Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Току-що изпратих бабата на мъжа ми. Тъй като знае, че бебка не пие вода (не знам що с дъщеря й са си наумили, че нарочно не давам, а то просто не иска детето) пак ми баеше колко важно е за извеждането на токсините от организма. Та поредния довод е, внимание - "Кърмата загаря, така че не може без вода!" Ейййй, едвам се сдържах.
Иначе е готина бабка.
« Последна редакция: чт, 14 юли 2005, 19:22 от Ani111 »
Цитирай

До хладилника, който обичам

Вода ли имаше предвид Smile
Цитирай

anywhere

Аз не само, че не се посмях, ами и нищо не разбрах...  Shocked
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз не само, че не се посмях...
Ето, посмей се на нас: от няколко дни Мая се е научила, и като реши, че стига е сукала от едната гърда, ме моли учтиво: "Моля, друго Ам!", т.е. да й дам втората гърда.
Нали приказва вече много, обяснява детето Smile
Кикики, знам ти мнението за кърмени абитуриенти Wink
Цитирай

anywhere

Ох, ще ме уморите вие с това кърмене!  Rolling Eyes Laughing
Аз вече като гледам Емата колко е голяма и на моменти дори ми е малко неестествено да я кърмя, защото се върти, гледа съвсем съзнателно, хваща ми ръката, хили се, оглежда се... Все едно не кърмя бебе, а дете... Не бях подготвена за такъв развой на събитията... Не че се оплаквам де...  Rolling Eyes
Цитирай

София

Вода ли имаше предвид Smile

Уффф, съвсем съм се отвеяла днес hahaha hahaha Поправям веднага!
Цитирай

София

да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.не знам дали все още кърми,но мисля 4е няма конкуренция сред вси4ки нас във форума! Laughing
Цитирай

Стара Загора

Шшшшт...тихо да не чуе Зъхи Mr. Green
Цитирай

USA

да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.

Значи и В България има такива дългокърмещи мами  Laughing
Цитирай

София

да ви кажа и аз нещо интересно:имам позната,която миналата година кърмеше 5 годишното си дете 2 пъти на ден.не знам дали все още кърми,но мисля 4е няма конкуренция сред вси4ки нас във форума! Laughing
Shocked Shocked ShockedВъх!
Цитирай

Plovdiv

Аз не само, че не се посмях...
Ето, посмей се на нас: от няколко дни Мая се е научила, и като реши, че стига е сукала от едната гърда, ме моли учтиво: "Моля, друго Ам!", т.е. да й дам втората гърда.

Хихихи Very Happy Ами възпитано е детето.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.