трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 198
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте,
преди няколко дни разбрах че сам бременна и днес казах на сестра ми а тя ми каза че не трябва да крия защото после детето трудно преговаряло.Знаете ли това дали е вярно или са пак някакви суеверия?
Благодаря Ви много.

# 1
  • Мнения: 544
За пръв път го чувам това. Предполагам е суеверие. Аз лично не съм бързала да тръбя наляво и надясно че съм бременна. Оставих хората сами да разберат.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Поредната глупост. По-добре си кажи на когото ти прецениш и най-вече на шефовете си(ако работиш), за си имат едно на ум.

# 3
  • Мнения: 2 013
Аз не съм суеверна,но не избързах с раздуването,похвалихме се някъде към края на 2 месец! bowuu

# 4
  • Мнения: 386
Честито!   bouquet
 Съвета ми е изобщо да не вярваш в такива глупави суеверия, защото специално за бременноста народа е измислил много. Кажи на близките си когато сама прецениш, че е удобен момента...то всъщност не вярвам да има неудобен момент за такава хубава новина!!!

# 5
  • Мнения: 575
Аууу, да. Разбира се, че е вярно, звучи много логично  Joy

# 6
  • Мнения: 1 924
И мен не ме бива в преговарянето,сигурно майка ми рано се е похвалила Thinking

# 7
  • Мнения: 7 723
 
И мен не ме бива в преговарянето,сигурно майка ми рано се е похвалила Thinking
Аз никога няма да забравя наказанието си за една четворка по литература Crossing Arms
....а то- причината била в майка ми Crossing Arms ooooh!

...а пък на свекърва ми майката явно е криела до деня, в който я е родила Crazy

# 8
  • Мнения: 11 003
Поредната щуротия. Mr. Green На близките се похвалих веднага, другите научиха щом започна да ми проличава.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 296
Честито!   bouquet
 Съвета ми е изобщо да не вярваш в такива глупави суеверия, защото специално за бременноста народа е измислил много. Кажи на близките си когато сама прецениш, че е удобен момента...то всъщност не вярвам да има неудобен момент за такава хубава новина!!!
PeaceНа същото мнение съм.

# 11
  • Мнения: 8 999
Човек сам решава дали да кажи или не. Аз лично бях толкова превъзбудена, че час след като видях положителния тест, вече бях разгласила новината. Други жени пък от суеверие не казват до края на третия месец.
Ти сама трябва да прецениш дали искаш да споделиш тази радост със света на мига, или да поизчакаш малко. Но, каквото и да направиш, няма нито да навредиш, нито да улесниш живота на детето си.

# 12
  • Мнения: 2 792
  Не, не трябва, забременяването въобще не е обвързано със задължителна процедура на оповестяване.

# 13
  • Мнения: 3 621
Миличка, докато родиш ще чуеш един милон суеверия , ако се съобразяваш с всичките ще луднеш... На кой и кога да кажеш решавате само ти и таткото
Късмет и лека бременност

# 14
  • Мнения: 668
Радвай се не го крий!!!Няма по хубава новина от това!  bouquetЧЕСТИТО!

Общи условия

Активация на акаунт