Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Варна

Давам на сина си антибиотик! Току що му го дадох и той го повърна веднага! Да дам ли пак?
Цитирай

Разград

А дали го е повърнал всичкия? Защо не се консултираш с лекаря, който го е изписал?
Цитирай

Бургас

Звъни на педиатърката и попитай как да процедираш.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Наистина трябва да питаш педиатърката ,защото ако не е повърнал всичко има вероятност да предозираш ако дадеш отново предписаното количество от лекарството.
На моя приятелка така щерката доста често повръщаше антибиотиците.Тяхната лекарка ги караше да изчакат до следващия час ,в който се пада да го дават ...но това при тях.Ти непременно питай твоето си доки!!! Peace
Цитирай

Ако си го дала на гладно е нормално да го повърне. И при големите става така!
Цитирай

Плевен

Това е най доброто решение. Peace
Цитирай

Плевен

И моят съвет е такъв.
Цитирай

Кюстендил

В такива случаи аз не давам че да не се предозира. Ама на нас рядко ни се е случвало де.
Цитирай

Варна(Ст. Оряхово)

И моят съвет е такъв.
Цитирай

Велико Търново

Не го давай отново PeaceКато лежах в болинцата с дъщеря ми и тя като повърнеше дозата лекарите не даваха да и давам друга.
Цитирай

Аз дадох отново, но го повърна абсолютно веднага, почти не беше глътнала. Сега обаче не бих дала повторно и да се пропусне прием не е толкова фатално. Чакай следващия.
Цитирай

Пило ли е детето и преди от този антибиотик? Да не би да е някаква непоносимост.

Ако си го дала на гладно е нормално да го повърне.
PeaceПовечето антибиотици не се пият на гладно. Звънни на лекарката ви и се консултирай.
Цитирай

За възрастен съм чувала, че е добре да изчакаш 1 час и да дадеш отново, а после да промениш даването по новия час.
За дете - не знам. Аз съм против приемането на антибиотици и не съм запозната. Peace
Цитирай

София

За възрастен съм чувала, че е добре да изчакаш 1 час и да дадеш отново, а после да промениш даването по новия час.
За дете - не знам. Аз съм против приемането на антибиотици и не съм запозната. Peace
И аз така знам,и моят съвет е да се обадиш на лекаря и да питаш.Аз лично не бих дала повторно. Peace
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

моя син повръща всички видове антибиотици и заради това сега е на инжекции
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора