Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София

Здравейте,
има ли някаква марка добри яйца на пазара? Blush Blush Blush Blush
Цитирай

София

Честно да ти кажа купувам яйцата от Кауфланд, но да ме убиеш не знам на кой производител са. По-важното е да са пресни.
Цитирай

София

Ми те нали си имат срок на годност?
Как да разбера дали са пресни? newsm78
Цитирай

София

Най-често купувам от Била тяхната марка и гледам срока на годност, но винаги предпочитам баба да донесе Smile!
Цитирай

Белгия/София

Купувам каквито ми падне.  Smile

Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace
Цитирай

Варна

По принцип ползвам само домашни.Когато се е налагало да купувам, въобще не съм гледала марката а само срока на годност.
Цитирай

Прага,Чехия

КУпувам каквито има,единствено гледам срока на годност Peace
Цитирай

София

Аз гледам само срока на годност - пазарувам в Пикадили и използвам тяхната марка опаковка на яйцата. Ориентирам се само по срока и засега не е имало издънки.
Цитирай

в Надежда-та

Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace
това не го знаех Thinking Hug
На малкия до сега никога не съм давала яйца от магазина. Носят ми домашни.
Цитирай

Стара Загора

Ползвам домашни Peace
Цитирай

София

И аз не гледам марката,а само срока на годност
Цитирай

Sofia

Не гледам марката,гледам дали има печат на самото яйце и годността.
Цитирай

София

Много ви благодаря,че ми отговорихте Love
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet
Цитирай

UK, Harlow/София

Много ви благодаря,че ми отговорихте Love
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet

На теб депресията нали ти беше минала, сега и за марката яйца се размисли Smile WinkКупувам всякакви марки, само гледам срока на годност.
Цитирай

София

Има едни яйца "от свободни кокошки" (така пише на етикета), но не си спомням каква марка са. Въобразявам си, че са една идея по-био от останалите.  Smile  Ако има от тях-купувам. Ако не-взимам каквито има.
Зависи от датата на производство или срока на годност, които са отбелязани от опаковката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора