Я да се посмеем малко (или пак за водата)

  • 583
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Току-що изпратих бабата на мъжа ми. Тъй като знае, че бебка не пие вода (не знам що с дъщеря й са си наумили, че нарочно не давам, а то просто не иска детето) пак ми баеше колко важно е за извеждането на токсините от организма. Та поредния довод е, внимание - "Кърмата загаря, така че не може без вода!" Ейййй, едвам се сдържах.
Иначе е готина бабка.

Последна редакция: чт, 14 юли 2005, 19:22 от Ani111

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Вода ли имаше предвид Simple Smile

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз не само, че не се посмях, ами и нищо не разбрах...  Shocked

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Аз не само, че не се посмях...
Ето, посмей се на нас: от няколко дни Мая се е научила, и като реши, че стига е сукала от едната гърда, ме моли учтиво: "Моля, друго Ам!", т.е. да й дам втората гърда.
Нали приказва вече много, обяснява детето Simple Smile
Кикики, знам ти мнението за кърмени абитуриенти Wink

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, ще ме уморите вие с това кърмене!  Rolling Eyes Laughing
Аз вече като гледам Емата колко е голяма и на моменти дори ми е малко неестествено да я кърмя, защото се върти, гледа съвсем съзнателно, хваща ми ръката, хили се, оглежда се... Все едно не кърмя бебе, а дете... Не бях подготвена за такъв развой на събитията... Не че се оплаквам де...  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 121
Вода ли имаше предвид Simple Smile

Уффф, съвсем съм се отвеяла днес hahaha hahaha Поправям веднага!

# 6
  • София
  • Мнения: 748
да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.не знам дали все още кърми,но мисля 4е няма конкуренция сред вси4ки нас във форума! Laughing

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Шшшшт...тихо да не чуе Зъхи Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 629
да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.

Значи и В България има такива дългокърмещи мами  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.не знам дали все още кърми,но мисля 4е няма конкуренция сред вси4ки нас във форума! Laughing
Shocked Shocked ShockedВъх!

# 10
  • Мнения: 590
Аз не само, че не се посмях...
Ето, посмей се на нас: от няколко дни Мая се е научила, и като реши, че стига е сукала от едната гърда, ме моли учтиво: "Моля, друго Ам!", т.е. да й дам втората гърда.
 

Хихихи Grinning Ами възпитано е детето.

Общи условия

Активация на акаунт