Отговори
# 75
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

аз също си пийнах сутришното кафенце с вас / докато ви четях де  Wink/

Фокси мн секси близнашка мама си   bouquet

Маринче пий чай и положението трябва да се нормализира. Полежи малко в къщи на топло, че вън е много студно и ще станеш още по-зле.

Момичета давайте мнения за срещата, че сме до под кривата круша с организацията. Карбо дори анкета ни пусна, но е много слаба активността там  Confused

Аз зачезвам до магазина на бърз шопинг, че днес ще трябва и да се яде.

Някои направи ли на Йоли меденките? Аз така им се бях наточила ама ми донесоха една тиква и сега ще мъдря нещо с нея. Е аз съм го измъдрила , ама меденките останаха за др седмица  Thinking

# 76
  • Мнения: 56
Върнах се, а навън е  cold  Док ме прегледа, наложи се и гинекологичен преглед cry, ама нямаше как, трябваше да видим защо ме боли. Човекът се е обърнал с главата надолу и ме притиска яко, явно иска да излиза, ама аз така съм се стиснала, че не го пускам Mr. Green Иначе всичко е ОК, матка-стегната, шийка на матка- и тя, човекът- 1.200кг, върви една седмица напред по мерки, атрибути се виждат вече съвсем ясно, приличат на Зрънчо, явно няма място за грешки вече, уви, ще ставам свекърва Mr. Green
 Трябва да дам урина само другата седмица да видим дали сме уморили е-колите и на преглед чак 36-аседмица за тонове Shocked
Ами това е от мен, рапорт даден, рапорт приет, отивам да правя супа за обяд, че сме сами с малката и ще го даваме по-леко откъм ядене Wink
Този форум наистина води до пристрастяване Mr. Green още със ставането и сядам на компа Grinning
хахаха, и аз Joy Добре че имаме два компа иначе ще се сбием сигурно с мъжо- аз в бг.мама, той в бг.мобиле, всеки в неговата си секта Wink



# 77
  • Мнения: 649
Момичета много ми е

вече. А така като гледам навсякъде как са наслагали и коледите украси още повече.

Аз тази година много се възлнувам покраи мисълта за Коледните празници. Те са ми някак пресечната точка. Край на работата  newsm68 и тогава започва голямото и тъй желано чакане на малкото сладурче. То мине ли Нова година и ще видите как лека полека ще започнем да се отчитаме  Laughing Ама да стискаме дотогава.

Еmym Много голям твоя мъж - 1200кг. Евала! И аз се надявам след две седмици като идем да се видим да сме над килце вече.

# 78
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен  Hug !
Аз отново се появявам след тоооолкова време, но поне се опитвам да чета винаги когато мога Simple Smile
Исках да ви кажа, че от вчера луднах по една количка... направо се побърках по Peg Perego Plico P3 - bubbles green - http://family-bg.com/popup_image.php?pID=1298&invis=2
Първо си бях намислила да е chicco duo 0,2, после се загледахме със съпружеското тяло в Peg Perego Uno, а сега се колебая Uno или Плико. Ако имате наблюдения - споделете... Само си мисля, че и за двете ще вземем само кошче за кола.. вие какво мислите....Офффф направо, направо не знам....  ooooh! ooooh! ooooh!

Хубав ден на всички вас и прекрасно настроение... Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 80
Здравейте, сладки сладурки.
Вчера ме нямаше и вие-нова тема(имахме си двама именника-дядото на милото и брат му та цял ден хапвахме и пийвахме(е аз пропуснах).Милото е много доволен откакто съм бременна, защото се сдоби с личен шофьор  Laughing, иначе преди това хвърляхме чоп кой ще кара, но скоро ще му свърши царството-казах му че до 8-мия и край, а и зима идва-и без това съм отнесена  Embarassed.
И моята мома вчера хълцаше и даже татито я усети.
За Коледа е най-хубавия празник и особено когато има сняг, но напоследък ме прецакват с елхата-преди бяхме в милото и тъкмо щяхме да си вземем естествена и хоп дядото купи изкуствена и аз  #Cussing out. После в нашите(майка ми не дава) ама познайте тази година  Laughing.
Ще си имамммммммммммммммм.И ще си украся къщата като работилницата на дядо Коледа. Crazy.
Хайде коремчета, оставям ви че ще ходим в баба на обяд но после пак в сектата.   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 23

Този форум наистина води до пристрастяване Mr. Green още със ставането и сядам на компа Grinning
хахаха, и аз Joy Добре че имаме два компа ....

Добър ден и от мене, сектантки!

Foxy, страхотни снимки. Е вече си имаш супер бременно коремче!
 Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 24
Здравейте мили мами Simple Smile

Искам да ви почерпя ( за съжаление виртуално ) за това че вече съм госпожа  married


Днес или утре ще кача снимки   bouquet

Много целувки по коремките

# 82
  • Мнения: 80
vivi_mm-честито, пожелавам дълъг и щастлив семеен живот и февруари най-сладкото бебче.Благодаря за почерпката-много е сладка.

# 83
  • Мнения: 17
 А добър ден и от мен за днес  Hug
 Вие хубаво сте накачвали тука едни кайвета едни капучина ама аз ако знаете в какъв филм се вкарах  #Crazy та сега по тоя повод въртя и суча около кухнята и не мога да си направя ни кафе ни да хапна, а в тоя студ не ми се показва носа навън.  Mr. Green
  Да предупредя мами със слаби нерви да подминат точно тоя "съдаржателен" пост  Peace
 Понеже ремонтират входа на блока и стълбището та там има доста плъхове. Живеем под наем в един "прекрасен" панелен блок. Та въпросните добичета явно са се разбутали и са предприели "великото преселение на народите" и ние с татето се оказваме големите печеливши на джакпота  smile3532 Та от няколко дни сме се здобили с домашни любимци. Първо си мислехме че навестяват само банята ни, но от 3 дни се разбра че вече са се настанили в кухнята под мивката. Да ги пита човек защо точно там като няма нищо за ядене ( само препарати за чистене). Ние си мисляхме, че имаме само един нов домашен любимец, ама тая сутрин разбрахме че са два  smile3511, което ще рече че май си имаме колония. Та вчера на имения ден на свекър ми нестига че хората дойдоха чак от Пазарджик да почерпят и да се видим, а ние го курдисахме да слага капани и да търсим плъхове заедно. Е съгласете се, че няма по-добро прекарване на празник от това  tooth
 Та горе долу от 3-4 дни съм като арестувана вкъщи и с голям страх влизам в банята и кухнята, като разбира се мъжът ми е задължен под заплахата от развод да ходи пред мен навсякъде и да го позвам за буфер ако има атака от плъшото царство  #Sniper А милият имам чувството, че го е страх повече от мен  hahaha ама какво да се прави от време на време и на него му се налага да играе ролята на мъжа в къщи  hug
 За сега има две попадения в капана, което за съжаление ме навежда на нелицепрятната мисъл че колонията може и да няма край  tantrum, говорихме със съседите  и домоуправителя и се оакзва, че за сега само ние сме късметлиите или поне няма други разбрали за сега, но ние сме на втория етаж точно над някакво сервизно помещение. И както може да се очаква май няма смисъл да разчитаме на съседска солидарност. Въпреки че решението според нас е да се предприемат радикални мерки и да се извика фирма, която да прочисти всички мазета от тая гад. Та както казах на тоя етап докато са превзели кухнята ни колкото и да ми се пие кафенце само мога да скимтя пред вратат жално и да се чудя как да вляза, а и да си призная ми се отпива като се сетя какво е там.
 Ха сега разбуних сектата  за добро утро, много моля за извинение ако съм предизвикала смут, но исках да се оплача да ми олекне малко. Е да егоистично си е доста ама ко да правя като си ви чувствам близки  Hug А разчитам и на съвет ако някой някога е изпадал в подобна абсурдна ситуация да сподели опит  Praynig
 ioli и на теб не ти е било лесно, много се смях, особено представяйки си те на пейката, но като се замисля си е било доста напечено   bouquet
 vivi_mm честито госпожо - да си винаги обичана и желана, дълго семейно щастие и ще чакаме почерпка и за диамантената свадба   married

