усетихте ли труса във Варна току що???

  • 2 688
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 128
Аз сега разбирам от вас .Добре че нищо не съм разбрала ,че сама си вкарвам филми в главата Shocked

# 31
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз нищо не усетих,по това време бях в офиса.

# 32
  • Мнения: 218
за земетресението и Провадия - не знам дали знаете, но.... под Провадия има 1 голяма дупка... отдолу има находище на сол. технологията на извличане е следната - сондаж - вкарване на вода, която разтваря солта и изпомпване на солената вода на повърхността - следва изпаряване и ето ти сол за нашата манджа... а отдолу остава кухо... в Провадия по принцип ежедневно има земетресения, кое по-слабо - кое по-силно....

# 33
  • Мнения: 2 178
Това не го знаех. Всичко, което се прави против волята на човек и е безсилен към него, ме влудява страшно много.

# 34
  • Мнения: 2 425
за земетресението и Провадия - не знам дали знаете, но.... под Провадия има 1 голяма дупка... отдолу има находище на сол. технологията на извличане е следната - сондаж - вкарване на вода, която разтваря солта и изпомпване на солената вода на повърхността - следва изпаряване и ето ти сол за нашата манджа... а отдолу остава кухо... в Провадия по принцип ежедневно има земетресения, кое по-слабо - кое по-силно....
Да, точно тези сонди да видим кога ще ни видят сметката  Confused.

# 35
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
А усетих го, тъкмо си пиех кафето в леглото с лаптопа и го усетих, а съм едва на 3тия етаж - помислих си, че съм си въобразила. Ама и друг път ми се е случвало така и не обърнах внимание.

# 36
  • Мнения: 6 039
ох, успокоих се, че не ме тресе критическата #Crazy #Crazy #Crazy
усетих го и още как ooooh!

бях си още в къщи, на 7мия етаж, точно на центъра, близо до Севастопол живея
усетих 4-6 поклащане хоризонтално.

А усетих го, тъкмо си пиех кафето в леглото с лаптопа и го усетих,............... Ама и друг път ми се е случвало така и не обърнах внимание.

абсолютно идентично преживяване Crazy

# 37
  • Мнения: 6 039
Не, не го усетих. Тук май няма земетръси.

да, там няма заметръси
затова имате еркери по 1029340320 метра Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 5 462
Нищо не съм усетила .. какво правих по това време изобщо не е сещам също ???

# 39
  • Varna
  • Мнения: 321
 Ауу че се шашнах като видях темата- то било сутринта Simple Smile

 Не съм усетила нищо- карала съм по това време към работа, ама и през деня не знам да е споменавал някой- ама по-добре, само излишни притеснения .

# 40
  • Мнения: 619
Моето мъжле е от Провадия и го е събудил именно труса.Звънна ми веднага , но бях на лекции и нищо не сум усетила.

# 41
  • Мнения: 1 517
Нищо не усетих, майка ми ми каза около обяд, сестра и живее в Провадия.
А на мен често ми се случва да "усещам" земетресения, най-вече когато лежа. Не знам защо си въобразявам, по принцип не съм от плашливите  newsm78

# 42
  • Мнения: 97
Нищо не усетих, а живея на 14-тия етаж. Дори котката ми не помръдна цяла сутрин, а казват че животните първи усещали  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 018
Нищо не усетих, а живея на 14-тия етаж. Дори котката ми не помръдна цяла сутрин, а казват че животните първи усещали  newsm78

Преди доста време имах котка и имаше по-сериозно земетресение. Всички излязоха от домовете си. Не помня годината. Цял ден си спа животинчето. И аз се учудих тогава.

# 44
  • Мнения: 2 956
В колко часа е било? Нищо не съм усетила, а сме на 8-мия етаж.

Общи условия

Активация на акаунт