бебеправене и алкохол

  • 5 590
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте на всички ! Започнахме опитите за бебе. Предполагам, че за жената употребата на алкохол часове преди бебе-правенето не е желателна, а как стои въпроса с мъжа ? Като говоря за употреба на алкохол, имам пред вид 50 грама концентрат или 2 чаши вино. / А в по - големи количества - нужно ли е да се " пропусне " така очаквания ден ?. / Необходимо ли е всеки път в дните на овулация да предупреждавам моята половинка, че предстои .....еди какво си ?

# 1
  • Мнения: 1 146
Здравей, при спермограма искат 3 дни въздържание от алкохол, сигурно не е случайно! Така че направи си изводи, едва ли помага за качествени сперматозоиди. Колкото до това дали да му казваш, това си е лично до вас двамата. Желавя ти успех, дано бързо се получи!  Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Правете си секс и не се втелясвай за глупости Peace Нищо няма да му стане на човека от две чаши вино, освен това червеното вино е полезно Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 639
Така да се изкажа компетентно и аз  Mr. Green /бъзикам се естествено/
Това което питаш е абсурдно според мен, защото за спермогенезата е необходимо около три месеца за да покаже каквото и да било отклонение.
Alexiana, да за спермограма се иска въздържание, но се има в предвид да не се нагълташ като казак , а не 50гр. алкохол.
Все пак да не забравяме, че и най-гоялмата отрова в малки количества е полезна  Mr. Green това че бебеправим, не трябва да ни отделя от нормалния ни начин на живот  Peace

# 4
  • Мнения: 1 765
Лили, пожелавам ти много бързо да забременееш, и да не се налага да се вглеждаш във всичко, но въпроса ти за мен клони към абсурда...естествено, че 2 чаши вино няма да попречат, а и както е казала Голди, виното е полезно.....в малки количества  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 232
Правете си секс и не се втелясвай за глупости Peace Нищо няма да му стане на човека от две чаши вино, освен това червеното вино е полезно Wink
Peace Присъединявам се към мнението! Толкова момичета са забременяли без да са планували и през това време са яли, пили и веселили... Успех в бебеправенето и скоро да се похвалиш!

# 6
  • Мнения: 1 572
Правете си секс и не се втелясвай за глупости Peace Нищо няма да му стане на човека от две чаши вино, освен това червеното вино е полезно Wink
Peace Присъединявам се към мнението! Толкова момичета са забременяли без да са планували и през това време са яли, пили и веселили... Успех в бебеправенето и скоро да се похвалиш!
точно , никой не говори тук за спермограмите , там случая е съвсем друг

# 7
  • Мнения: 370
Така да се изкажа компетентно и аз  Mr. Green /бъзикам се естествено/
Това което питаш е абсурдно според мен, защото за спермогенезата е необходимо около три месеца за да покаже каквото и да било отклонение.
Alexiana, да за спермограма се иска въздържание, но се има в предвид да не се нагълташ като казак , а не 50гр. алкохол.
Все пак да не забравяме, че и най-гоялмата отрова в малки количества е полезна  Mr. Green това че бебеправим, не трябва да ни отделя от нормалния ни начин на живот  Peace
Това е най-добрият отговор Peace

# 8
  • Мнения: 1 146
 Joy Оппа, аз не съм прочела въпроса правилно! И съм побързала да се изкажа - "вместо до 50 грама и 2 чаши" съм помислила над това количество! Е, другите са ме предварили, за тези количества и аз мисля, че няма проблем! Кофти ми е днес и чета между редовете, извинявам се!  Grinning

# 9
# 10
  • Мнения: 27
Дами, благодаря Ви за мнението. В интерес на истината първото ми дете / 6 г. / не разбрах кога точно го направихме и дори не са ми минавали  през ум такива неща. Сега, може би съм по - нетърпелива и .... Все пак, след вашите мнения съм по - спокойна.

# 11
  • Мнения: 71
оооооу напълно ти разбирам притесненията.за дъщеря ми /почти 6/ и тя стана веднага и въобще не съм мислила такива неща ,а сега притесненията са ми подобни на твоите.УСПЕХ

# 12
  • Мнения: 1 792
абе жена я по-чести срещи в кревата и не тормози човека.сипи му едно кажи му наздраве а после и .........и така стават хубавите работи.успех

# 13
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Правете си секс и не се втелясвай за глупости Peace Нищо няма да му стане на човека от две чаши вино, освен това червеното вино е полезно Wink
Peace

# 14
  • Мнения: 611
Правете си секс и не се втелясвай за глупости Peace Нищо няма да му стане на човека от две чаши вино, освен това червеното вино е полезно Wink
Напълно на същото мнение съм Peace Не се задълбочавай толкова много Laughing
А и има толкова  бебета правени на "пияно" както се казва Laughing Нашето Цвети е едно от тях Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт