Покажете детските си стаи - 3

  • 59 563
  • 407
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 46 505
Аз се бях запътила към Икеа, защото тук не намерих бели, от дърво, но един ден случайно погледнах, че са произведени от иглилистен материал и се намъкнах в първото магазинче, в което видях чам  Mr. Green

Все се каня да пусна нови снимки, че приключихме с довършителните неща, но ще е другата седмица Simple Smile

# 346
  • Мнения: 7 947
Вярно, обаче аз дори не подозирах, че може да има детски стаи на такава цена, Никол, ти си ударила десятката според мен! Wink

Ако за година не са се променили, едва ли ще има драстична промяна в цвета?

Е каква е стаята, може ли малко инфо, че нещо съм изпуснала явно  Blush

# 347
  • Мнения: 2 556
Стаята на Никол на мен много ми хареса, някъде назад в темата я има, аз засега изпадам в размишления, като реша какво ще е, ще пиша тук, а като е готова стаята - ще снимам и аз.

# 348
  • София
  • Мнения: 1 715
viliko, ето Simple Smile

# 349
  • Мнения: 7 947
Дам, много е хубаво определено  Peace
В една друга тема бях писала...или май назад в тая, не знам вече - стария ни гардероб също го боядисахме в бяло с авто боя - емайл лак- същото е - именно за да не пожълтява!!! защото скрина - боядисан с обикновена за дърво на втората година коренно се отличаваше от бяло  Wink
Е, сега сменихме мебелите /пак с бели но от МДФ/ и не съжалявам никак, попаднахме на добро качество- хем готови ги купихме, само с промяна в цвета.

# 350
  • Мнения: 2 556
Аз се отказах от идеята за боядисано дърво. Реших, че ще е МДФ, сега променяме малко секцията, жената се опита да ме разубеди, че бялото се поддържа много трудно, но аз твърдо съм решила да рискувам  Simple Smile Когато стане готово и го монтират, живот и здраве, снимам и показвам  Wink

# 351
  • Мнения: 7 947
Бялото не се подържа трудно - детското креватче ни е бяло, гардероба ни е бял. Истината е, че МДФ и ПДЧ се поддържат много по-лесно от дървото, с препарат и кърпа светват. Детското креватче дори с влажна кърпа чистя без проблем  Laughing

# 352
  • Мнения: 2 556
И аз мисля, че ще стане чудесно. Навремето имах една съученичка, на която родителите бяха архитекти и й бяха спретнали чисто бяла детска стая - страхотна беше. Оттогава имам мерак за такава, самата аз имах много хубава детска стая като дете, но от дърво и може би затова сега не ме влече дървеното... защото вече го знам него  Simple Smile

# 353
  • Мнения: 2 803
Бялото не се подържа трудно - детското креватче ни е бяло, гардероба ни е бял. Истината е, че МДФ и ПДЧ се поддържат много по-лесно от дървото, с препарат и кърпа светват. Детското креватче дори с влажна кърпа чистя без проблем  Laughing

 Peace като ученичка имах детско обзавеждане в бяло. Все още го ползва сестра ми и е в чудесен вид. Няма проблем чистенето и въобще не се поддържа трудно.

# 354
  • Мнения: 3 385
Стаята на сина ми:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329732&pid=10067964

Снимките са тъмни, защото самата стая е светла  Simple Smile

# 355
  • София
  • Мнения: 1 715
Много е сладка стаята ви, Merlinski Simple Smile А перденцата откъде са? Имаше ли и други шарки?

# 356
  • Мнения: 3 385
Мила-мама, много ти благодаря  Simple Smile
Перденцата не са нищо специално, но са нежни и с типично детски картинки - нашите са с Мечо Пух, но има и с Мики Маус, Пепляшка... Мисля, че метъра беше 7 лв. от обикновен магазин за пердета  Peace

# 357
# 358
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Анда, на това му казвам домsmile3501 smile3501 smile3501 Има собствена атмосфера и стил, прекрасно е! А дъската на кухненския шкаф е невероятна идея.  Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 115
Анда, много уютен дом!!

Общи условия

Активация на акаунт