A Chicco S3 trio - трябват ми мнения спешно?!

  • 874
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Спешно ми трябва мнението ви за тях! 


http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_109&produc … 11d7bf0b69daca8e1

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 15:08 от HeYkpoTuMa

# 1
  • Мнения: 1 558
Никой ли не я е ползвал?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Количката е стабилна и проходима,с големи гуми.Тежи,повече,имай го предвид ако ти се налага да я качваш по стълби на ръце.Освен това е по-дълга и те съветвам да я видиш на живо и ако ползваш асансъор да се убедиш,че влиза в него преди да я вземеш PeaceЦветът за 2009 г. е наситено синъото показано най-горе на сайта на страницата,другите цветове ги няма вече.

# 3
  • Мнения: 50
Количката е много хубава, получих я като подарък.Много износоустойчива и маневрена е, когато родих струваше около 1200лв целия комплект т.е преди 2 год. И въпреки че съм много доволна от нея според мен цената и е необусловена. Имай предвид, че в багажника на ново Поло не се събира.

# 4
  • Мнения: 1 558
Няма проблеми с колата - караме огромно комби. Наистина ме притеснява, че е тежичка.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако няма къде да я вдигаш,няма защо да се притесняваш,че е тежка.Моделите триколка с големи гуми на всяка една марка са по-тежки.Те са направени стабилни,за тип офф-роуд условия,със стабилна рама и здрави големи колела.Следователно няма как да са по-леки.Всеки един тип подобна количка е около 12 кг. само с основния кош.Ако искаш нещо по-леко,трябва да се преориентираш към друг модел количка.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Алекс като стана на 6 месеца и му взех такава и досега я ползваме,много съм доволна,наистина е тежка,сигурно е към 12 кила,ама аз не я вдигам,така че си прецени дали ще я вдигаш.Наистина  е дълга,но като я сложиш леко накриво става в асансьор PeaceСупер маневрена и точно за разбитите ни улици LaughingА и доста удобна за детенце ми се струва,ако нещо те интересува- питай Grinning

# 7
  • Мнения: 1 558
Все пак ми се налага да качвам стълби. При това положение може ли спокойно да издържи, ако я дърпам на задни гуми? В смисъл ще се повредят ли?
И още нещо ме интересува - може ли на дръжката да се закача чанта с дълга дръжка, защото разбрах, че има кукички за раница, а аз искам да мога да закрепя ето такава чанта?

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 14:12 от HeYkpoTuMa

# 8
Страхотна чанта, аз си донесох такава от Бостън.

# 9
  • Мнения: 367
Найстина е доста тежка,но е мног проходима и маневрена.Аз нямах стъпала за качване,но за сметка на това имам баир до блока и като понатежа малката  доста се озорвах! Смених я с дръга и сега съм много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт