Започнах с Фолиевата киселина

  • 5 781
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 153
ами то всащност на 5-6 пъте ми е ставало зле от храна или миризма на храна Sickи тогава я пиех сутрин,после започнах вечер,ама пак не ми пречи да я почна сутрин,щтом е ефикасно Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 2 884
Zdraveite,  az piq folieva kiselina ot tri mesetca i ot togava ne se pazim! Така 4е и мен ме пи6ете!  newsm10

# 62
  • Мнения: 4 546
(аптекарката каза задължително сутрин, ве4ер нямало ефект)
НА мен ми я изписа лекар. каза - сутрин, обед и вечер по 1 хапче. на опаковката пише по 2, но явно това е за вече бременни, а не за бебеправещи Thinking

# 63
  • Мнения: 1 153
Да попитам дали не сте забелязали апетита да ви се е усилил след като започнахте да пиете фолиевата кисилина Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 980
Не, аz по принцип съм си сладокусна и трябва неЩо да е станало та да не ми се яде.
3имата имах даже един период, когато ядях по един път на ден_ от сутринта до вечерта все неЩо дъвчех Embarassed(то оттам и килцата Embarassed)
Сега даже ям съвсем нормално Party

# 65
  • Мнения: 4 358
Мацки, ужасно силно ще ви стискам палци за бебеносен септември!  Grinning
Успех на всички!  Hug

# 66
  • Мнения: 89
Здравейте бъдещи и настоящи мами.
И аз се включвам към отбора на бебеправещите. Пия фолиева киселина от 1 месец, а правим опити от 2 месеца. Имам син на 1 годинка и 2 месеца и нямам търпение отново да си имам едно малко мрънкащо същество. Успех на всички! Целувки.
Борис

# 67
  • Мнения: 90
 :wavey:Zdraveite na vsi4ki  iskam da vi popitam predi bremenost i prez cialata bremenost li se pie folievata kisilina i dali parvo ne trqbva da se konsultiram s moqt ginekolog.Blagodarq vi predvaritelno  newsm12

# 68
  • София
  • Мнения: 6 797
Като започнете бебеправенето започваш и фолиевата киселина!Пие се до 12-16 г.с. от бременността,след това няма смисъл.

# 69
  • Мнения: 2 825
Ми да се от4ета и аз, по4нах я в понеделник Embarassed
И то мъжо ме изурка...каза ако искам бебе да по4вам да ги пия тия хапова (идея си няма какви са и за какво то4но са) Wink
та от тоя мес по4ваме сериозно с  luvbed

# 70
  • Мнения: 207
щях
Да попитам дали не сте забелязали апетита да ви се е усилил след като започнахте да пиете фолиевата кисилина Rolling Eyes
и аз доста си хапвам от както пия фолиева киселина  smile3521щях да питам дали само моя апетит се е уголемил smile3515

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Така де... забравям много. Като видя Искам бебе и се сещам понякога да я пия (сутрин, както казахте, или следобед, ако се отнеса по течението), но има дни, в които хич не се и сещам... Прибрана ми е в шкафа над мивката, но вече се чудя...като не я виждам, не се сещам. Да си пиша паметни бележки не помага - когато пиех уж редовно бирена мая, си написах на дъската за паметки "Пий бирена мая", ама пак забравях почти всеки ден да го направя...
Мисля да я залепя с двойнолепещо Фолиевата за капачката под шкафа, т.е. да ми виси над мивката...като се мия и като мия малката, да я виждам и да се сещам...
Как си напомняте вие?

# 72
  • Мнения: 3 205
Аз ако се сетя да я пия поне веднъж седмично - пак добре. Вече почнах да си разнасям шишенцето в чантата, защото така имам повече шанс да се сещам като отворя чантата и го видя. Уж.

# 73
  • Мнения: 2 120
Няма как да я забравя, защото нареждам заедно със сутрешното кафе -- витамините, Утрогестана и фолиевата. Проблем при мен я дали съм я пила два пъти, ето защо сутрин вече вадя шишенцата едно по едно. В същото време си правя и графиката на БТ.
Отделяй време за нея както на миенето на зъбите.
А защо не я завържеш на пастата за зъби?

# 74
  • Мнения: 667
Цитат на: по памет
вземи кухненски таймер. Дзън!

Общи условия

Активация на акаунт