# 84
  • Мнения: 56
Госпожо vivi, честитооооо, добре  дошла в отбора  bouquet
Деска, и аз се чудя на кой ще е голям момъка,( ти ме видя каква съм стройна като табуретка Crazy) ама док каза, че момчетата по принцип вървели по-едри Shocked Та ще видим, абе едър, дребен, няма да го върна Wink
PISF, направо ме дошубя от разказа ти, голяма гадост, но за съжаление не мога да ти бъда полезна, нямам опит в борбата с плъхове #Crazy Дано скоро се преборите с тия гадове #2gunfire

# 85
  • Мнения: 242
ЧЕСТИТО ГОСПОЖО vivi_mm!!!!


Да сте ни здрави,весели и усмихнати и все такива сладури!!!!

PIS74f след като прочетох поста ти се чудя да плача ли,да се смея ли... newsm78 Crazy

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Честито vivi_mm!!!



Много любов и взаимно уважение ви пожелавам и едно здраво и хубаво бебенце през февруари!

Аз да се похваля, че получих първата си поръчка от La Redoute и после ще снимам придобивките за албумчето. Освен това една приятелка ми даде един куфар дрешки от нейното детенце  Heart Eyes Скоро трябва да ни пристигне и легълцето и изобщо лека полека се подготвяме за появата на малкото човече. Само то да не бърза да излиза много рано  Praynig

PIS74f и ioli досега съм се смяла на преживяванията ви. То на вас сигурно хич не ви е до смях, ама ... като си представих ioli като инспектор Дюдю заобиколена от опърпани мъжоря, гледайки лошо  Joy  А PIS74f направо не си за завиждане с тези домашни любимци. Дано скоро се отървете от тая напаст  Peace Пък за съседите - то е ясно, че никой няма да ви влезе в положението. Такива са повечето хора за съжаление, докато не ги застигне и тях, не ги интересува.

# 87
  • Мнения: 139
Пак съм аз bowuu,

PIS74f , твоето преживяване ми се струва по-вълнуващо от моето Laughing. Кофти тръпка, до сега съм имала близки срещи само с мишки, капан върши работа. При вас ситуацията си е за професионалисти. Успех!

tutubutu и Толо, на мен ми стана смешно още след като скочих в колата. Преди това си играех разни сценарии, как ще викам ако ме закачат, или как ще се държа здраво за пейката, ако тръгнат да ме набутват в някоя кола. Ей такива ведри мисли ми минаваха през главата. За щастие се разминах само с похотливи погледи.

vivi_mm, Щастие и радост и вечна младост, нека днес да се обичате повече от вчера и по-малко от утре, така да е цял живот!!! Съпругът ти да те радва, глези и обича, майка му да не ви пречи Whistling, февруари едно сладко човече!  bouquet

Фокси, много се хубави беее, да ви се не нагледа човек!

# 88
  • Мнения: 95
vivi_mm, Бъди винаги обичана и обичаща.... и едно сладко бебче през февруари

# 89
  • Мнения: 95
Фокси,много си секси с тази рокля..а пък ботушките...са точно за тази рокля,наистина много добре изглеждаш....
PIS74f ,дано скоро се спасите от тези гадинки Sick  че май не е много готино.
За пристрастяването към форума...ние решихме проблема..имаме си от вчера 2 компютър....кеф.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Мамите който са били на преглед..ама страшни мерки давате......браво...
На  новите мами добре дошли и дано ви е приятно тук!

Общи условия

Активация на акаунт