Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

на село

Нека в тази тема обменяме информация за коледните намаления- козметика, дрехи, парфюми и т.н.
Лично за мен ще е много необходима, понеже живея в малък град, и тук такава информация достига трудно.
Пазарувам в Бургас, Стара Загора и София, та като тръгна, списъкът да ми е приготвен  Wink

Мисля, че темата ще е полезна. Ако се дублира, нека бъде изтрита.
Цитирай

Хубавичка тема.Още не знам за намаления.Като науча ще пиша Peace
Цитирай

София

По принцип истинските намаления започват януари месец. Посвета може и да има коледни намаления, но в Бг никой не прави. Пускат разни неща с по-ниска цена, която всъщност е подменен етикет. Но в МОЛ-овете все нещо ще се намери леко намалено.
Цитирай

И аз съм на мнение,че в България има по-скоро след-  коледни намаления Tired
Цитирай

В Бургас започват на 06 - 08 декември. И настава една лудница.
Цитирай

Аз съм ЗА че има коледно увеличение
Цитирай

на село

Миналата година в периода 05-25.11 ми се наложи да поседя в София, та се възползвах от доста намаленията -основно козметика и дрехи , та затова пуснах темата.
 От Бургас малко съм разочарована напоследък, преди няколко дни за първи път се завърнах оттам, без да си купя нито една дрешка  Confused
Цитирай

Нека в тази тема обменяме информация за коледните намаления- козметика, дрехи, парфюми и т.н.
Лично за мен ще е много необходима, понеже живея в малък град, и тук такава информация достига трудно.
Пазарувам в Бургас, Стара Загора и София, та като тръгна, списъкът да ми е приготвен  Wink

Мисля, че темата ще е полезна. Ако се дублира, нека бъде изтрита.
С дрехите и обувките е ясно там ако чакаш намаленията хубавите неща винаги свършват.
За козметиката и парфюмерията намаления почти няма или са символични.
Даже обратното като излезе нов парфюм винаги е с увеличени цени.
Виж този сайт като представа за цените изобщо.
http://www.nisea-bg.com/
Цитирай

На морето!

Чакам да кажеш къде, какво интересно има  Hug На теб разчитам, че аз все нямам време да обикалям или съм с малкия.
Цитирай

Сандански

Ще следя темата. Аз също съм от малък град, но все пак си имаме МОЛ, дано имат намаления в него.
Цитирай

Чакам да кажеш къде, какво интересно има  Hug На теб разчитам, че аз все нямам време да обикалям или съм с малкия.

Днес обиколих  магазините от  новите  колекции в София още няма  намаления  newsm78
Цитирай

Добре,хайде да видим тази година дали ще има такива.По мои наблюдения,започват след празниците,тоест не са коледни,но да видим тази година може да ни изненадат Hug
Цитирай

Днес обиколих  магазините от  новите  колекции в София още няма  намаления  newsm78

Тя за Бургас пита. Няма още. Към края на седмицата се налага да ходя по магазините и ще докладвам.
Цитирай

Бургас

И аз да се наредя сред чакащите инфо за Бс,че с малката нямам време за магазини
Цитирай

Пловдивъ

В Пловдив срещу Военна болница има магазин за дрехи Капри. Има огромни етикети за проценти намаления.
Аз обаче в намаления не вярвам. Всичко си е конструирано на следния принцип: стъпка -> надстъпка и тогава отстъпка!! Демек, плащаме си пак каквото сме щяли да си платим и преди етикетите за отстъпка!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора