Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Кажете момичета, знаете ли някакъв начин /безоперативен/ за увеличение на бюста? Имам предвид нещо като билки, мазила и т.н.
Цитирай

Sofia

а защо ти е,ако не е тайна?
Цитирай

София

Аз поне не знам за друг сигурен  начин, освен оперативния  Thinking
А на билки и хапчета за тази цел въобще не вярвам  Naughty Преди рекламираха по ТВ-то някакви такива хапчета, ама... Thinking
Цитирай

Burgas

Билките и мазилата ги забрави!Това са смехотворни методи,някои от тези "лекарства" съдържат хормони,които ги има и в противозачатъчните и на това се дължи лекото уголемяване на бюста.Спреш ли ги-край.Поне така съм чувала,а съм и 100% убедена,че ефекта е нулев.Не си давай парите за глупости.Операция му е майката,друг начин няма. Confused
Но ако имаш хубав нормален бюст не ти трябва да си правиш операция,а пък ако е заради мъж-още по-малко.Виж,ако имаш някакъв друг проблем с бюста и ти е комплекс-направи го.Важното е сама да вземеш решението,ако това би направило самата теб щастлива,но не го прави под натиск от някой друг.
Цитирай

Sofia

Билките и мазилата ги забрави!Това са смехотворни методи,някои от тези "лекарства" съдържат хормони,които ги има и в противозачатъчните и на това се дължи лекото уголемяване на бюста.Спреш ли ги-край.Поне така съм чувала,а съм и 100% убедена,че ефекта е нулев.Не си давай парите за глупости.Операция му е майката,друг начин няма. Confused
Но ако имаш хубав нормален бюст не ти трябва да си правиш операция,а пък ако е заради мъж-още по-малко.Виж,ако имаш някакъв друг проблем с бюста и ти е комплекс-направи го.Важното е сама да вземеш решението,ако това би направило самата теб щастлива,но не го прави под натиск от някой друг.

newsm10  202uu  applauseuu applaud
Цитирай

До хладилника, който обичам

"Тоалетна хартия - всеки ден по 2-3 пъти късаш парче и триеш цепката между гърдите..."
Smile Smile Wink
Цитирай

"Тоалетна хартия - всеки ден по 2-3 пъти късаш парче и триеш цепката между гърдите..."
Smile Smile Wink
newsm10 дааа, точно така, много е ефетиквно
и иначе не мисля, че чрез някакви мазила може да се увеличи бюста, само с операция
но все пак съм чувала от разни хора, че помагало пиенето на боза..аз не вярвам де
Цитирай

BE, 2260

Аз знам един сигурен начин за увеличаване на бюста с поне 2 номера Laughing
Единственият проблем с него е, че после членовете на семейството се увеличават с  още един Mr. Green
Цитирай

newsm10  202uu  applauseuu applaud
  202uu
но все пак съм чувала от разни хора, че помагало пиенето на боза..аз не вярвам де
Дрън-дрън, боза...същата работа като билките.
Единственият проблем с него е, че после членовете на семейството се увеличават с  още един Mr. Green
За съжаление хич не е сигурен. Аз след две раждания още съм почти дъска.
Единственият начин е силиконов имплантант. Всичко друго не само че няма траен ефект, но е и опасно. 
Цитирай

Sofia

да, това е начин, но моя позната след като роди 2-рото си дете отказа да кърми и ден и си би някакви инжекции в гърдите, които правили така че да си останат в същия размер.
Цитирай

Burgas

Мда ще помага определено за бюста...даже има и бонус-расте и задника... Mr. Green
Цитирай

София

Мда ще помага определено за бюста...даже има и бонус-расте и задника... Mr. Green

35 35 35 Точно така, знам го от опит  smile3521
Цитирай

на върха

Ееее не е честно, аз като пия боза ми расте само задника - другата екстра я няма Mr. Green
На мен виляе доста добре метода с нарастване на естествения прираст, ама като свърши всичко се сдобивам с две прекраси ушета на кокершпаньол newsm78
Цитирай

София

Ееее не е честно, аз като пия боза ми расте само задника - другата екстра я няма Mr. Green

Бозата ти е менте  Laughing
Цитирай

на върха

Бозата ти е менте  Laughing

А аз се чудех защо после ме боли глава 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора