трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 201
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм чувала този вариант, аз знаех пък, че не се казва до 3 месец, защото стават често спонтанни аборти.
Лека бременност ти желая!  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 448
Чисто суеверие. Аз казах след третия месец и то на най близките, другите научиха вече като ми пролича, не съм го тръбяла на ляво и надясно. Но детето ми проговори много трудно и има проблем все още в тази област. така, че връзка никаква между тези неща.
Леко бременеене.   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 981
ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ!  bouquet
Ако вярваш в суеверия, значи послушай сестра си! Ако не вярваш - кажи, когато намериш за добре! Всичко зависи от теб!
Лека бременност!

# 33
  • Мнения: 1 554
още същия ден разбра цялата рода Laughing

# 34
  • Мнения: 179
Не сам казвала на xората само на близкир но не съм и криела който ме попитат не лъжа . Peace

# 35
  • Мнения: 4 555
...а пък на свекърва ми майката явно е криела до деня, в който я е родила Crazy
Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
преди няколко дни разбрах че сам бременна и днес казах на сестра ми а тя ми каза че не трябва да крия защото после детето трудно преговаряло.Знаете ли това дали е вярно или са пак някакви суеверия?
Благодаря Ви много.

Не, не, неееее. Кажи на който искаш, има време докато проговори детето. Peace

# 37
  • Мнения: 111
Аз вчера научих, че съм бременна, потвърдих го с кръвен тест и веднага казахме на семейството и най-близките хора. Хубавите новини не бива да се крият. Каквото има ще става, без значение дали си мълчим. Мислите се материализират, така че си мислете как всичко ще е наред  Peace
Моят съвет е - послушай сърцето си, ако искаш кажи, ако не искаш недей. Гледай ти да си щастлива, не го прави заради друг!

# 38
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Честито   bouquet
Значи ли, че намери къда да направиш кръвен тест или лекар ти потвърди?

Това с проговарянето е суеверие  Peace Всеки сам си преценя кога да се похвали Simple Smile

# 39
  • Мнения: 645
Поредното суеверие  Simple Smile
В началото казах само на близките си,а колегите и приятелите разбраха в началото на 3 месец когато се наложи да полежа в болница.
Не е нужно всички да знаят,че си бременна.Кажи на най-близките си хора.
и аз бях в същото положение :peace прецени си сама на кого ще кажеш,но мисля че най-близките трябва да знаят Peace

# 40
  • Мнения: 2 013
ЧЕСТИТА ПУПА!!!!! preggo Heart Two Hearts Two Hearts pregnant

# 41
  • Мнения: 1 674
Решението е изцяло твое.То все по-вече ще личи ,а не обратното.Не робувам на суеверия.

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Това е пълна глупост. Кога ще кажеш на всички, че си бременна си решаваш сама!  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Мита за трудното проговаряне го бях чула от свекърва ми по повод на това, че бях решила да не казвам, че съм бременна до 4-ия месец на никой, с изкл. на най-близките.
Поредното суеверие, което няма нищо общо с действителността  Peace

# 44
  • Мнения: 1 479
Пьрво-честито!Аз не сьм "била камбаната "за всички.А тази глупост,която са ти казали ми казаха и на мен по време на бременността ми с Денис. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт