Целувката - начин за наказание.

  • 1 401
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Моя син е на 13 години.Трудната възраст.
Не е гений , но се справя с учебния материал.
Не е тиха вода , но не създава сериозни проблеми и дисциплината бива.
Но много често забравя може би че разговаря с възрастни , а не със съучениците си.
Прави забележки , взема участие в разговори и повишава тон.
Беше втори клас когато ме помоли да не го целувам пред училище.Каза ми че му е неудобно от това че го водя и вземам , ами и го целувам.
Съобразих се с неговото желание , макар че ми беше малко трудно.
Вчера направи гаф и го заплаших че ще го водя и вземам и на всичкото отгоре ще раздавам целувки.
Само ако можехте да видите лицето му.Смени всички цветове и каза:Мамо ,моля те.
Спирането на джобни , контрол над компютъра явно не са най -страшните наказания.
Имали и други неща които да плашат юношите?
Защо им тежат ласките на мама?

# 1
  • Мнения: 24 467
Не мисля, че "им тежи ласката"- в къщи не се цупят и не си сменят боите.  Laughing Момченцата особено обичат да са "мъже", самостоятелни, силни, горди /предимно със самите себе си/ и т.н., което изключва "лигавене на публични места". Прости, Звезда, говоря с езика на моя осемгодишен син. Той още от І клас подкара така и дори съвсем откровено сме говорили, като той изрази само причината "срам" да не го помислят за лигав. В къщи се гушка сам.  Laughing Мъжка му работа, такава.
В І клас, в края, започна да се прибира сам от училище, последните дни. До тогава го водеше и прибираше майка ми /бебото ми беше на почти година и тя пое този ангажимент/. Във ІІ клас имахме редовните проблеми докато влезе в час с писането и ученето сам. Най- страшната заплаха беше, че ще кажа на баба му да го взима пак- така подейства! Право в десятката!
Пък аз и като момиченце се чувствах навремето по абсолютно същия начин. Срамувах се към ІV-V клас дори да излизам с родителите си.

# 2
  • Мнения: 654
Вярно е децата искат самостоятелност.
Но сега когато повиши тон аз му изпращам въздушна целувка.
Вече няма да викам.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Вярно е децата искат самостоятелност.
Но сега когато повиши тон аз му изпращам въздушна целувка.
Вече няма да викам.

Grinning Готино наказание. И мен това ме чака, засега няма проблеми с воденето/взимането и целуването, ама е женка все пак.

В у-щето ми направи впчеатление веднъж заяждането м/у две момчета около 4кл. Едното се подиграваше на другото, че чака майка си да го вземе  Tired

# 4
  • Мнения: 1 312
Целувам ги непрекъснато на вън ,в къщи ,на у- ще навсякъде където си помислите,не знам аз съм такъв човек от малки ги мляскам и двамата непрекъснато.С мъжът ми сме имали спорове,но и той свикна и той е в това число (и него мляскам непрекъснато Mr. Green) той ми е казвал,че не може да ме разбере ,карала съм им се а след малко   love001  love001

# 5
  • Мнения: 15
Моят син-третокласник още си ляга с плюшената играчка и се целуваме около 5 минути за лека нощ.През останалото време на деня поне веднъж си казваме, че се обичаме и като се видим всеки път се целуваме. Само и единствено в училищния двор ме изпраща на бързо и за целувка си дава едната буза (все по-рядко) и по-далеч от училищния двор.  Grinning 

# 6
  • Мнения: 737
И аз си ги целувам,но само в къщи.Големият ми син реагира по същия начин около училището,а и навън пред други хора.Е,останал ми е малкия,който все още мога да го целувам колкото си искам Party

# 7
  • Мнения: 1 817
Моят е в първи клас, но и аз вече усещам някакво притеснение от съучениците му, когато съм по-грижовна в тяхно присъствие. Ехх, мъже Wink Иначе в къщи обича да го гушкам...голямо диване Heart Eyes Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
На моменти е, но като цяло пред съучениците си избягва да ме прегръща. Не си позволявам да го целувам пред другите деца, освен ако сам не поиска.

# 9
  • Мнения: 39
Звезделина, все едно говориш за моя син,който направи 13 г. на 24,10.Никога не съм се сещала за наказание,това е добра идея.

# 10
  • Мнения: 2 229
Не им тежат ласките на мама, просто не искат да става публично. Laughing
Все пак в училище всеки иска да е готин, да го харесват, това няма как да стане ако мама го лигави пред съучениците..

# 11
  • Мнения: 654
Момичета ,наказанието е велика сила.
Моя син каза-Предпочитам война.Викаш,крякаш и ти минава.А сега?
Любов а не война ,това ще ви спести излишни нерви.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 09:47 от Звезделина Георгиева

# 12
  • Мнения: 1 103
И моят син е в такава възраст че започва да се притеснява като го целувам пред други  хора - излагал се и се срамувал  Blush.Онзи ден бяхме на заведение и той се присламчи  с нас естествено и имаше едно момиченце заиграха се  и като доидоха на масата аз се наведох и го целунах ,но усетих едно притеснение от негова страна .Питам го срам ли те е той се засмя и каза да  Blush.Вече пораснаха нашите момчета .

# 13
  • Мнения: 737
Обаче както не иска да го целувам навън,така го виждам,че си чака целувката за лека нощ. Grinning
Но с една такава сериозна физиономия,уж че не му пука Grinning

Общи условия

Активация на акаунт