От къде детски ботуши?

  • 20 138
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157
Сенди,страхотни са!!Да си ги носите със здраве.Невероятни ботуши,наистина!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 819
Да, страхотни са наистина, но толкова пари за една зима не давам. Подобни ни бяха миналата година на Геокс.
А за аутлена на Росиньол - говоря за Пловдив, за София не зная.

# 17
  • Мнения: 1 153
А за аутлена на Росиньол - говоря за Пловдив, за София не зная.
Е, кой да види, че си от Пловдив Laughing Имаха и в София аутлет, ама като не се сещам!

# 18
  • Мнения: 606
Аз заложих тази година на марката Superfit.- произведени в Австрия.

Имали специална мембрана в горната част на обувката/както GEOX в подметката/, която не позволява да се мокри крачето. И са страшно олекотени. На Дари взех 29 номер и са само 400 грама - като за ботуш е много олекотено.

Дадох 132 лева, но надявам се, че съм направила правилен избор. http://www.superfit.at/de/#5-kollektion/131-stiefel modell: 439-77 -цвят бордо

Момичето, което продаваше  /в разговора стана ясно , че съм от Пловдив/ каза, че в МОЛ Галерия ще имат фирмен магазин/специално детско-юношески обувки/ и ще има голямо разнобразие на пролетни модели- обувки  и маратонки.

След прекараната зима ще споделя впечатления.
Аз винаги съм била за качествената обувка, която да не изпотява крачето, да държи глезена, да пази крачето суха... и винаги давам повече пари, което разхвърляно на дни в сезона не кой знае какво...

# 19
  • Мнения: 781
Аз заложих тази година на марката Superfit.- произведени в Австрия.

Имали специална мембрана в горната част на обувката/както GEOX в подметката/, която не позволява да се мокри крачето. И са страшно олекотени. На Дари взех 29 номер и са само 400 грама - като за ботуш е много олекотено.

Дадох 132 лева, но надявам се, че съм направила правилен избор. http://www.superfit.at/de/#5-kollektion/131-stiefel modell: 439-77 -цвят бордо

Момичето, което продаваше  /в разговора стана ясно , че съм от Пловдив/ каза, че в МОЛ Галерия ще имат фирмен магазин/специално детско-юношески обувки/ и ще има голямо разнобразие на пролетни модели- обувки  и маратонки.

След прекараната зима ще споделя впечатления.
Аз винаги съм била за качествената обувка, която да не изпотява крачето, да държи глезена, да пази крачето суха... и винаги давам повече пари, което разхвърляно на дни в сезона не кой знае какво...

Да, те са нещо средно между Геоксите и Екото.
При тях също е използван GoreTEX материал, водонепромукаем и в същото време дишащ.
Екото и Superfit са олекотени като пантофки за разлика от Геокса, който си тежи Whistling

# 20
  • Мнения: 606
Сенди, колко съм била заблудена.
Детето ми е вече на почти 6 години, а аз сега разбрах какво е това Горетех.
Винеги съм търсила обувки, които да са кожени , и ето че съм грешала.
Мислила съм си, че кожата предпазва крачето.

Купувала съм и Геокс, и КиК, и Капчица.
Но човек се учи цял живот....

Ще отида да ги погледна и тези Екко. А ще очаквам и новия магазин на Superfit.

Определено ще сменя марката- тази година положих началото, дано да съм на прав път!

# 21
  • Мнения: 781
Сенди, колко съм била заблудена.
Детето ми е вече на почти 6 години, а аз сега разбрах какво е това Горетех.
Винеги съм търсила обувки, които да са кожени , и ето че съм грешала.
Мислила съм си, че кожата предпазва крачето.

Купувала съм и Геокс, и КиК, и Капчица.
Но човек се учи цял живот....

Ще отида да ги погледна и тези Екко. А ще очаквам и новия магазин на Superfit.

Определено ще сменя марката- тази година положих началото, дано да съм на прав път!
Четене му е майката Mr. Green
Един месец чета из мрежата и изчетах всичко къде що има за детската обувка Laughing
Миналата година и аз заложих на Геоксите и бях доволна да ти кажа, но сега в сравнение с Екото и Superfit не бих си и помислила за купя Геокс Whistling
А за Gore Tex  разбрах и аз тази година Rolling Eyes и му се доверявам Peace

# 22
  • Мнения: 487
преди няколко дни на "Витошка" в един магазин мернах много хубави ботушки,бяха между ботуш и апреска, като цени ботите бяха около 80 и няколко лв., а ботушчетата към 120 и няколко май. Обаче не погледнах марката изобщо. Някой сеща ли се за този магазин, намира се от дясно на "Витошка" като идвате от съд.палата, в него има и раници за у-ще? Мисля да отскоча утре до там, само се чудя като са като апрески като плат, дали ще пропускат на дъжд, въпреки че продавачката ми каза че не пропускали?

# 23
  • Мнения: 1 014
Сенди, синът ми миналата година носи този http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/detski/infants/70381/51052/detail.do модел на ЕССО и след като видях, че сухите крачета са мисия възможна, съм решила, е тази година пак такива ще купя. Ходих в магазина /Пловдив/ преди седмица, но нямаха нищо зимно №28-29. Явно вече са докарали. Дали имаше от вашия модел № 29?
nora13 ти от къде купи вашите?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
преди няколко дни на "Витошка" в един магазин мернах много хубави ботушки,бяха между ботуш и апреска, като цени ботите бяха около 80 и няколко лв., а ботушчетата към 120 и няколко май. Обаче не погледнах марката изобщо. Някой сеща ли се за този магазин, намира се от дясно на "Витошка" като идвате от съд.палата, в него има и раници за у-ще? Мисля да отскоча утре до там, само се чудя като са като апрески като плат, дали ще пропускат на дъжд, въпреки че продавачката ми каза че не пропускали?

Говориш за "Junoir's Way", който е малко след магазина на LEVI's. Аз купих вчера на дъщеря ми оттам такива боти на Минимен, цената беше 89 лева, но не знам как ще са, надявам се, че ще е със сухи крака.

# 25
  • Мнения: 237
ЕССО имат ли онлайн магазин?

# 26
  • Мнения: 156
Привет! Искам да попитам тази марка Superfit предлага ли се някъде в София?  

# 27
  • Мнения: 28
Вчера купихме геокс , ще видим как са в снега. Иначе Екко изглеждат стабилни също, другата зима ще заложим на тях  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 819
купих от аутлета на Росиньол - тип апрески за 29лв.

# 29
  • Мнения: 606
Привет! Искам да попитам тази марка Superfit предлага ли се някъде в София?  

Аз лично ги купих от една презнтация на тези обувки, където ме заведе една приятелка.
От информацията, която събрах- разбрах, че тепърва се внасят в България. Сега вносителя започва да си прави магазини, първо ще открие в Пловдив- в МОЛ Галерия, а през Август 2010 най-вероятно в София.
Стана ми много интересно защо първо в Пловдив, а не в София, но жената ми обясни, че все още търсят помещение- искат да са пак в някой МОЛ!

Общи условия

Активация на акаунт