Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ноем. 2008, 10:59 ч.

Децата и Дядо Коледа

• 1 268
  • 25
  •   1
Отговори
  • BG Sofia
Мама и тати или дядо Коледа носи подаръците на децата!При нас тати се маскира като Дядо Коледа и носи по един подарък от мама ,от тати, и от него и от бабите разбира се! newsm53

# 1
Дядо Коледа!

# 2
  • в края на града
Дядо Коледа оставя подаръците под елхата  Grinning

# 3
  • Плевен
Дядо Коледа разбира се.
Мама и тати може всеки ден да си правят подаръци,а той
само веднъж.... Peace

# 4
Дядо Коледа оставя подаръците под елхата  Grinning
Peace
А като сме на гости на родителите ми-баща ми играе тази роля. Party
ПП:Досега не го е познал,и не се е усетил. Wink

# 5
  • там от където съм
Дядо Коледа идва през нощта и оставя подаръка под елхата Peace.Преди това е написала писмо ,което пускаме в пощата ,като му казва колко много е слушала тази година и какъв подарък иска. Peace

# 6
  • София-Дружба 2
И у нас Дядо Коледа оставя подаръците под елхата , докато спим .  Wink
Тази Коледа може да измисля нещо и да го види най - накрая този Дядо .
Предните две години не разбираше толкова .

# 7
  • Бургас
Дядо Коледа, т.е. съседът. Голям майстор е когато става дума за забавления на деца.

Не знам обаче още колко време ще вярва в дядо Коледа  Simple Smile

# 8
  • Бургас
Дядо Коледа - мъжа ми го играеше две години подред, но за тази година не знам, племенницата ни е по-голяма и може да го познае  Thinking

# 9
  • София
Ами тати, та те ще го познаят  Laughing
Идва Дядо Коледа  Peace

# 10
  • Варна- на крачка от Морската градина
При нас  Дядо Коледа идва през нощта и оставя подаръците под украсената елха.Когато сме на гости в кръстниците -добрият белобрадко/те винаги поръчват артист ,защото канят много деца в голямата си къща/ идва по-рано ,чака стихчета,забавлява малчуганите и раздава подаръците.
Дъщеря ми вече е голяма да вярва в Добрия старец,но още си се кефи на купона.Малкия ми син все още не се е "запознал"лично с Дядо Коледа ,но тази година ще го направи!! PeaceХубаво е за децата да остане тази"магия на доброто",тази празничност и усещане за нещо по различно !!

# 11
  • Варна
Дядо Коледа - все още вярва в него и във Феята на зъбките също. Над леглото в детската стая има извод за комин (май така се казва-покрит с капаче), на който е закачен "капан за сънища" и вчера Дария ме помоли да не забравя на Коледа да го преместя, защото добрият старец няма да може да влезе.

# 12
  • Пловдив
Разбира се ,че Дядо Коледа носи подаръците!Чакаме го всяка година! Laughing

# 13
  • Варна
И при нас Дядо Коледа оставя всички подаръци под елхата. Сутринта рано на Коледа се разопаковат докато всички сме още по пижами. Голям купон става и голяма борба с хартии и панделки  Grinning.

# 14
  • София
Уж вярва, че е Дядо Коледа раздавача на подаръци.....но вече виждам съмнението в очите й! Как така разбира дядо Коледа какъв точно подарък иска....и как успява по едно и също време да бъде във всички къщи? Оооооох, ще отварям "Дядо Праз" на Тери Пратчет за обяснения ooooh! Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт