Помощ бебо не иска в количката

  • 1 164
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
моля\ ви дайте съвет продадох си количката защото коша гледаше напред и сега искам да купя количка която е с обръщаш кош спряла съм се на Quinny Buzz и Stokke коя да взема дайте съвет моля ви baby_neutral

# 1
  • Мнения: 4 290
Заглавието няма нищо общо с въпроса ти.  Whistling
Иначе на мен повече ми харесва Куинито.

# 2
  • Мнения: 9 814
Бебето ти не иска в количката или ти искаш да буташ Quinny Buzz?!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ами то ако не иска да стои в количка по принцип, каквато и да си купиш проблема ще си остава.
А иначе съвет за количките на които си се спряла ще намериш в "На пазар"

# 4
  • Мнения: 493
Ами то ако не иска да стои в количка по принцип, каквато и да си купиш проблема ще си остава.


 Peace Peace Peace

# 5
  • Мнения: 764
Според мен проблемът не е в количката. И синът ми мина през този период - излизахме навън и след 10 мин. бутане на количката, започваше да реве. Аз се подлъгах и смених количката, защото си въобразих, че ако имам въртящ се кош, ще мога да го обръщам към мен и край. Нищо подобно, така че, не мога да дам съвет за количка - нямам опит с тези, които посочваш. Не очаквай обаче чудеса от количката.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ами то ако не иска да стои в количка по принцип, каквато и да си купиш проблема ще си остава.
Peace

# 7
  • Мнения: 388
Повечето бебоци минават през период в който не искат да стоят в количката, но ако си достатъчно търпелива и настоятелна ще се справиш с каквато и да е количка.

# 8
  • Мнения: 275
Синът ми не е минавал през такъв период.
Но си мисля, че бебето би се чувствало много по-спокойно ако може да вижда майка си постоянно. И в този ред на мисли, за мен е за предпочитане варианта с обърнат кош към майката.

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
Повечето бебоци минават през период в който не искат да стоят в количката, но ако си достатъчно търпелива и настоятелна ще се справиш с каквато и да е количка.
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Има период, който се израства, много пъти сме го носили и бутали празна количка. Crazy
Сега пък на "дърти години" иска да се вози, не да ходи. Изобщо - на приливи и отливи е всичко. Търпение, малко по малко ще свикне.

# 11
  • Мнения: 4 335
И ние минахме през този период и то доста дьльг беше Crazy
Няма нищо общо с количката,ще отмине и това Laughing

# 12
  • Мнения: 1 554
сина ми на 4 месеца ми го скрои този номер Crazy беше за около 2 седмици,после всичко си дойде на мястото Peace

# 13
  • Мнения: 6 711
Бебето ти не иска в количката или ти искаш да буташ Quinny Buzz?!
hahaha hahaha

По темата сега - беба на 6 м. не иска да седи в количката на връщане от разходка! Crazy

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре Куинито Peace

Общи условия

Активация на акаунт