бледа четра при теста за бременност

  • 5 126
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте
искам да ви попитам дали знаете къде да си направя кръвен тест за бременност ходих в две лаборатории но там ми казаха че до тях не можило.Направих си два теста за ременност и втората чертичка е много бледа но се вижда и сега незнам какво да си мисля да се радвам ли или пак да продължаваме с опитите.
Много ще съм ви благодарна ако ми помогните.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Кажи от кой град си,за да ти отговорим къде може да си направиш кръвен тест.А иначе със сигурност си бременна, щом има втора бледа черта.

# 2
  • Мнения: 22
от Хасково 

# 3
  • София
  • Мнения: 23 067
За съжаление не съм от Хасково! Но бледата чертичка си е за поздравления  Praynig
Нямаш ли търпение да изчакаш поне още 4-5 дни  Wink

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Бледа,но нали все пак я има. Peace
И аз мисля че си за поздравления.  bouquet
Успех!!! Hug

# 5
  • Мнения: 544
И аз не съм от Хасково. Незнам дали си правила теста с първа урина. Направи го сутринта с първата урина, макар че сигурно е положителен щом се вижда. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 067
И аз не съм от Хасково. Незнам дали си правила теста с първа урина. Направи го сутринта с първата урина, макар че сигурно е положителен щом се вижда. Успех!
Повечето тестове, които се продават, не се влияят от това дали е първа урина  Peace По-усъвършенствани са  Mr. Green

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
И аз си правих два теста - и двата бяха с много бледа втора чертичка, но бременност си имаше.А сега си имам вече две годишно калпазанче  Grinning
Лека бременност и дано откриеш лаборатория, че да се зарадваш напълно.

П.П. в болницата в Хасково сигурно ще правят такъв тест, защо не опиташ там.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 613
Бледа, но означава бременност. При мен на третия тест чертата беше все още едв забележима, а лекаря вече беше потвърдил.
Мисля, че ще имаш повод за радост.
ПП Когато съм правила тестове и не съм била бременна, са си били категорично отрицателни, без следа от никаква втора чертичка.

# 9
  • Мнения: 209
За съжаление не съм от Хасково! Но бледата чертичка си е за поздравления  Praynig
Нямаш ли търпение да изчакаш поне още 4-5 дни  Wink

определено си е за поздравление   bouquet, при мен и трите теста бяха с бледа чертичка Simple Smile, а ето го резултата по-долу Wink. ако не можеш да си направиш кръвен тест изчакай още малко и иди на лекар. късмет

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Втората чертичка, макар и бледа значи едно - бременна си  Simple Smile Честито   bouquet
Кажи къде ходи, за да се опитам и аз да те насоча някъде. При доктор Латева пита ли? А лабораторията до изчислителния център? А на ъгъла до ХЕИ? Голяма и модерна лаборатория е тази последната. Не вярвам никъде да не правят Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 544
Поздравления! Ако искаш да видиш по-ярка втора чертичка, направи тест сутринта с първа урина. Поне така беше при мен.

# 12
  • Мнения: 3 092
И моят беше с много бледа втора черта и то след 5-6 дневно закъснение .
Сега е на 2 г и 5 м  Simple Smile
А голямо ли е закъснението при теб .
Питам , защото имах един след   3 дневно закъснение , който беше откровено отрицателен , а после вторият беше положителен .
Може ли да изчакаш още 2-3 дни примерно.
Иначе имаш едно тихо честито и от мен ! Grinning

# 13
  • Мнения: 2 228
Честито и добре дошла в отбора!!!Аз ти предлагам да зарежеш тоя кръвен тест /щото със сигурност си бременна/ и да се отдадеш на някакво приятно за теб занимание по повод добрата новина!!!
п.п. и на моят тест чертичката беше едва видима ама виж по -долу............  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 814
Ами освен и аз да кажа честито!
А за по-ярка втора черта:
...направи тест сутринта с първа урина.

Общи условия

Активация на акаунт