Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 84 014
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19 473
Скачай смело на немските машинки според мен. А пък Миеле освен че го няма в Технополиса и са по 2,5 бона парчето - много ми е за миялна - сметни за тези пари що миялни можеш да смениш и то не с лошо качество...та аз бих избрала немския Бош пред АЕГ естествено

# 256
  • Мнения: 15 379
Пинко, немски Бош е прекрасно решение. Не се колебай, железни са.
Аз от новият им каталог си харесах пералня за 2500 лева Crazy. Имам някакъв % отстъпка директно от вносителя, ама ще пропусна.

# 257
  • Мнения: 9 162
Мерси мацки Hug
утре отивам и взимам тази http://www.technopolis.bg/b2c/details/682904/P11110301~1/Sadomiy … -BOSCH-SMV53M90EU
дано е ок консумацията на вода е 6,5литра на еко програма и е А+

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 21:52 от pinko

# 258
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
В Германия бяхме с BOSCH за 12 комплекта и нямахме никакъв проблем.Тук сме с Midea за 6 комплекта и за сега нямаме също проблеми-побирам си всички тави и тенджери без усилия.Всичко блести. Peace
Успех в покупката и със здраве да си я ползваш. Simple Smile Това е най-любимия ни ел. уред.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 21:41 от Pupitka

# 259
  • София
  • Мнения: 934
Как успяват да ви се измият тавите и тенджерите newsm78 Моите не успяват!

# 260
  • Мнения: 1 046
Нямам проблеми с измиване особено на тенджери, обаче с тавите въпроса е малко по-сложен. Зависи колко са загорели, аз почнах да ползвам готварска хартия, която слагам на дъното на тавата и така не се налага да търкам. Зависи и от таблетките, от едни съм доволна, от други изобщо.

# 261
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Ако е много загоряло,и супер машина да е,няма да го измие.Накисваш и остъргваш максимално дъното от чернилката,тогава слагаш. Peace Аз имам навика да накисвам всички съдове-никога не ги оставям да изсъхнат в мивката и за това нямам проблем с измиването на нищо.

# 262
  • София
  • Мнения: 934
Загоряло не съм си и помисляла да слагам. Просто в 99 % от случаите щом е готвено в съда не се измива.  Явно трябва да сменя таблетките.

# 263
  • Мнения: 15 379
Мариана, а с какво миеш?

# 264
  • София
  • Мнения: 533
Позлвам миялна Бош и съм супер доволна, никога не изплаквам нито чинии нито тенджери преди да ги сложа в миялната и винаги излизат перфектно чисти. Мия с Финиш Комплийт. Ползвала съм и на ДМ таблетките дето са всичко в 1 (май 10 в 1 се водеха). И те са много добри също.

П.С Ползвам само тефлонови тенджери, тигани и тави и никога нищо не ми загаря, затова и нямам проблем с измиването.

# 265
  • София
  • Мнения: 35 062
Осем години ползвах Аристон, беше страхотна. Новите и собственици също са доволни.
Сега съм с вградена на Eurolux, също съм доволна, хем бях под голямо съмнение.
Пускам всичко вътре - тави, тенджери, филтри на абсорбатора, скари разни Laughing

# 266
  • Мнения: 176
момичета, тази тема не се ли дублира с мнения с другата в Наш дом http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692868.690

# 267
  • Мнения: 15 379
Вени, дублира се, но някой я измъкна от архива буквално.
Дали модератор да не помолим да ги слее?

# 268
  • Мнения: 46
Миялната ми е най-добрият приятел Simple Smile Моята е Bosh и вече 7-ма година не е мръднала!

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
С малка БОШ съм,на 9год.завряна в шкаф,доволна съм,в голяма помощ ми е...и ръчно мия също,не всичко мога да набутам в нея

Общи условия

Активация на акаунт