Зима иде, пролетта ще мине - ЮНСКИ майчета сме Тема №4

  • 12 609
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 255
На мен ми харесва повече първия вариянт.
Само дето до Коледа ще има още доста темички... newsm78

# 271
  • Мнения: 9 814
Растат в мамини тумбачета юнски пеленачета!!!

# 272
  • Мнения: 1 475
Растат в мамини тумбачета юнски пеленачета!!!

 Peace Харесва ми, повече от моето!!! Peace

# 273
  • Мнения: 255
Бъдещите мами,юнски дебелани Laughing

# 274
  • Мнения: 69
Mindi, аз ще правя ранен УЗ скрининг в 14-та поликлиника при Д-р Янкова. Тогава се установява дали има синдром на Даун. Ще ми го правят в 12-тата седмица. И по принцип, за да е "ранен", трябва да е между 10-та и 12-та седмица. Ако искаш, ще ти дам телефона на Янкова да си запишеш час.

baby12 и miroslinka, колко хубаво се виждат бебчетатааа! Развълнувах сеее, олеле, колко е хубаво Simple Smile Май сега осъзнавам, че носим човечета с ръчички и крачета, досега ги мислех за бобчета Stuck Out Tongue

Нямам търпение да видя порастналите ми бебоци на УЗ. Дано всичко е наред с ранния скрининг.  Praynig
Целувки на всичкиии

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 12:43 от KaterinkaM

# 275
Здравейте момичета.
Страхотни снимки сте сложили в албумчетата. Grinning
Бебчетата са страхотни,а пък аз си мислех че съм се заблуждавала, в това което виждам преди седмица.
И аз се притеснявам преди всеки преглед,като влязла вече окончателно забравям това за което съм искала да питам.Така всеки път. #Crazy
И аз исках да питам са това къркорене на червата.От два дни имам от време на време особено прескачане в корема та се чудих за първото усещане/за мен е втора бременност/на бебчо,но като ви чета явно си е още доста раничко. newsm78
Явно много ми къркат червата.
Всички предложения за нови темички са много хубави.
Баткото ни много искал да види бебчо "през корема".Така че ще го водя да гледа.
Целувки и приятен ден на всички.

# 276
  • Мнения: 9 814
 Whistling
Започнах да правя вече новат тема, но има още неща за редакция.
Направо се изморих, такъв зор видях Mr. Green

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 854
Най-щастливи сме сега, в нас бият ЮНСКИ сърчица!
Нищо де, може и за следваща тема да е заглавие, просто предлагам.  Peace

# 278
  • Мнения: 9 814
Аз сложих заглавие на темата вече, но винаги може да се смени Hug

# 279
  • Мнения: 753
Аз усетих първото си бебе на 4 месеца и 4 дена /помня го, че беше рождения ден на дядо ми/.
"Юни е далече, но расте нашето човече"
"Под нашето майчино сърце трепка юнското дете"
"Идвай юни с пойни птички, с бебе малко в пеленички"
хубав ден Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 13:57 от ayas

# 280
  • Мнения: 834
Аз Борис го усетих някъде към 16 седмица. Усещането е страхотно, в момента в който започва да се усеща бебето настава едно блажено спокойствие.
Да ви попитам някой да е намерил лек за запека, аз направо се побърквам.

# 281
  • Мнения: 1 475
Една приятелка ми препора4а Блевит- бебе6ки сироп за запек давали го и на бременни! о6те не сам си го взела и аз сьм сьс запек!!

сорри за правописните гре6ки, ама на този комп дето сьм в момента няма бдс,  а не мога да пи6а на фонетика Wink

# 282
  • Мнения: 48
А как разбрахте, че усещате бебчо?

Уникат - Аз съм много зле със запека от малка, а сега е нещо страшно ..... пробвах какво ли не (позволено за бременни) и съм най-доволна за момента от едни капки Дулколакс.

Дано ти помогне  smile3503

# 283
  • На високо
  • Мнения: 824
Здравейте, мами!  Hug
Бързам да се включа, че както рядко пиша ще започнете новата тема без мен. В сряда бях на преглед и най-после бебчето си отговаряше абсолютно точно на седмиците. Имаше си и сърдечна дейност, всичко с него е чудесно, поне засега. Но нали трябва да има и за какво да се притеснявам, та на прегледа се видя и че и кистата ми си е добре. И тя си "отговаря" на старите размери. Sad Е, измериха я с няколко мм по-малка, но разликата е несъществена.  Praynig Дано не се наложи операция! Не ми стига амниоцентезата, която почти сигурно ще правя! Може би ще се разходим до София с мъжа ми за ранния БХС, макар че и само въз основа на възрастта ми (37) би трябвало да отида на амниоцентеза. Иначе после, живот и здраве, смятам да направя ФМ 18-23 г.с.. За ранната вече е късничко да се вредя. Иначе и мен някои дни не ме болят гърдите и се панирам. Честичко се случва сутрин да не са болезнени, а вечерта вече и зърната им да станат чувствителни и да ме болят при натиск. Спомням си, че и при предишната бременност се шашках по този повод, но вече не помня кога това спря да ме притеснява. Вече писах, че на мен не ми се гади. Е, няколко дни бях  и с тази екстра, но тогава имах хрема и може би беше свързано с нея. Иначе нямам особен апетит, особено пък за сладко. Не съм се претегляла от три седмици и не знам как съм с кг. На следващ преглед моята лекарка ме вика чак след 15 декември, но аз едва ли ще издържа до тогава. Нещо имам болежки в бъбреците, но засега с много вода и някое нош-па се оправям. Честичко ми се налага да вдигам "каката", кръста ме боли и се чудя как ще я караме нататък. А за усещането на бебето, понеже се повдигна въпроса, аз първият път го почувствах някъде в началото на 19 г.с.. Дано този път е по-рано!
Извинявам се за дългото писание. Желая усмивки на всички ви  Grinning !

# 284
  • На високо
  • Мнения: 824
Ох, забравих да си поискам парола за албумчето! Ще съм ви благодарна!  Hug
И да вметна за запека, че при предишната бременност много ми помагаше яденето сутрин на гладно на 1-2 кивита. Също и Дуфалак, но от него понякога ме болеше корема

Общи условия

Активация на акаунт