Моля ви помогнете ABC design rodeo или Quinny buzz

  • 3 000
  • 21
  •   1
Отговори
  • В мечтите
  • Мнения: 639
привет на всички мамита моля ви дайте ми съвет коя от двете марки е по добра харесала съм си ги и двете са триколки искамда е лека и удобна имах Mag england еми пълен чупендрак верна евтина верно здрава ама бебето ли да носиш количката ли да вдигаш ooooh! Дайте ми съвет моля вии  Hug

# 1
  • Мнения: 23
Привет от мен, ние също се колебахме, но си взехме ABC rodeo 3900, надявам се да сме направили правилния избор Simple Smile

# 2
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А  тежка ли е и лесно ли се сгъва,маневрена ли е или не Thinking

# 3
  • Мнения: 4 362
ABC design rodeo тежи около 11 кг
Ето я сгъната


# 4
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Означава ли че е по добра или не трябва до няколко дни да реша #Crazy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Според мен за комбинирана количка 11 кг. си е много добре, иначе лични наблюдения нямам, но ми харесва много.

# 6
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Четох много отзиви за Quinny Buzz а за АВС-то нищо и за това не знам едната е сравнително по евтина а май QuinnyBuzz e по лека от другата

# 7
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Моля ви помагайте Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 362
Grinning М/у двете ако избираш според мен е вече въпрос на вкус  Peace
Абц-то има по големи гуми според мен,особено прената,не знам коша колко е широк ,но трябва да се види на живо една количка ,за да прецениш дали ти харесва или не,само по картинка  Rolling Eyes е трудно







http://www.prlee.co.uk/wp-content/uploads/2008/04/282909578_hpv6u-xl.jpg
http://celebritybabies.typepad.com/photos/uncategorized/2007/07/20/img_0921.jpg

Ползвала съм КУини Бъз,старият модел,бях много доволна,сега отново мисля да заложа на него

# 9
  • Мнения: 2 122
АБЦ дизайн аз лично не ги харесвам, снаха ми купи на племенника, не конкретно този модел, но все пак на тази фирма- на 3 месец се скапа, не можеха да я сгъват, гумите ходеха накъдето си искат. Е, смениха им я, защото не подлежеше на ремонт, но срещу отказ да ползват гаранция за новата количка  Shocked

# 10
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Благодаря за помоща и аз май клоня към Бъза но четох тук че с тези пластмасови колелца отпред зимата..дупките нещо не споряли но ...при всички случеи няма да има сравнение с 1та ми..... Мага #Crazy така че май залагам на бъза

# 11
  • Мнения: 4 362
но четох тук че с тези пластмасови колелца отпред зимата..дупките нещо не споряли

При мен нямаше проблеми  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 464
   Вземи си Buzz, няма да съжаляваш! Ние миналата година я взехме, само че със шасито от 2007г и коша от 2006. От вносител, така се разбрахме, защото шасито от 2006 и 2007 и 2008 няма кой знае каква разлика, освен че след сгъване по-стария вариант има една лента от плат, с която се заключва, а по-новото има пластмасова/гумена част, която направо се закача, за да не се отваря количката след като е сгъната. Разликата е в коша. Този от 2006 е по-голям и според мен по-удобен, по лесно се поддържа, има по-голям сенник, докато този кош от 2007/ 2008г е много малък и с много малък сенник, няма да ти свърши работа, но пък ако сложиш чадърче, вероятно не е проблем. Предното колело е наистина малко, но за мен не е проблем. Количката се управлява много леко. Освен това според мен няма количка, която да изглежда по-добре от Buzz!

# 13
  • В мечтите
  • Мнения: 639
 newsm53 Благодаря много акоша 2007-2008 много ли е тесен нали става и до 2год,поне така пишат newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 464
    Да, става, но зависи и колко е голямо детенцето. Ти хубаво огледай количката, коша - дори ако имаш възможност си вземи детенцето  и го сложи в него и ще си прецениш горе-долу и след време как ще бъде. Провери бутоните отстрани, с които се сменят позициите на коша дали лесно се натискат и дали лесно се сменят позициите, защото има някои, които заяждат и е по-добре в магазина да се установи това. Пробвай ти, те в магазина си знаят да натискат много силно, че да не ти направи впечатление ако има такъв проблем, затова им кажи, че искаш ти да пробваш. Ние си взехме и зимното чувалче за Buzz и сме много доволни. Багажничето се продава отделно, но ако имаш възможност го вземи, защото е много удобно, подсилено е и може много да го товариш, нищо че ти изглежда малко.
    Пожелавам ви успех!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт