Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

София

мили момичета,
не мога още да се съвзема от шока - Мисед.............нямам вече нито сълзи, нито мечти, само страх от бъдещето и огромният въпрос - ЗАЩО МИ СЕ СЛУЧВА ТОВА?
вчера сутринта всичко приключи.
как да намеря сили да вървя напред, каква сватба да празнувам...
Цитирай

Севлиево

Миличка Ирини... незнам какво да кажа... знам само че такива неща се случват и болката наистина е голяма, зашеметяваща и непоносима.
Знам още че времето лекува и дори сега да не ми повярваш ще видиш че е така.
Отдай се на приготовленията за сватбата и се опитай по-малко да мислиш за случилото се. Следващият път, а аз се надявам да е съвсем скоро - всичко ще бъде наред! Сигурна съм!
Прегръщам те миличка, силно и ако мога ще поема част от твоета болка.
Гледай само напред! Хубавите неща ти предстоят тепърва. Повярвай ми!
Цитирай

в Австрийско...

Много съжалявам zа теб Ирини...
На zнам как да иzраzя с думи съЧувствието си...
Не мога да ти помогна с много в момента но е хубаво да zнаеШ Че аz, а и другите момиЧета във форума сме с теб и те прегръЩаме  Hug

Както е каzала JuliS времето лекува, горе главата и се опитай да бъдеШ силна, след оЩе някой месец Ще zапоЧнете отново...
А и природата си zнае работата, сигурно е имало приЧина да се слуЧи така.
Цитирай

Стара Загора

Ириниииии Hug Hug Hug Hug Hug
Съжалявам мила Hug Наистина....несправедливо е....много не справедливо Crying or Very sad
Дано вълнуващите моменти покрай приготовленията за сватбата поне малко те разсеят. Гледай напред...прегръщам те силно и ако мога с нещо да помогна само кажи.
Цитирай

София, Борово

О, Не!
Ирини, толкова съжалявам...
Каквото и да кажа, ще е безмислено..
Прегръщам те силно Hug Hug, и ти желая да симного силна.
Аз поне се успокоявах с поговорката, че "здравия плод не пада от дървото"
Цитирай

BABYLAND

Ох миличка, колко мъчно ми стана за теб...наистина не знам какво да ти кажа. Знам, че болката те разкъсва в момента, мъката е неописуема...думите са неуместни.
   .........СЪЖАЛЯВАМ!!! много съжалявам за случилото се!...моля те, намери сили да се пребориш с тъгата, вдигни глава и продължавай напред! Бъдещето е пред вас-щастието СЪЩО! Нека минат два-три месеца и пак ще стане..Пак ще си щастлива и усмихната.
   Сега се опитай да мислиш за прекрасното събитие което ви предстои, а другото няма да закъснее.
   И аз минах през целият този ад, но мисълта че пак ще стане ме крепи до ден-днешен...дано и  ти намериш извор на сила, който да ти помага!
   Прегръщам те и ти казвам, че съм съпричастна с болката ти!
Цитирай

На пода

О, ужас! Не мога да повярвам Че Чета това... Crying or Very sad
Толкова съжалявам Че е трябвало да преживееш това! Желая ти бързо възстановяване както физиЧески, така и психиЧески!!! Praynig

П.С. Няма ли наЧин да отложите малко сватбата докато се съвземеш?
Цитирай

София

Ужасно съжалявам, че ти се е случило това Crying or Very sad Но съм сигурна, че голямото щастие няма да те подмине, напротив, много скоро пак ще забременееш, но този път със щастлив край! Целувам те и те прегръщам! Hug
Цитирай

Sofia

Ирини,съжалявам мила,много лоша работа,незнам какво да кажа,нямам думи,освен да ти пожелая от цялото си сърце бързо възстановяване,след лошото идва и добро,вярвай в това.
Цитирай

Sofia

Ирини , миличка съжалявам .... мноооого .......
Прегръщам те силно и топло ! Бъди силна , моля те !
Цитирай

Ирини, сви ми се сърцето, като прочетох това...Знаем, че това е ужасно, но времето лекува. Наистина "когато губим не знаем какво печелим". Сигурна съм, че не след дълго ще имаш едно хубаво здраво бебче. Само търпение /не мога да повярвам че го казвам аз/. Hug

Цитирай

Irinii миличка, опитай се да преодолееш болката и колкото и да ти е трудно в момента, погледни напред, в бъдещето, където съм сигурна че ще имаш много красиви моменти. Горещи прегръдки от мен.
Цитирай

Иринии, съжалявам Crying or Very sad Силни прегръдки и от мен!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Миличка, съжалявам! Прегръдки и стискам палци занапред!
Цитирай

София

Ирини, чак сега прочитам - много съжелявам за случилото се. Наистина живота ни подлага на ужасни изпитания понякога, но това ни дава повече сили и устременост да гледаме напред. Знам, че не е лесно, но опитай да преодолееш шока бързо. Наистина мъката е голяма, но трябва да гледаш напред - затова опитай да се отдадеш на приготовленията около сватбата и се радвай, че имаш човека до теб, който винаги ще те обича и подкрепя!

Късмет и помни, че сме с теб  Love  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора