Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Шефът ми, който е французин, ме помоли да му помогна в намирането на хубав хотел в Боровец. Насоки - Семирамида гардънс, Флора, детско ски училище. Намерих това - онова, проведох няколко телефонни разговора, но ми е трудно да си изградя представа, защото никога не съм била там и не ходя на ски.
Познати ли са ви тези места и можете ли да ми помогнете?
За Семирамида гардънс търся и кой управлява комплекса, защото намирам само обяви за продажби и от тези агенции не могат да ми дадат информация.
Ще ви бъда признателна за всякаква информация.
Цитирай

Varna

аз мога да те насоча защото работех там с туристи - проблем номер едно е френския език , никой не го говори там , имам предвид -търсиш детско ски-училище , с френски няма да намериш , колко е голямо детето?
аз бих казала Рила или Флора , но не хотелската част а апартаментите , супер са и са в центъра , този другия хотел не съм го чувала което значи че е нов т.е забрави , новооткритите хотели в боровец са пълни с изненади Mr. Green
ако искаш повече инфо може и на лични
Цитирай

София

препоръчвам хотел "Ястребец" - http://www.hotelyastrebets.bg/main/home.php?lang=_bg
чудесен е след като го купиха и реиновираха.  Peace
Цитирай

София

Лион - била съм през март за последно там. Много е подходящ за твойта цел. Ползва се от доста фирми за тийм билдинг  Peace
Цитирай

Varna

Лион - била съм през март за последно там. Много е подходящ за твойта цел. Ползва се от доста фирми за тийм билдинг  Peace
е да ама няма детско ски училище и е доста далечко за човек с малки деца
подходящ е за тийм билдинг защото е отдалечен и целта е да се стои в хотела а не да се пръскат хората насам - натам , но тук случая не е такъв доколкото разбирам Peace
« Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 12:12 от Jeje »
Цитирай

София

"Флора" не отговаря на четирите си звезди!Определено не може да се нарече луксозен, удобен - да.
Цитирай

Благодаря на всички за отговорите - проверих и Ястребец и ще му го препоръчам, хареса ми. Знаете ли нещо за финландсите къщички там?
За ски училището, надявам се децата му да се оправят и на английски, поне най-голямото е израснало в Ирландия, а останалите в Канада.
Цитирай

София

Благодаря на всички за отговорите - проверих и Ястребец и ще му го препоръчам, хареса ми. Знаете ли нещо за финландсите къщички там?
За ски училището, надявам се децата му да се оправят и на английски, поне най-голямото е израснало в Ирландия, а останалите в Канада.

това е най-доброто според мен - хотела е чудесен, храната също, а най-голямото предимство е, че пистата Ястребец 3 свършва точно пред хотела, и после хайде цоп в стаята Wink
не съм посещавала Финландските, но от мои приятели чувам, че са чудесни.
Цитирай

Препоръчвам "Ледени ангели". Миналата събота бяхме там. Хареса ни и на мен и на детенце. Хем е в основата на пистите, хем в центъра на комплекса. Има и ски училище
"Ястребец" е хубав, но безумно скъп, макар това може би да не ви притеснява. Финландските къщички също са добър избор.
Цитирай

София

С претенции съм ,чу познавам добре хотелите в Боровец . "Ледени ангели" на пръв поглед е добре, през лятото бяхме, но близостта му до кръчмите и капанчетата наоколо го прави МНОГО ШУМЕН ! "Ястребец" е добре , но всъщност това е реновиран стар хотел и стаите са малки, иначе всичко друго е добро и цените му са доста добри обаче . За "ФЛОРА" няма смисъл да коментирам - долнопробен хотел. Та значи, препоръчвам "БОРОВЕЦ ХИЛС" , преди 2 седцици бяхме там и съм много приятно изненадана. Просторни широки стаи, отдело е тоалетната от банята , СПА центърът е перфектен , наколо борова гора , тишина ,чист въздух и т.н.Намира се в непосредствена близост до ?Ястребец".  Ами това е , ако имаш въпроси, моля!
Цитирай

Varna

За "ФЛОРА" няма смисъл да коментирам - долнопробен хотел.
Флора има хотелска част и отделно апартаменти , които са супер , аз тях препоръчах , хотела е гаден верно е и стаите са супер малко и половината нямат и балкони даже
а и авторката вече си е избрала Ястребец май
Цитирай

София

ето тук има голям избор: http://www.namerihotel.com/bg/borovets.html

защо не пробрате хотел флора или олимп? the lodge също отговаря на поставените условия

иначе за ястребец и аз съм чувала добри отзиви
Цитирай

София

защо не пробрате хотел флора или олимп? the lodge също отговаря на поставените условия

не, не, не...наистина Флора е отчайващ... Confused
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

http://hotel-yanakiev.com/default.aspx/bg

Открит е за сезон 2007/2008.
Нямам преки наблюдения.
Цитирай

Sofia

Ястребец PeaceMr. Greenдоволна шъ останиш Mr. Green

Без майтап - това е най-доброто на Боровец според мен (и не само).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора