяна!Търсих къде ли не филма "Биографът" но не го намирам,ако някой може да го намери моля да пише  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 813
Някой да е открил нещо ново? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт