Коледни намаления

  • 5 182
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • на село
  • Мнения: 830
Нека в тази тема обменяме информация за коледните намаления- козметика, дрехи, парфюми и т.н.
Лично за мен ще е много необходима, понеже живея в малък град, и тук такава информация достига трудно.
Пазарувам в Бургас, Стара Загора и София, та като тръгна, списъкът да ми е приготвен  Wink

Мисля, че темата ще е полезна. Ако се дублира, нека бъде изтрита.

# 1
  • Мнения: 3 413
Хубавичка тема.Още не знам за намаления.Като науча ще пиша Peace

# 2
  • Мнения: 743
По принцип истинските намаления започват януари месец. Посвета може и да има коледни намаления, но в Бг никой не прави. Пускат разни неща с по-ниска цена, която всъщност е подменен етикет. Но в МОЛ-овете все нещо ще се намери леко намалено.

# 3
  • Мнения: 2
И аз съм на мнение,че в България има по-скоро след-  коледни намаления Tired

# 4
  • Мнения: 2 388
В Бургас започват на 06 - 08 декември. И настава една лудница.

# 5
  • Мнения: 1 557
Аз съм ЗА че има коледно увеличение

# 6
  • на село
  • Мнения: 830
 Миналата година в периода 05-25.11 ми се наложи да поседя в София, та се възползвах от доста намаленията -основно козметика и дрехи , та затова пуснах темата.
 От Бургас малко съм разочарована напоследък, преди няколко дни за първи път се завърнах оттам, без да си купя нито една дрешка  Confused

# 7
  • Мнения: 43
Нека в тази тема обменяме информация за коледните намаления- козметика, дрехи, парфюми и т.н.
Лично за мен ще е много необходима, понеже живея в малък град, и тук такава информация достига трудно.
Пазарувам в Бургас, Стара Загора и София, та като тръгна, списъкът да ми е приготвен  Wink

Мисля, че темата ще е полезна. Ако се дублира, нека бъде изтрита.
С дрехите и обувките е ясно там ако чакаш намаленията хубавите неща винаги свършват.
За козметиката и парфюмерията намаления почти няма или са символични.
Даже обратното като излезе нов парфюм винаги е с увеличени цени.
Виж този сайт като представа за цените изобщо.
http://www.nisea-bg.com/

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
В Бургас започват на 06 - 08 декември. И настава една лудница.
Чакам да кажеш къде, какво интересно има  Hug На теб разчитам, че аз все нямам време да обикалям или съм с малкия.

# 9
  • Мнения: 363
Ще следя темата. Аз също съм от малък град, но все пак си имаме МОЛ, дано имат намаления в него.

# 10
  • Мнения: 120
В Бургас започват на 06 - 08 декември. И настава една лудница.
Чакам да кажеш къде, какво интересно има  Hug На теб разчитам, че аз все нямам време да обикалям или съм с малкия.

Днес обиколих  магазините от  новите  колекции в София още няма  намаления  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 728
Добре,хайде да видим тази година дали ще има такива.По мои наблюдения,започват след празниците,тоест не са коледни,но да видим тази година може да ни изненадат Hug

# 12
  • Мнения: 2 388
В Бургас започват на 06 - 08 декември. И настава една лудница.
Чакам да кажеш къде, какво интересно има  Hug На теб разчитам, че аз все нямам време да обикалям или съм с малкия.

Днес обиколих  магазините от  новите  колекции в София още няма  намаления  newsm78


Тя за Бургас пита. Няма още. Към края на седмицата се налага да ходя по магазините и ще докладвам.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 443
И аз да се наредя сред чакащите инфо за Бс,че с малката нямам време за магазини

# 14
  • Мнения: 2 631
В Пловдив срещу Военна болница има магазин за дрехи Капри. Има огромни етикети за проценти намаления.
Аз обаче в намаления не вярвам. Всичко си е конструирано на следния принцип: стъпка -> надстъпка и тогава отстъпка!! Демек, плащаме си пак каквото сме щяли да си платим и преди етикетите за отстъпка!  Peace

# 15
  • Мнения: 2 388
Аз в Бургас преди няколко години си бях харесала чанта в Сара Пен магазина ( мисля, че пред 4-5 беше  Thinking). Влизам и виждам цена 80 лв. След една седмица намаление - 10%.
Пак влизам. Чантата с етикет 88 лв, намалена на 80 лв. Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 443
Всичко си е конструирано на следния принцип: стъпка -> надстъпка и тогава отстъпка!

 Laughing ей,това е много точно казано.

# 17
При вас има ли наистина намаления или са по-скоро увеличения? Никога не съм била всидетел на първото в Бг, но на второто ооо да!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 481
В Пловдив срещу Военна болница има магазин за дрехи Капри. Има огромни етикети за проценти намаления.
Аз обаче в намаления не вярвам. Всичко си е конструирано на следния принцип: стъпка -> надстъпка и тогава отстъпка!! Демек, плащаме си пак каквото сме щяли да си платим и преди етикетите за отстъпка!  Peace

Абсолютно подкрепям.

# 19
  • Мнения: 120
При вас има ли наистина намаления или са по-скоро увеличения? Никога не съм била всидетел на първото в Бг, но на второто ооо да!

Цените със сигурност ще падат ,  търговците които желаят да продават ще трябва да намалят цените! newsm11

# 20
При вас има ли наистина намаления или са по-скоро увеличения? Никога не съм била всидетел на първото в Бг, но на второто ооо да!

Цените със сигурност ще падат ,  търговците които желаят да продават ще трябва да намалят цените! newsm11


Дано. Тук има магазини със страшни намаления, а от горе на всичко ако направиш над 20 паунда покупка един магазим ти даваха чадър на Морган който по принцип е 15 паунда, като подърак до преди 3 седмици. В момента в същия магацин има някаква някакво подобна далавера с украса за Коледа.

Иначе по това време знам, че в мола в София правят някакви намаления, но до колко са намаления не мога да кажа.

# 21
  • София
  • Мнения: 186
тук мисля че има полезна информация  за интересуващите  се от коледни намаления
http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=2943

# 22
  • Мнения: 120
тук мисля че има полезна информация  за интересуващите  се от коледни намаления
http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=2943

тук мисля че има полезна информация  за интересуващите  се от коледни намаления
http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=2943

Гледам много ходят с пликчета на Capasca  има ли хубави неща там ?

# 23
  • Мнения: 90
Няма нищо интересно в Капаска

Общи условия

Активация на акаунт