Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

някакъв съвет срещу косопад newsm78
Цитирай
nqma zna4enie kakva e pri4inata.nakisni za 20 dni kopriva v rakiq,moje i suxa i vtrivai v korenite i su6to pravi si otvara ot kopriva i sled kupane oblivai kosata bez da q izplakva6,ne se pritesnqvai ne miri6e lo6o.deistva dori pri alopesia.uspex.izprobvano
Цитирай

зехтин-2 часа преди измиване на косата.
успех!
Цитирай

Plovdiv

ina15, кога се постига ефект от зехтина, че и моята коса капе много?
Цитирай

София

Аз ползвам шампоан Прегаин и капсули Коприва. Все още, 6ти месец, ползвам шампоана. Копривата я спрях 2я месец, че всички косми взеха да ми растат по-бързо  Crazy.
Цитирай

Plovdiv

И аз съм го ползвала този шампоан, но тогава не ми капеше косата. Трябва пак да си го купя тогава.
Цитирай

близо до Витоша

времето е много шантаво и мисля, че това е причината всички да сме с косопад,
иначе, по темата, аз ползвам Фитовал и ампулите и шампоана и ефект...нанайси
Цитирай

Bigastro/Pazardjik

ooooh!  molqvi daite nqkoq babe6ka recepa.Jiveq v Ispaniq i mi trudno da si kupq tiq 6ampuani.     newsm78
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380249.30
там има доста полезни неща, помагат ми.
Цитирай

Bigastro/Pazardjik

Peace
Цитирай

София

Ползвам шампоан Прегаин и ампули на Виши.
Цитирай

Пловдив

Много е важно да се знае причината за косопада, за да се намери път към лечението. Иначе всички, маски, балсами и шампоани са само "лееека добавка"към по-добре изглеждаща коса и собствено усещане.
Цитирай

В мечтите

Това което ще споделя може и да прозвучи ужасно но от баба ми знам че обтриването със скилидка чесън в корените на главата помага адски много,верно че мирише ужасноо  #Crazy.. но пък ако помага защо да не се пробва  newsm78
Цитирай

София

Това което ще споделя може и да прозвучи ужасно но от баба ми знам че обтриването със скилидка чесън в корените на главата помага адски много,верно че мирише ужасноо  #Crazy.. но пък ако помага защо да не се пробва  newsm78

Помага страшно. Нищо не помага така. На мен, като бях малка, понеже от нерви си оскубах цели петна по главата, кожен лекар, специалист по кожата на скалпа, ми препоръча това - разрязва се скилидата, натрива се направо в корените и после стоиш малко на слънце. Е, от нищо ми порастна коса на оскубаните местаи цялата ми коса стана страшно гъста и дълга. Сека, след раждането, супер опада вече 5 години, ама още не съм се върнала към чесъна Crazy
Цитирай

В мечтите

Помага страшно. Нищо не помага така. На мен, като бях малка, понеже от нерви си оскубах цели петна по главата, кожен лекар, специалист по кожата на скалпа, ми препоръча това - разрязва се скилидата, натрива се направо в корените и после стоиш малко на слънце. Е, от нищо ми порастна коса на оскубаните местаи цялата ми коса стана страшно гъста и дълга. Сека, след раждането, супер опада вече 5 години, ама още не съм се върнала към чесъна Crazy
Аз казвам какво съм чула то зависи и в каква степен е разбира се някой път е и на хормонална основа за което едва ли чесъна ще е от полза  Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора