обрив

  • 811
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
добро утро! малкия е болен беше с висока температура . възпалено гърло.изписаха му антибиотик,който не беше силен и му го смениха с някакъв много силен.възможно ли е от него да се обрива на малки ситни пъпчици из цялото тяло?

# 1
  • Мнения: 1 545
Абсолютно! Обади се на лекаря и вероятно ще го смените! Запомни какъв е антибиотика и за в бъдеще може би ще се наложи да го избягвате!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Абсолютно! Обади се на лекаря и вероятно ще го смените! Запомни какъв е антибиотика и за в бъдеще може би ще се наложи да го избягвате!
Peace
Да и по- точно от коя група е  пенецилини,цефалоспорини ,макролиди и т.н.За да не ви изпишат от същата група Peace
viks76,кои бяха двата АБ?

# 3
  • Мнения: 421
Абсолютно! Обади се на лекаря и вероятно ще го смените! Запомни какъв е антибиотика и за в бъдеще може би ще се наложи да го избягвате!
Peace
Да и по- точно от коя група е  пенецилини,цефалоспорини ,макролиди и т.н.За да не ви изпишат от същата група Peace
viks76,кои бяха двата АБ?

амоxicycilin ,clarithromycilin  са антибиотиците като от жтория започна обрива..да ви кажа само ,4е съм много недоволна от докторите тука.бях на доктор,щото малкия е толкова много обринат ,че почти няма незасегната от пъпчици част. е така и не му го спря антибиотика каза,че било от инфекцията newsm78 момичета възможно ли е това?малкия вече не вдига температура ,започна да се храни ,по весел и палав е,но обрива му е увасен.ох ох

# 4
  • Мнения: 923
Потърси друго мнение
Дъщеря ми се обрина така от аугументин ,мазахме я с кремче и и давахме противоалергични лекарства

# 5
  • Мнения: 753
Да определено обрива е от антибиотика.На нас ни бяха объркали дозировката и ни бяха дали доза почти за възрастен/ като бяхме на морето/.Добре, че се обадих по тел. на педито и, та оправихме нещата.Пи противоалергична терапия, и продължи със същия антибиотик, защото не е хубаво да се сменят.
Смени си лекарката!
Аман от некъдърници.......

# 6
  • Мнения: 421
не само ще го сменя този некадърник,ами и ще се оплача от него на по више ниво.този глупчо предния път настояваше да сложи ваксина на малкия въпреки,че беше настинал.още от тогава немога да го понасям.но той си твърди,че било от инфекцията и да не съм сменяла антибиотика #Cussing outдайте съвет

# 7
  • Мнения: 539
малката така се обрина - на малки пъпки които после се сляха и стана като червени петна. Много тежка ситуация, биха и урбазон и се пооправи, но имахме направление за болница.
При нея обрива започна от главата и слезе надолу. Ако наистина е алергична реакциа, тежко.
да не е рубеола? дали му търсиха лимфен възел подут, както при рубеолата?

# 8
  • Мнения: 539
Ако не се пооправя и мислиш че е алергична реакция го заведи в Александровска в алергологията за преглед. Мустаков преглежда там всеки ден до 13-14 часа.

# 9
  • Мнения: 421
Ако не се пооправя и мислиш че е алергична реакция го заведи в Александровска в алергологията за преглед. Мустаков преглежда там всеки ден до 13-14 часа.

немога -живеем в лодон

Общи условия

Активация на акаунт