Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Ситуацията е следната: от 8 години с доста раздели сме заедно, сега имаме дете и само се караме заради майка му която постоянно се вре, и то не че да помага ми само да вижда детето...но като почна да го вижда, почна да иска и едва ли не да сме първи приятелки.....както и да е дълга и широка.  Големи караници, голямо чудо, озлоби се към мен и даже ми посяга, вика вечер и буди детето и то миличкото реве със страх, и като си видях миличкото бебче в такова състояние и извиках полиция, дойдоха хората и му казаха, че бебето е малко и му влияе...ама нашто момче се е взело насериозно и иска да ме плаши нещо...крещи като жена и е адски жалък, не може да вземе и да и каже на майка си да си гледа работата и да не ни учи какво да правим...ама пред нея мълчи като  ....... 
Чудя се какво да правя, сега бебето е малко нямам избор трябва да го потърпя, и той трябва да поеме своята отговорност, мога ли да го сплаша по някакъв начин, който не вкл. да си ида при мама за 2 седмици....жалба ли да пусна какв о да направя с добро нестава...моля ви да дадете идеи, а иначе той не иска да се разделяме гледа си детето, ама оная като го тормози всеки ден ..но да не го жаля, че той го е допуснал като неможе да и каже нищо , ама мен ме псува и ми посяга....викам му дай да си гледаме детето не се занимавай...ама дивата селянка панаирджийка само се прави на жертва... #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Цитирай

София

Тая тема сериозна ли е или пързалка?
Баси, ако е сериозна - докога ще има такива жени беееее!
Щастието да не си си го намерила на улицата, че да го изхвърляш на боклука заради келеш с чувство за малоценност?
Цитирай

Ако живеете заедно-това ви е проблема. Ако сте отделно-ми не я пускай в дома ви.
Цитирай

Темата е сериозна незнам какво да права затова пиша, живеем в 21 век и немога да си обясня подобно поведение към мен заради майка му , как да му натрия носа без да си съсипч нервите и здравето , мойто и на бебо  Hug
Цитирай

Няма ли възможност да поговорите тримата? Мъжът ти би трябвало да влезне в положението ви, но явно майка му е абсолютна манипулаторка и той е заблуден. Помисли си да и даваш детето да го изкарва навън на разходка, и да нямаш много контакт с нея. Другото за което се сещам е да и кажеш да идва вечер когато и мъжът ти си е у вас, да видим тогава как ще се държи. Съчувствам ти за неприятностите, желая ти успех!
Цитирай

Отделно живеем не я пускам много ясно, ама тя му влияе превиква го у тях ама и той хипер прост ще дойде ...затова давайте момичета на вас разчитам  Twisted Evil
Цитирай

Темата е сериозна незнам какво да права затова пиша, живеем в 21 век и немога да си обясня подобно поведение към мен заради майка му , как да му натрия носа без да си съсипч нервите и здравето , мойто и на бебо  Hug
Ако си стигнала до момента да искаш да му натриваш носа-положението не ми изглежда розово. В началото такъв ли беше? Да слуша за всичко майка си?
Цитирай

София

Аз не виждам никакъв изход, който не включва да си идеш за 2 седмици при мама. Извинявай, но като си родила дете на някакво мекотело, какво си очаквала? Незнам колко раздели, после си родила, той те бие и накрая-майка му виновна! Аре стига де! Седнете и се разберете с него, не е виновна майка му, а плужекът, за който си се омъжила. Не търси под вола теле!
Цитирай

София

Ама проблема не е в майка му, не разбираш ли.
Проблемът е, че той не става за семейство.
Какъв нос ще натриваш, какви глупости ... мисли как да се оправяш без него.
Цитирай

на майната си

Дори и да намериш начин да го сплашиш, как мислиш да продължиш да живееш под един покрив с него?
Аз начин не виждам - освен раздяла, но и никога не съм вярвала в здравината на връзки от типа идеми-додеми.
И защо като е малко детето трябва да го търпиш? Нещо не ми се вижда нормална цялата работа.
Цитирай

airiin може да се е скапал нещо, объркал , стресирал , депресирал ... абе променя му се живота на 180 градуса и не може да се кара с мама ... доста мъже са толкова неиzдръжливи при промени и особено когато не са център на вниманието и се попреуморят ...
Важно според мен е да не стресирате детето в никакъв случай. После иди и поговори с майка му в дух ... виж сега нека не гледаме нещата между мен и теб .. енка видим , чЕ нито сина ти, нито внука ти се чувстват добре в  таzи ситуация ... а депресиите са вредни. Нека не сме егоисти, дай да видим как да помогнем сега на ТЯХ и после да си дърпаме косите насаме.
И прати лßбимия на психотерапевт , да вzеме също нещо успокоително, да успокои нервите zада може да види нещата в цялата им прелест и да действа адекватно.
Цитирай

на майната си

Горкия, обърнал му се живота и не може да скръцне на мама - ама да крещи и псува жена си пред детето - може. Айде холан.
Ама къде ги намирате тези пу...вци, пък и дете му раждаш. Дигай си чукалата - обратно при мама, ако не можеш да си позволиш квартира. Аз сериозно не виждам на какво се надяваш. И да пукне майка му, той пак теб ще обвинява и ще се настървява все повече от тук на сетне.
Цитирай

Варна

Ами ако продължаваш да стоиш и да се жалваш само нищо няма да се промени Naughty,дай му един урок,как си гледа детето щом крещи като луд и му причинява стресови ситуации,ти какво искаш да развалиш психиката на това детенце ли?Ако искаш да расте в такова семейство и да гледа как тате унижава мама и я прави на парцал ОК!ако не вземай си парцалите и най-важното същество и отивай на почивка при майка си!
Цитирай

ВАРНА

Извинявай, но не разбрах той защо се е озлобил към теб, защо вика и даже посяга? Би трябвало нещо да го е провокирало. А пък ако се прибира и започва да крещи без причина - предполагам има нужда от специализирана помощ... Thinking
Цитирай

Вика и ми посяга защото не си мълча, а това което му казвам не му изнася....слабите хора посягат и понеже неможе да ме обори с думи ми посяга нещастника жалък............
Ще се махна от него, всички писали тук досега са прави няма какво да чакам още, най много и на детето да посегне по нататък
Стават ли децата отгледани от майка женчовци?????? Не че ще остана сама ...млада и симпатична съм  Mr. Green  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора