Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Имам си такива неща в шпакловката - не ми е ясно защо, но са там. Сега притеснението е че има вероятност да избие ръжда от тях.
Някой може ли да посъветва как да се реши този проблем? Едни познати ползват блажна боя, има идеи за залепване на някакво фолио.
« Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 14:48 от InspectorGadjet »
Цитирай

Варна

Тези лайсни са алуминиеви и не може да избие ръжда  Peace
Цитирай

München\Добрич

Къде по-точно са?
Ако лайсните ти са по ъглите-споко, точно там им е мястото! Слагат се за да предпазят ъглите от удар и нараняване. Но след шпакловката не би трябвало да се виждат изобщо!
Цитирай

Няма страшно, не може да избие от тези лайсни ръжда. И аз съм чувала за блажната боя, но нямам опит.
Цитирай

weltweit

Тези лайсни са алуминиеви и не може да избие ръжда  Peace
Мда, алуминият не ръждясва, споко  Naughty
Цитирай

София

Ръждата е окис на Желязото или поне това си спомям от у-ще.
Цитирай

София

Ако са алуминиеви съм спокоен. Може да взема да ги разчовъркам малко за да проверя. Иначе не са само в ъгъла а през определно разстояние в цялата стена и почти не се виждат.
Цитирай

weltweit

Ако са алуминиеви съм спокоен. Може да взема да ги разчовъркам малко за да проверя. Иначе не са само в ъгъла а през определно разстояние в цялата стена и почти не се виждат.
Shocked Да не са ви сложили гипсокартон вместо шпакловка, как така по цялата стена? Слагат се само на ръбовете на стените, за да не се рони шпакловката.   
Цитирай

Galaxy 13197853088

пробвай с магнит, недей човърка стените.
макар, че няма смисъл. лайсните както казаха са алуминиеви.
Цитирай

И ние си имаме такива неща в шпакловката. До колкото разбрах това са "майките", които се слагат, защото шпакловката е правена с турбозолна машина. newsm78 дано да съм запомнила правилно. Както са казали вече, алуминиеви са и не ръждясват.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.