Помощ - развалени уреди...

  • 851
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 371
Отивам вчера в баща ми и какво да установя: фурната (вградена) не работи, както и единият котлон (керамичен). Какво да правим? Има ли майстори, които могат да дойдат и да видят проблема? Или трябва да ги носим някъде? Или нови?

Ще съм благодарна, ако някой се е сблъскал с подобен проблем и сподели какво да правя.

 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Не са ли в гаранция?
Обади се на тези, от които си ги купила да питаш за гаранционно/извънгаранционно обслужване.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Ако са в гаранция се обади на гаранционния сервиз, ако не ги носете на поправка, но се поинтересувайте колко ще ви струва ремонта, да не е колкото нови уреди  Tired

# 3
  • Мнения: 1 371
Момичета, уредите са купувани/монтирани точно преди две години - октомври, ноември 2006 г. Не мога да намеря гаранционните документи, а и дали този, който прави кухнята ни ги е дал  - не знам. Доста време мина. Много сложно става - да ги сваляме, да ги носим. Няма ли такива майстори, като техниците по пералните, да идват направо на място?

# 4
  • Мнения: 4 187
Има такива майстори естествено, провери в *Позвънете*.

http://eluslugi.hit.bg/


Професионални ремонти, аварийно отстраняване на повреди, , изграждане и монтаж на ел.инсталации, еллтабла, ел. контакти, ключове, осветителни тела, стълбищно осветление, вентилатори и др. Ремонт, монтаж и свързване на бойлери, печки, перални, миялни машини, ел.уреди за вграждане и др., без почивен ден с гаранция 0878211048 - Анатоли Илиев

Ремонт на:фурни,керамични плотове,микровълнови печки,бойлери,аспиратори и др.монтаж на нови уреди.всички ремонти са с гаранция!За контакти Методи Бояджиев 0899278323 Зона Б5 бл7


В нета има и други примери!

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 14:42 от star

# 5
  • Мнения: 1 371
Благодаря.  Hug

Дано попадна на свестен майстор.  Crazy

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дано попадна на свестен майстор. 

пожелавам ти го  Praynig
Снощи ми рева една ужилена клиентка...

# 7
  • Мнения: 4 187
Благодаря.  Hug

Дано попадна на свестен майстор.  Crazy


Моля, дано да съм успяла да помогна адекватно. Пиши като ги от ремонтират  Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 1 371
Момичета, пиша за резултата.  Grinning

Обадих още тогава, след няколко дена дойдоха - 18 лева за идване и диагностика на проблемите (цена, обявена в сайта на фирмата). Ремонта излезе 30 лева и то на място. Не са сваляли уредите. Имахме късмет.

Това от мен. Ако някой има нужда - ще му пратя името на сайта.

Балгодаря ви още веднъж.  Hug

# 9
  • Мнения: 4 187
Браво! Дано да няма повече проблеми  Grinning!

Общи условия

Активация на акаунт