Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 23 014
  • 598
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 474
Аз нали съм карък съм на работа на 20ти ooooh!

# 76
  • Мнения: 6 320
За съжаление При Кмета е заето на датите 12-ти, 13-ти, 19-ти, 20-ти, 22-ри, 23-ти
Капарото било по 20 лв. на човек.

Какво правим - търсим друго заведение или сменяме датата???

Така като гледам, ако решим да сме При Кмета, единственият вариант е някоя от неделите - 14-ти или 21-ви.
Остава и 27-ми, но дали за тази дата ще има желаещи?

# 77
  • Мнения: 3 268
На 21 в неделя е детския карнавал.Няма как да стане.Да сменим датата с по-ранна?Да го направим първата половина на декември.Ако е по-късно,пак никой няма да дойде,щото хората пътуват.

# 78
  • Мнения: 6 320
Да пусна анкета? Т.е. да добавя опции към тази, че няма как да пусна две анкети в една тема?

# 79
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами пущай, аз мисля да дофтасам където и когато и да е, само да знам датата предварително. Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 18 679
Да сменим датата, викам аз. Пускайте анкета за 14-ти или 21-ви. Не виждам какво пречи детското парти, то няма да е до десет, надявам се Laughing Тъкмо ще омаломощя хлапето и ще го трупна полузаспало на баща му, а аз ще се отдам на кротко пиянство Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 034
ако се смени датата, ще мога да дойда. така че съм за тази опция.  Grinning

# 82
  • Мнения: 6 320
Добавих към тази анкета
За дата 14-ти (при Кмета)
За дата 21-ви (при Кмета)
За дата 20-ти (трябва да търсим друго заведение)

Ако вече сте гласували за присъствие, може да ползвате линка Изтрий глас и да гласувате наново за дата и присъствие.

# 83
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз съм За независимо от датата. Дали в анкетата не мое да има и такъв отговор  newsm78

# 84
  • Мнения: 337
14.12 е добра дата за мен, нищо, че на другия ден съм на работа.  Thinking
За капарото - аз бих искала да дойда с малката, и за нея ли 20 лв? И в колко часа би започнало празненството?

P.S. Дуци, ако евентуално успея да дойда, как да те намеря да ти дам капарото? Пиши ми на лични. Благодаря предварително.

# 85
  • Мнения: 7 474
Не е лошо да се отрази в заглавието, че се гласува за нова дата. Thinking

# 86
  • Мнения: 6 274
За мен няма значение нито датата, нито мястото.  Peace
Естествено, винаги ще има недоволни, така че, където решите вие.  Peace

# 87
  • Мнения: 3 268
Докато тук гласуваме,ще резервират и 14 декември хората,21 също.Трябва бързичко да решим.

# 88
  • Мнения: 4 300
Все ми е едно дали 14 или 21, затова съм гласувала само с Да.
Ако има някой, който предпочита да плати по сметка, може да го споменава мимоходим, за да имам идея за колко човека иде реч.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 530
Гласувам за 14-ти. Все пак на 21-ви е детския карнавал и няма да мога да смогна, да се маскирам и да цъфна преди 21ч. Освен това втория детски купон ще продължи поне до 20.00ч. Абсолютно невъзможно да успея.

Общи условия

Активация на акаунт