Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!!

  • 8 848
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!! newsm78

 Здравейте Stop.Вярвате ли на тези „бабешки” методи за определяне пола на бебето?Аз по принцип вярвам но...........Ами ако нямаме база за сравнение?Ако е втора или трета бременност можем да я сравним с предната, но в случай че е първа...Как да определим дали "шутовете"са много или малко?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, на мен два пъти вече ми потвърдиха, че е момче (и на 3D), но ритниците определено са рядкост. По-скоро си плува, мърда, премята, но не рита.

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не не вярвам.

# 3
  • Мнения: 140
На мен в началото ми казаха момиче сега пък ходих на 3Д и казаха момче,но мога да кажа че изобщо не рита много ами наистина както е казала autumnsphere си плува,мърда но силни ритничета има много рядко.

# 4
  • Мнения: 170
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.

# 5
  • Мнения: 104
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.
Абсолютно подкрепям това мнение. Едва ли по движенията на бебето се определя пола. Това е като ония таблици за определяне ан пола спрямо годините, на които си като си забременяла и месеца. Пълни глупости. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 44 028
Моят син хич не се престараваше с ритниците...така че не, не вярвам...а и знам за доста ритащи момичета Simple Smile))

# 7
  • Мнения: 488
Не,не и не!!!
Не вярвам!!!
Ако съдя по ритниците,които получавах от дъщеря ми,трябваше да родя....поне тризнаци момчета Joy

# 8
  • Мнения: 991
Ако следващото ми дете е момче и рита повече от дъщеря ми, може и да успее да изобрети друг метод за излизане от корема на мама Laughing

Не е вярно, че момчетата ритат повече.

# 9
  • Мнения: 1 763
Това определено не е вярно. Моето дете почти не го усещах да рита, а е момче.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 777
Не е вярно.Моето е момиче,риташе ме ужасно много и доста силно.И сега е още по-бясна...

# 11
  • Мнения: 4 335
Не вярвам на това,вьпреки,че синьт ми риташе страшно много Laughing

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не вярвам на такива приказки.

# 13
  • Мнения: 530
момичето ми риташе повече от момчето

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Ти хубаво вярваш, а дали след време няма да се разочароваш, че не е баш така?
Не мисля, че активността на плода определя пола му. И двете ми деца бяха ритливи, много.

И аз като mamadjanka трябваше да имам тризнаци (момчета) и после още едно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт