Отговори
# 270
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
bori 1,одеалцето го донесе свекърва ми от Гърция.От типа на испанските е,имам от Мими подобно порт бебе и е купувано от тук.Виждала съм на доста места.Много са мекички и хубави.А щерката се е метнала на майка си Wink Mr. Green.

dessi06,правиха ми 2 пъти изследване на кръвната захар,което е същото.Доки ми го следи изкъсо,че имаме доста диабетици в семейството а по време на бременност може да се развие временен диабет.

# 271
  • Мнения: 941
Здравейте момичета...  bouquet
Срам ме е защото от доста време не съм влизала във Февруарската  Embarassed

Радвам се, че нещата при Гея се оправят  Praynig

Радка80  благодаря ти за загрижеността мила  Hug

Имах си своите малки драми - аз и бебо сме добре. От много ритащите сме. Дори имам чувството, че се засилва за да ме изрита  Thinking

Имах малко притеснения на главата, защото на близката ми приятелка на племенницата, която е на 15г. и откриха кисти в единия яйчник и недоразвита матка. Знаете, че моята Перла е на 11г. и се побърках, докато не се реших да я заведа на УЗ. С коремен ехограф също могат да се открият тези аномалии.
Обаче.....11 дни Никол ми бе болна. Едва от днес е на училище. Вдига до 39.9 градуса от обикновенна настинка, защото....първият час ги карали да покриват нормативи по физическо , тя се изпотила, после 5 часа я втрисало и си дойде в къщи премръзнала. И така 10 дена. Добре, че не беше нещо вирусно или грип, защото всички други в къщи сме добре...

Та..такива дертове имах. Видях че Софийската среща е минала. Всички сте много сладки на снимките. Аз продължавам да си ходя на курса за бременни. Даже имам снимков материал кадър по кадър "как се къпе, маже/масажира и кърми бебе"  Мога да го споделя ако представлява интерес  Peace

Виждам, че събирате допълнителни данни за всяка мама. Аз нямам против на първа страница да ми има името и рожденната дата (така и така ми има годините и града). А за телефоните: по другите "по напреднали" отчетни теми процедират така - има 2-3 отговорнички, чиито телефони ги имат всички мами от темата и когато наближи раждане, след като бебо се е появил се съобщава на отговорничките, за да продължат с допълването на данните.

Аз имам цяла Пазарджишка тема  Laughing , от която мамите ще се вурнат да пишат тук, живот и здраве,  бебо като се роди....но мисля че идеята няколко мами да водят коренспонденцията и да допълват данните е много по-удачна.

Иначе за протокола: Гергана (14.11.1976г.)  от Пазарджик, с дъщеря Никол (16.08.1997г) и очакваща мъжка рожба...около февруари  Laughing

# 272
  • Мнения: 242
Когато се събудите ще видите чисто новата тема ТУК

Лека нощ сега Hug

# 273
Само да ви попитам аз ще сам татко февруари и да ви кажа ли и понятие си нямам какво трябва да се купи за децата , кто се рдодят нещо предварително трябва ли да се купува. newsm78

# 274
  • Мнения: 263
 Ау, ти си ни първия татко в темичката! Дано да си ни кадемче  Flowers Four Leaf Clover
 Добре си ни дошъл  Hug
 Заповядай в новата тема и всичко ще ти обясним: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351735.0

Общи условия

Активация на акаунт