Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Varna

моля ви да ми дадете някакъв савет за подарък,нищоне ми идва на ума.......... Sad
Цитирай

Popovo

Пъзел , конструктор , някаква занимателна игра като мозайка , пластмасови буквички и цифрички( ако вече това дете проявява интерес към тези неща !) , които се редят на дъска...................

Цитирай

близо до Витоша

тротинетка  Thinking
Цитирай

Варна

Кола с дистанционно! За РД на Рая купих страхотен МИНИ КУПЪР, едно към едно с оригинала, има и други марки от тази серия. Вчера взех за приятеля и от ДГ , червено БМВ. Толкова ми харесва, че и аз играя с колата, има доста голям обхват предавателя.

Цитирай

София

Моето 5 год. момче се забавлява много с трансформънс, развива мисленето и моториката.
Цитирай

Sofia

PeaceТрансформънс.
Цитирай

Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.
Цитирай

Плевен

Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.

И аз.
Цитирай

Тук и сега

Кола с дистанционно или моторна лодка, пак с дистанционно.
Цитирай

Колите с дистанционно май ще става надпревара с таткото, кой първи ще се докопа до колата.  Laughing
Това е скъп подарък, но без никаква образователна цел. Ако някоя от бабите му купи, ОК, но аз не бих.
Някой , ако има линк за хубави конструктори, че тези които съм гледала по магазините и до сега сме купували, никак не съм доволна. Едно, че не отговаря съдържанието на това, което пише (половината части липсват) и второ твърде чупливи и смотани елементи. Моля ако някой е срещал по качествен строител с повече части да ме упъти, от къде го е купил.
Цитирай

И аз съм За Трансформър. Peace
А може конструктор,някоя игра като "Не се сърди човече"(синът ми много се занимава),пъзел...
Цитирай

в зоната на здрача

Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink
Цитирай

Бургас

http://www.infinitoy.com/zoob/index.shtml Това е един от най-идейните конструктори, които съм виждала напоследък. На сина ми купих такъв от Бонжур. На него са му интересни енциклопедии, рицари и замъци, всичко за лепене, изрязване, рисуване, моделиране.
Цитирай

Плевен

Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink

Peace    и всеподобни герои (Спайдърмен, Батман и т.н)
Цитирай

София

Водите го в магазина да си избере. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора