Коя съдомиялна да избера?

  • 29 184
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Пред голяма дилема съм....моля ви помагайте  Praynig

В чуденка съм между тези двете Bosch или Whirlpool?

Пък на всичкото отгоре от време на време ме дерзаят мисли дали изобщо си струва да дам толкова пари за този уред  Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 571
От тези двете, бих заложила на Bosch, и като марка и като цена е по-добра.
За парите - може да си избереш и по-евтина, няма да има кой знае каква разлика в качеството на измиване Peace Важното е да прецениш, как ще ти се отрази на бюджета.

# 2
..нашия WHIRLPOOL в началото миеше перфектно ,а сега както си иска изкарва съдовете Sad

# 3
  • Мнения: 17 971
Толкова пари за Whirlpool не бих дала никога. Защо се спря конкретно на тези две? Бош не е лошо, но като не си убедена, избери някоя по- евтинка. Аз бях се зарибила страшно по Bloomberg /Джемма, ти си виновна/, но не намерих за вграждане. Моята е Електролукс, доволна съм, една моя приятелка има Аристон и тя е хубава. И двете са по- евтини от Боша. Други две мои дружки има Беко- около 500 лв и те мият добре.

# 4
  • Мнения: 2 803
Аз бих избрала Бош. Иначе хванах промоциите на Зануси и до сега 2 г. не съм имала проблеми. Някак си свидеха ми се толкова пари да дам за миялна.

# 5
  • Мнения: 3 675
Аз такова нещо нямам, но мога да препоръчам като марка Уърлпул, защото те са номер едно в бялата техника, специално перални и съдомиялни.Давам един линк с модели и цени, за да погледнете и прецените характеристиките и цените на отделните модели -

http://appliances.market.dir.bg/scat3.php?id=3295

# 6
  • Мнения: 209
Защо се спря конкретно на тези две?
След дълго ровене по форумските мнения се спрях на Бош, но миналия ден влезнах в един магазин и продавачката ме зариби по въпросния Whirlpool. Най-новия модел, миене на пара, допълнителна перка на дъното на горната кошница, като по този начин пускаш на 1/2 зареждане само долната кошница. Обясни ми, че при другите миялни 1/2 зареждане се пуска в половината миялна, но по височина и по този начин не можеш да сложиш тава например.  Rolling Eyes Абе....пълна мъгла са ми тези миялни....до сега не съм ползвала и това ми уреда, който ще ми е най-трудно да избера.  Confused 
А като чета, че не е задължително да хвърлиш хилядарка, за да ти мие чиниите добре....съвсем се омотах  Crazy

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Бош разбира се  Mr. Green някъде четох, че Бош са най-добрите съдомиялни и фурни от средния клас.
А пък толкова пари за Уърпул никога няма да дам  Sick

# 8
  • Мнения: 266
Макар, че нямам добри познания по бялата техника, Не бих ти препоръчала Whirpool. За сватбата ни си избрахме кумовете да ни подарят съдомиялна, като нямахме ограничения в цената, но въпреки това се спрях на Indesit. Те искаха да им подарим същото, но кумата, която за нея цената е по вайна си избра Whirpool, която беше около 1000лв, а моята 600. Нейната почна да използва два месеца след моята и доста по-рядко от мен, но аз съм виждала измитите и съдове, които не са с качеството на моите.

# 9
  • Мнения: 17 971
...марка Уърлпул, защото те са номер едно в бялата техника...
Това за пръв път го чувам, а и имам такъв хладилник, от който не съм очарована. Аз лично като не харесам нещо от дадена марка, повече не повтарям от същата

# 10
  • Мнения: 231
И ние сме с Уърпул, не съм избирала прсто моята мила половинка отиде и купи една, а знаете какви са мъжете гледат да има повече джаджи и електроника и това е Laughing Мие си машинката,но май аз не улучих с препаратите.....аз я тваря много яко и веднъж само един буркан от мариновани чушки не се бе измил както трябва.

# 11
  • Мнения: 1 426
Аз такова нещо нямам, но мога да препоръчам като марка Уърлпул, защото те са номер едно в бялата техника, специално перални и съдомиялни.Давам един линк с модели и цени, за да погледнете и прецените характеристиките и цените на отделните модели -

http://appliances.market.dir.bg/scat3.php?id=3295
newsm10

# 12
  • Мнения: 4 965
Bosh.
Другата не си струва парите - повече от 800 лв. за миялна не си струва - все същата работа върши...
Ние сме с Електролукс. Когато избирахме, гледахме Уирпул, но самите продавачи ни убедиха, че дават много дефекти - след време моя приятелка си взе и наистина се скапа много бързо...
Относно допълнителната перка - повечето машини вече имат такава.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Бош разбира се  Mr. Green някъде четох, че Бош са най-добрите съдомиялни и фурни от средния клас.

И аз съм за Бош, можеш да видиш и Сименс  Peace
http://www.expo2000.bg/

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Беко, разбира се.  Laughing
Еднаква работа с останалите 2, само дето е по-евтинко и има дост. части.

Общи условия

Активация на акаунт