Мънички сме ний родени и от Бог благословени

  • 18 180
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
 AnMary НА е хипоалергенно мляко,то е гадно на вкус.
Само аз ли съм ЗА хомеопатията и опитвам да предпазвам и лекувам?

# 16
  • Мнения: 2 070
AnMary НА е хипоалергенно мляко,то е гадно на вкус.
Само аз ли съм ЗА хомеопатията и опитвам да предпазвам и лекувам?
и аз съм за хомеопатията,но хомеопата трябва да е много добър Peace
а и бившата ни лична,се е лекувала две години с хомеопатия,сега е на помпичка,та тя мо поспря мал;ко

# 17
# 18
  • Мнения: 1 685
Усмивке HugКак е Мими?

# 19
  • Мнения: 58
AnMary благодаря , 4е си ни вписала в редиците ви. Аз съм си малко отвеяна и съм сгрешила рождената дата на сина ми newsm78.Тя е 29.07.08. Би ли я поправила когато имаш възможност. Благодаря много. newsm51

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ха то било празник днес! Що не казвате по рано, брей, аз пак изпрах, ама какво да направя, като не знаех.

Честито на всички които празнуват днес!   bouquet
А една приятелка ми каза, че от миналата събота до днес не било хубаво да се прави прощъпулник newsm78, аз не че щях да правя, ама имахме планове тази седмица да го правим, но с тая болница всичко се обърка, а и Вероника се уплаши много и сега пак наново ще прохождаме ooooh!. Страх я е не ме изпуска - само иска да се гушкаме и да ми се гали. Много е сладка.
МИналата седмица татко и и купи детска количка за возене на кукли и сега вози в нея едно бебе, но като е в проходилката, снощи го повози и малко без нея, по едно време се отпусна и падна на дупето и пак се уплаши. Иначе го вози напред назад и му пее нани, нани, както аз я приспивах нея в болницата.
Иве ти питаше за Умкалора нали, и аз често се замислям за него,  обаче незнам дали е подходящ за Вероника, ще питам педи, а и при нея дали ще подейства newsm78 Ще го пробвам първо върху баткото и ще Ви кажа какъв е ефекта Hug
Усмивке, не се крии!КАжи как е МИми? Hug
СЕга да ВИ кажа пак за капките на др. Улевинов, някой ходил ли е при него. ТОй е специалист Уши, нос и гърло - работи в белодробната клиника и е много добър. Аз съм ги водила и двамата при него. Та тези капки ги изписва само той. Те са си негов патент. Съдържат около 10 съставки, ама нищо не мога аз да му разчета, но аптекарките си ги разчитат. Те се правят в аптека - да уточня. Аз често ги слагам на Вероника и съм много доволна. Имат вътре адреналин, физ. разтвор, няколко противоалергични съставки, лек антибиотик и незнам си още какво, предполагам че има и клеева тинктура или какво беше там, ще се зачета пак в рецептата. След като ми ги приготвят си ги държа на вратата на хладилника в продължение на месец и ги слагам по два пъти на ден по 3 - до 5 капки в ноздра. Вчера следобед ги направихме и и сложих два пъти и днес вече от хремата няма и следа, лигавиците се подсушиха и сега не хърка така и не кашля. Правим си инхалации още.
Ако някой го интересува, мога да снимам рецептата и да му я пратя по пощата, или пък да му дам тел. на доктора да си запише час и при преглед той ще му ги изпише. Хубаво е да се направи консултация и с него. на нас ни беше казал, че понеже е недоносено детето и повечето му орагни са останали недоразвити, та оттам ще идват и всичките болести. Каза, че е склонна да прави и алергични ларингити и незнам си още какво. И май този път наистина пристъпът ни е бил вследтвие на прекаран лек ларингит.
AnMary а ти сега хипоалергенно мляко ли купи или пак Милумил 1. НЕ се учудвай на консистенцията му. И на мен ми се е случвало същото с Аптамила преди. Купувам едно и също - напр. Аптамил 1 - Едната кутия вътре е на гранули, а другата е на прах. Произвеждат го и в двата варианта, зависи от пратката. Но определено гранулираното е по хубаво като че ли.

А ВЕроника сега се е научила да се изправя от легнало положение да седне и после да се изправи, но като се хване за нещо. И това и е любимо сега, само това прави и пъшка, като голям човек.  Hug

# 21
  • Мнения: 923
AnMary имам идна молба към теб, ако може да впишеш рожденната дата на моя син, Коки е родин на 14.07.2007 година. Благодаря.  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 39 756
AnMary имам идна молба към теб, ако може да впишеш рожденната дата на моя син, Коки е родин на 14.07.2007 година. Благодаря.  bouquet
Оправих Simple Smile

Дундурела нормален Милумил купих, т.е. мъж ми го купува. Аз заради разликата в консистенцията си помислих дали 1вият път не съм взела НА. 1вият път го поръчвах на аптекаря от нашия вход. Обадих се на Джони да мине и да поръча "от същата партида" Simple Smile Онова мляко ми се струва по-мазно. Нямам кутия да сравня.

# 23
  • Мнения: 2 070
Дундурела,пращай ми тази рецепта.чела съм за тези капки.че ние сме на кортикостероидни в момента

# 24
  • София,
  • Мнения: 4 267
КОйто иска рецептата да ми прати пълен и точен адрес на лични. Още в понеделник ще я размножа на ксерокс и ще я изпратя по пощата на всички желаещи. Дано доктора не ме убие #2gunfire. Тук съм я снимала и раздала на повечето ми приятелки с малки деца  Mr. Green Аможе и да я сканирам и да ви я пращам по мейла. Ама така пък вие трябва да си търсите да си я разпечатвате. Hug
AnMary значи така е млякото е било едно и също, но в различна консистенция. И гранулите понеже се разтваря по по различен начин - става млякото като на кристали в бутилката и затова ти се е сторило по мазно, иначе това на прах се разтваря по добре. Едно и също е не се тревожи. Просто партидата е била различна. И на мен ми се е случвало.

# 25
  • Мнения: 139
Записче  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 711
Ето ни с инхалаторите както обещах вчера Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 685
Ей,Hellche много са сладки двамката Heart EyesЗлатни душички HugПрекрасни са просто!Да са ви живи и здрави.Аз пък съм бясна Closeколко е часа а Жоро не е заспал още .

# 28
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕри ти ме изпревари, и аз щях да кажа същото, наистина са просто прекрасни.
hellche а ВИе още един инхалатор ли сте купили? И много странни чашките и маските, такова нещо за първи път виждам. Моя инхалатор е като тези дето са в болниците, а чашката ми е много смотана и все се разглабя и често ми се излива разтвора. НО онзи ден си поисках от сестрата маската, с чашката и маркуча дето и правехме в болницата, те били за еднократна употреба и после ги изхвърляли, та аз си я взех и съм много доволна, чашката е доста добра, сега и правя с нея и в къщи. Трябва и аз да я снимам моята, само дето тя не иска да си я държи, но иначе е много послушна. Hug

# 29
  • Мнения: 1 685
 HugЛека нощ Дундурелке  bouquetМай само ти си тук?

Общи условия

Активация на акаунт