Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Русе

Не зная дали темата е изобщо за тук, но съм потресена отново и исках да го споделя!
Предупреждавам, че не препоръчително за бремени и такива със слаба психика!

http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=176087&eid=1516
Цитирай

Страх ме е да кликна на линка. Нещо свързано с дете ли е, да знам да не го правя изобщо?
Цитирай

Русе

Да, аз затова предупредих! Бая си помислих дали изобщо да го пусна, но го пропуснаха в новините! Не знам какво още трябва да се случи, че да направи някой нещо!
Цитирай

Страх ме е да кликна на линка. Нещо свързано с дете ли е, да знам да не го правя изобщо?

Да ужас е, по добре не кликай. Такива според мен са за растрел! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Цитирай

Липса на култура, липса на човечност, липса на..... просто нямам думи какви са тези хора.
"Родители" всичко друго, но не и това. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Белгия/София

Като че ли няма досега десетки случаи за хвърлени в кофата живи новородени бебета, за пак такива захвърлени в снега, пуснати в тоалетната, метнати през прозореца.... и всякакви подобни.
Какво по-точно споделяш? Поредната простотия, тъпотия, малоумщина, нещастие или болест?
Такива неща не се споделят, за тях или се злорадства тайно или си чешем без нужда езиците с чуждото нещастие  Confused

Не знам какво още трябва да се случи, че да направи някой нещо!

Кой и какво? Да дебне във врата на циганите, бедните, простите? Да им вземе и отгледа бебето? Tired
Цитирай

Русе

Ами ще ти кажа какво например!
Родител/и зарязали в дом едно дете да влизат в затвора за второ. Като не могат да ги гледат - да се пазят и да не забременяват, имат си отговорност в крайна сметка! Пък и по-добре да направи аборт, отколкото да го роди и изхвърли или убие!
И да вземат да увеличат малко заплатите и щат-а на социалните и да обикалят особено в рисковите групи и селата. Има си регистри кога кои бебета са родени с адресни регистрации и всичко. Да го организират така, два пъти в годината да ги наобикалят!
Сигурно и други неща могат да се измислят в този дух!
А за да злорадства някой на такова нещо .... не знам как да го нарека!
Цитирай

София

Какво по-точно споделяш? Поредната простотия, тъпотия, малоумщина, нещастие или болест?
Такива неща не се споделят..

smile3516
Цитирай

Русе

Под някой имам пред вид законодателите!
А като само си траем и цъкаме с език каква е ползата?
Цитирай

София/Варна

Най-лошото е, че такива неща се случват и ще продължават да се случват. Никой нищо не може да направи. Това е наистина жестоко и  разбира се не е нито първият, нито последният случай, при който родители погубват детето си #2gunfire Направо съм потресена от човешката жестокост #2gunfire
Цитирай

София

О, Боже, ужас е наистина. Неподправен.

И мен ме тормози въпросът защо сме толкова жестоки... Но не е зададена правилно темата. Защо ние хората можем да бъдем такива зверове? Както казва Достоевски - ние никога не сме жестоки като животни, защото само човекът може да е така артистично жесток. Дори не бих помислила за много от жестокостите, които са извършени, но направо сякаш са изобретили тези жестокости....

Цитирай

През девет форума в десети

Животните никога не са жестоки. Всяко тяхно действие е природосъобразно.
Виж, хората обаче, са такива изверги, че сравняването на кое да е друго същество с тях е просто немислимо.
Цитирай

Ужасна история...нямам думи
Цитирай

тракийка съм

той бащата на човек не прилича.тоя е за дупка в челото.
Цитирай

Русе

Момичета, дайте да обсъдим евентуални законови мерки, плюсове и минуси и като изкристализираме нещата да спретнем една петицийка с предложения за законови промени, които да намалят подобни случай, както и случаите на изоставени деца. Изобщо не съм убедена, че ще бъдат приети, но трябва да опитаме, не можем да си крием главите като щрауси в пясъка, тези неща се случват. Нека поне се опитаме да направим нещо за да се промени тази черна статистика!

П.С. тя и майката не е по-стока.. и вуйчото и той, изобщо не виждам в цялата история кой не е с оцапани ръце
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора