"Коледен благотворителен маскарад"!!! - ЗАПИСВАНЕТО ПРИКЛЮЧИ

  • 27 681
  • 398
  •   1
Отговори

Анкета

С колко деца ще дойдете на маскарада?

Опции:

  • Мнения: 3 861
ЗАПИСВАНЕТО ПРИКЛЮЧИ! Местата са изчерпани.

Здравейте мили мами и татковци!!!

За трета поред година с Рада - bifana организираме станалия вече традиционен "Коледен благотворителен маскарад" за нашите деца на който събираме средства с благотворителна цел. Те отиват за подпомагане на 2 дома за изоставени деца в София. Дом №7, който се намира в кв. Славия и дома в Драгалевци.
Както знаете дечицата от тези домове имат огромни нужди, а държавата не осигурява и половината от тях.

Ето в тази тема можете да прочетете подробности за тази инициатива и къде ще отидат събраните средства

БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, Благодарности, Инициативи и други деяния

Тази година маскарада ще се проведе на 21.12 - неделя и ще бъде разделен на 2 възрастови групи. Ще има тържество и за по-малките( до 3 години) и за по-големите(от 4 години нагоре). Възрастовите рамки са ориентировъчни Wink. На вас родителите, ще оставим да прецените кой тип забавление да изберете за своето дете, тъй като вие си ги познавате най-добре!  Wink
Отново ще ни забавлява бате Влади, тези които са идвали на предишните маскаради го познават, а децата го обожават.

Мястото е кв. Люлин до Кооперативния пазар между блоковете 324 и 325
  схема на мястото -  снимката е линк

Ето и програмата, която сме предвидили Flutter

21.12 от 16.00 часа ще бъде купона за по-малките и ще включва:
Театралната постановка "Косе Босе", а след това дядо Коледа ще раздаде подаръци на малките палавници, както и вкусни лакомства

На същата дата 21.12, но от 18.30 часа ще бъде купона за по-големите.
Той ще включва много игри с награди за всяко дете, забавления и разбира се дядо Коледа, който ще им раздаде подаръците. И накрая, какво би била една такава веселба без детска дискотека за да потанцуват и да полудуват на воля? Laughing

Всяко артистично дете ще има възможност да се изяви, да каже стихче и да изпее песничка  Grinning

Подаръците ще бъдат осигурени от нас, а от вас се иска само да доведете децата си с много добро настроение и разбира се маскировъчни костюми. Така и вие майките ще проявите своето творчество в изработването на
най-оригинален костюм  Peace

Цената за едно дете е 20 лв.
От тях се покриват всички подаръци и лакомства, както и билета за театъра/игрите и 5 лв. отиват за благотворителност.
Цената е формирана на база 30 деца на представление. Колкото повече деца дойдат, толкова повече пари ще съберем за дечицата от домовете.

Парите ще се събират до 15 .12 за да имаме ясна бройка за присъстващите и да предвидим подаръци за всяко дете и ще се превеждат по банков път. Ето сметката


Име на банката: Първа инвестиционна банка
BIC:      FINVBGSF
IBAN:   BG50FINV915010BGN0H41T

титуляр на сметката Лили Петрова Лучкова


Списък на децата от 16.00 часа


Списък на децата от 18.30 часа

Всеки записал се на лични при мен или Рада ще бъде добавян в съответния списък, който аз ще актуализирам всеки ден. Всяка вечер ще актуализирам и графата сума за превелите през деня пари, а вие сами ще можете да си проверявате и ако стане някакво объркване да ме информирате своевременно. При превода на парите трябва да напишете и името на титуляра от чиято сметка се превеждат парите, основание за плащане - "коледно тържество",  за да мога да свържа непознатите за мен имена с познатите ми никове  Wink и разбира се името на детето за да получи то поименен подарък от добрия дядо  Grinning . Така че оттук нататък очаквам заявките ви на лични заедно с имената ви и тези на детето, както и възрастта на детето.

Моля ви да гласувате и в анкетата за да имаме ориентировъчно представа за броя на децата

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 18:38 от .Ели.

# 1
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Здравей доня КОПРИВА ,

Аз не разбрах къде ще се проведе маскарада ! newsm78

# 2
  • Мнения: 3 861
Здравей доня КОПРИВА ,

Аз не разбрах къде ще се проведе маскарада ! newsm78

Не съм го написала още  Embarassed защото чакам Рада да ми изпрати точния адрес, но е в Люлин до Кооперативния пазар в Културния център между 324 и 325 блок

Добавих го вече, има и схема Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 16:49 от доня КОПРИВА

# 3
  • Мнения: 2 722
На линия сме тази година с две деца в малката група Simple Smile
Гласувах.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз  Peace.

# 5
  • Мнения: 2 722
Ох, сега изчетох темата като хората - ми на мен едното зверче ми е за големите, а другото ще се кефи като че ли повече на дискотеката.
Може ли да се нанесем в големите деца  Wink
Пък Косе Босе ще си го изгледаме сега в събота  Joy

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще дойда с две деца от 18.30. Но маскировъчния костюм ще ме затрудни Confused

# 7
  • Мнения: 3 861
Ще дойда с две деца от 18.30. Но маскировъчния костюм ще ме затрудни Confused

Ами не ги маскирай тагава, с костюм или без вярвам, че ще се забавляват много Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Ох, сега изчетох темата като хората - ми на мен едното зверче ми е за големите, а другото ще се кефи като че ли повече на дискотеката.
Може ли да се нанесем в големите деца  Wink
Пък Косе Босе ще си го изгледаме сега в събота  Joy

Разбира се, че може.

# 9
  • Мнения: 3 835
Аз съм с щерката, от 18.30 ч.. Grinning  Ще се обадя и на зълва ли ми беше, пак забравих, тя идва миналата година и беше много доволна.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 000
Ako не успея да ги пласирам на отглеждане при баба им и дядо им.....там сме
ще си вземем билети за всеки случай ....
ааааааааааа с 2-ма броя от 18:30
ще чакам да пуснете сметката

# 11
  • Мнения: 9 814
1 дете и аз от 16 часа, че Люлин ни е далече.
От другия край на София идем.

Много моля, да кажете и  какъв транспорт- рейсове, маршрукти минават от там.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 530
Автобус № 111, тролей №7, утре като проверя ще съм по- точна.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Гласувах с "Ще дойда с едно дете от 18.30 часа", но ще си водим и Алекс. Той все още не е за малките.
Ще има ли подаръци за тез мушмуроци? Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 614
Гласувах, че ще дойда с едно дете. НО пред вид, че малките деца спят след обяд, все си мисля, че не е много удачен часа 16:00 - те още спят тогава....
Та по тази причина ще минем с големите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт