Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Търся си декоративни възглавници за спалнята, от тези, които са с формата на цилиндър и приличат на бонбони. Мисля, че ще са удобни да се облегне човек на тях, когато чете или гледа телевизия. Виждали ли сте къде се продават такива (в София)?
Цитирай

София

Не са много удобни, защото са малки, ама вършат работа, ако се комбинират с по-голяма възглавница. Виждала съм такива в Комо, в Джъмбо, в повечето магазини за дамаски и пердета. Моите ми ги донесеха от Икея, но освен за декорация по диваните, за друго не ги използвам. А, всъщност децата ги използват за "бомби" като се бият!
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

Изобщо не са удобни , както и тези с елипсовиден профил.За декорация са хубави !  Peace За спалнята предпочитам големи , меки възглавници , които са удобни за облягане. Иначе такива , каквито търсиш не знам къде продават , моите дойдоха в комплект с мебелите.
Цитирай

Тук и сега

На мен също много ми харесват тези възглавници - бонбони, но никъде досега не съм виждала да продават. Всъщност, знам, че дават такива с едни матраци, но кои бяха пък матраците newsm78
А колкото до удобството по време на четене, чувала съм, че те се слагат отзад зад голямата възглавница, когато се чете.
Цитирай

Варна

Виждала съм в ТСМ ! Имаше различни големини.
Цитирай

Бургас

Аз лично съм си ушила най-различни възглавнички, но тези са едни от най- неефективните!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.