Бебе Chou chou - никнещи зъбки. Кажете си мнението!

  • 4 440
  • 6
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Здравейте! Дъщеря ми скоро става на три годинки и искаме да и купим интересно бебе. Мислех или Борн, или Ненуко. От Ненукото се отказах. И остана Бейби Борн.
Да обаче днес видях едно бебе - Chou chou. Също много ми хареса. На него му никнат зъби, но пък е меко и не може да се къпе. Не знам кое ще и е по-интересно - дали да го къпе и да пие вода и пишка, или да му никнат зъбите и да се чеше.

Дайте съвет за тази кукла, че вече се не раздвоих, а разчлених. #Crazy

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 745
не съм ги виждала тези ненуко,но ако само им никнат зъби и се почесват  Laughing,по-добре бебйби борн  Peace

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Това явно е ново поколение на кукла Шушу. Такава кукла имаме, но говори на испански и английски, брат ми я донесе от Америка като се роди малката, щото на нея й викаме Шушу. Та на Шушу донесе кукла Шушу. Много е забавна, има си шише и играчка мече и плямпа непрекъснато. Продават се два модела, бяло и чернокожо бебе. В лигавника и мечето има чипове, които включват различните тема за разговор, мамо гладна съм, жадна съм, мамо къде ми е любимото мече, най-хубавото мече си имам и така.
А това с никнещите зъби ще е нов модел. Вярно е, че е меко и не става за къпане, на за сметка на това се обяснява в любов, Mammy I love you!

Иначе нашата е такъв модел:

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Е, ние вече взехме Бейби Борн, но малко съжалих. Видях един Шу Шу, който се продава в комплект с медицински инструминти. Разболява се и  вдига температура - почервеняват му бузките. Детето му дава сироп и то отново почва да се смее. Освен това същото бебе има и раничка на ръката, на която се слага лепенка от комплекта и то отново е щастливо. Другото бебе с никнещите зъби също е много сладко. Видях го разпечатано. И си мисля, че за дете на 3 г. е по-добре меко бебе, че да си го гушка вечер. Но, хайде за 1 Юни Wink   

# 4
  • Мнения: 97
А колко струва бебето с никнещите зъбки?

# 5
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Бебето с никнещите зъбки е 109 лв. Имаше го в Метро, Комсед и Хиполенд. Супер муцунесто е! Едно такова дундавко Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 323
Kak почиствате мекте кукли с чип в тях? Имаме едно Шушу, което казва ,,мамааа,,  Laughing С дрешка е, която се маха и отдолу е по боди, което не се маха, и е вече почти черно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт