Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 427
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
Радвам се, че коконата Маги е добре.  Heart Eyes
jerry, къде точно живеете в Изтока.  Wink

# 61
  • Мнения: 5 577
Здравейте момичета, благодаря  за пожеланията на всички. Ние сме в къщи вече и се опитваме да влезем в режим.

# 62
  • Мнения: 14 133
Здравейте момичета, благодаря  за пожеланията на всички. Ние сме в къщи вече и се опитваме да влезем в режим.
Добре дошли сред нас!!!  Heart Eyes  bouquet

# 63
  • Мнения: 207
Радвам се, че коконата Маги е добре.  Heart Eyes
jerry, къде точно живеете в Изтока.  Wink

Енергетик - 1  Grinning Верги,добре дошла и спокойни нощи желая  Mr. Green

# 64
  • Русе
  • Мнения: 123
 Верги,честито и от мен   bouquet  Да ти е жива и здрава дъщеричката и много любов и щастие да си носите една на друга  Hug

# 65
  • Мнения: 758
Верги , добре завърнала се в къщи  Hug
Нека да те слушат мъжете, а режима сам ще си дойде. Дано бебе-Лина да ти е спокойно, за да можеш да почиваш  Peace

# 66
  • Мнения: 706
днес направихме сефтето на ледената пързалка-голямо изживяване  Grinning
2 часа неможах да я прибера оттам. утре ще е официалното откриване и обещаха да има гооо...леми чаши грог ,че инак не се издържа на студа.

# 67
  • Мнения: 229
Здрвейте момичета-кокичета  Hug
Отдавна не бях влизала и сега хоп - много рожденници, много нещо. Всичките да са живи и здрави.  bouquet
Честита радост и на мама Вергилия. Да е живо издраво детенцето и да расте спокйна и достойна мамина отмяна   bouquet

# 68
  • Мнения: 207
Момичета,започвам да се замислям за ясла другата година към септември да дам малката ( живот и здраве трябва да е вече на 1,5г ) имате ли представа кога става записването и какво се изисква?

# 69
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мисля, че за ясла се записва 1 год. напред Peace
А ние да се похвалим вече сме на ясла, издържахме геройски цяла една седмица (първата) Mr. Green
Сега сме малко сополиви, другата седмица живот и здраве мисля пак да я пусна Grinning

# 70
  • Мнения: 229
jerry подавай молбите отсега за да може да се уредите навреме  Peace

ivaaa в коя ясла ходите

# 71
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние сме в 4 ясла Peace Hug
Много съм доволна от обслужванетом и отношението Hug

# 72
  • Мнения: 207
jerry подавай молбите отсега за да може да се уредите навреме  Peace

ivaaa в коя ясла ходите

отсега значи тази нова година,нали,януари 2009?  Blush А трябва ли постоянния ми адрес по лична карта да е тук?И има ли райониране или мога за която искам градина да подам?

# 73
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Според мен която ти е най-удобна и най-близка Peace
Но не съм сигурна, може ония и да гледат адреса по л.к. Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 14 133
отсега значи тази нова година,нали,януари 2009?  Blush А трябва ли постоянния ми адрес по лична карта да е тук?И има ли райониране или мога за която искам градина да подам?
Питай в ясла 12. Тя ви е най-наблизо, а и бродят слухове, че сравнително лесно ги приемат.
Няма райониране. В нашата градина "Здравец" водят деца от Родина и центъра.

Общи условия

Активация на акаунт