Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в шарен и топъл дом, за какъвто винаги съм мечтала

Спешно издирвам еидн определен модел на тази фирма. От миналата година е останал, има го в розово и св.кафяво, ботичка, със зимен хастар (каракул), закопчаването е с халкичка и велкро. Търся номер 23. Не намерих снимка в нета, за да ги покажа. В магазините Бейбиленд имат 22 и 24 номер. Моля, ако някой го е виждал някъде да свирка  Peace
Нямам против и нещо подобно на друга фирма, стига да не са китайски, да са боти със зимен хастар (а не ботуши) и да имат възможност за регулиране на стягането (да не са с цип)
« Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 20:21 от mamor »
Цитирай

Пловдив

Погледна ли в магазина на Капчица в подлеза на Тримонциум?
Цитирай

в шарен и топъл дом, за какъвто винаги съм мечтала

Rolling Eyes ами не!!
благодаря, ще проверя!  Hug
Цитирай

SF

Ако си от София в базара на Герена имаше миналата година ботушки на капчица,аз оттам бях взела на моята кукла!
Цитирай

София

а в магазина до Френската гимназия ходи ли? Там имат
Капчица и други подобни марки и имат избор от модели, цветове и номера.
Цитирай

На Витошка има магазин,за детски обувки шапки.Там бях купила подобен модел точно 23 номер,но го заменихме с друг модел,защото ни беше голямо ,а от този модел имаше само 23 н.
Цитирай

Тримонциум, хотел ли беше newsm78,много ми е познато като име.И къде се намира този магазин,че ние сме фениве на капчица?
Цитирай

Пловдив

Тримонциум, хотел ли беше newsm78,много ми е познато като име.И къде се намира този магазин,че ние сме фениве на капчица?

Да. Хотел, намиращ се в Пловдив. Магазините са в подлеза, от лявата страна се пада като застанеш с лице към входа му.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.