ДЕТСКО ХВЪРЧИЛО-ОТ КЪДЕ?

  • 4 876
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 464
    Здравейте, ако някой знае къде мога да намеря детско хвърчило, моля да ми каже. Крис всеки ден гледа точно определен епизод на Франклин костенурката, в който става дума за едно хвърчило. Много му се иска да има такова, а на мен да открия и купя, за да го зарадвам Grinning
    Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 187
Аз съм купувала от магазин за макети на кораби, самолети и др. подобни. Отделно от това има много евтини китайски варианти, които по магазини за играчки не съм срещала, но сме печели като награди от детски атракциони! Дано да съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 1 517
Ние си купихме от магазин за 1 лев

# 3
  • София
  • Мнения: 1 464
   Много благодаря, още в понеделник ще потърся в магазинчетата за по левче!

# 4
  • Мнения: 1 517
happymammy, виж и по по-малките книжарнички, в повечето има всякакви играчки и джунджурии, включително хвърчила понякога Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 464
    Благодаря  много! Дано да намеря!   bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 311
И ние сме купували хвърчило от книжарница (голяма и добре заредена). Имаше няколко вида, по-големи, по-малки, абе имаше избор. И да кажа, че хвърчилото се държеше много добре във въздуха, защото предвид формата му на пеперуда имах съмнения, дали ще може да се издигне и да лети добре.
 Та моя съвет е да погледнеш в някоя книжарница,  а и в детски магазини за играчки съм виждала хвърчила.

# 7
  • Мнения: 4 381
в  Южния парк- до надуваемата пързалка.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 15:02 от mamamari

Общи условия

Активация на акаунт