Тайната на дългата и здрава коса - 49

  • 48 011
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
Момичета мога ли да правя маската 3 пъти седмично,защото толкова често я мия?И след колко време трябва да почивам? Thinking

# 76
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Чак сега се добрах до компа. Пробвах се да кача в снимка.бг обещаната снимка на дългата коса на майка ми, но гадния сайт ме отряза - много голяма била. Втори опит на друго място, но незнам дали ще се покаже. Ако пак нищо не стане, утре в работата ще си поиграя да я смаля и ще я пусна. ooooh!

Обещаната снимка
http://lulumba.multiply.com/photos/album/3/3#1

Я, взе че стана.  Grinning

# 77
  • Мнения: 4 496
Деси г, много ми харесва как се е получило. Кичурите са се откроили и се е получил цвета точно както искаше! А косата ти какъв блясък има....Съвети относно какво очакваш? Thinking

мели- мели, аз правя маската два  седмично. Тоест през два дни на третия. Три пъти седмично ми се вижда множко, честно казано. Това прави през ден. Rolling Eyes

lulumba ShockedСупер е! Страшна красота... А самата снимка е супер професионална! Страхотно излъчване, нежност, тъга, мечтание....Hug  bouquet

Чакам една дама да ми отговори на ЛС относно една снимка . Тя си знае коя е. Crazy

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 22:32 от ♥ мис арк ♥

# 78
  • Мнения: 1 258
Здравейте момичета !От много време не съм писала в темичката,ам все не ми остава време.Хубавата боя ми се отми Blush и вече не съм лилава.Да не говорим че на места ми е избило русото и съм като петниста хиена.А и косата ми започна да цъфти неимоверно!Направо съм се видяла в чудо.Ако започна пак с тривитамонла дали ще ми се пооправи мъничко и дали ще спре да цъфти? Thinking

Лулу,искам и аз толкова здрава коса.Страхотна е Peace

Честито на рожденничките и от мен  bouquet

# 79
  • Мнения: 4 496
Тривитаминолът няма да помогне на цъфтящите крайчета. Тях ги оправя само едно. Знаеш кое. Rolling Eyes Hug

Плочиците на вече порастналия косъм няма как да се оправят, ако някъде по дължината има проблем. Но маслата ще дадат добър ефект.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 22:57 от ♥ мис арк ♥

# 80
  • Мнения: 1 258
Мис арк.Не ми се ще да играе ножицата.Преди седмица ходих при една фризьорка .казах и само цъфтежите да ми махне,а тя се опита да ми отреже една педя от косата.Май ще си чакам моята да се възстанови от раждането и ще нападам Mr. Green

# 81
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
lulumba ShockedСупер е! Страшна красота... А самата снимка е супер професионална! Страхотно излъчване, нежност, тъга, мечтание....Hug  bouquet


Снимката е правил баща ми на селската ни къща. Той беше много запален по фотографията и там си беше устроил истинска фотолаборатория. През лятото с майка ми изкарваха поне по два месеца там на спокойствие. Но след като почина, няма кой да наследи любовта му към снимането, проявяването, копирането и т.н. Sad Лабораторията обаче още си стои.

# 82
  • София
  • Мнения: 17 591
От супер органичните шампоан и балсам косата става твърда и... ами, не особено хубава.
Ще ги употребя, ама... на принципа "пени се - не пени"...

# 83
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!ИСКАМ ДА ВИ КАЖА КАКВО НАПРАВИХ ПЪК АЗ И НЕЗНАМ ДОКОЛКО ЩЕ Е ДОБРЕ НА ВАШИТЕ КОСИ НО МОЯТА СТАНА КАТО КОПРИНА.
 ИЗМИХ СИ КОСАТА С БЕБЕШКИЯ ШАМПОАН НА ДЖОНСЪН И ДЖОНСЪН И ПРОСТО Е НЕВЕРОЯТНО!ОЩЕ СЛЕД КАТО СИ ИЗПЛАКНАХ КОСАТА УСЕТИХ,ЧЕ Е ПО МЕКА ОТ ДРУГ ПЪТ.А КАТО Я ИЗСУШИХ НАПРАВО СТАНА КАТО КОПРИНА.ПРОБВАЙТЕ АКО ИСКАТЕ И ЩЕ СПОДЕЛИТЕ КАК ВИ СЕ Е ОТРАЗИЛ НА ВАС.ПО-ПРИНЦИП МОЯТА КОСА Е СУХА И ТОЗИ ШАМПУАН СПЕЦИАЛНО НА МЕН МИ ПОДЕЙСТВА МНОГО ДОБРЕ.ДАНО НЕ МЕ ПОМИСЛИТЕ ЗА ЛУДА , АЗ САМО СПОДЕЛЯМ МОИТЕ НАБЛЮДЕНИЯ.

# 84
  • Мнения: 1 258
djesika_83 ,не те мисля за луда.аз също отвреме на време си мия косата със шампуто на ситното.на мен лично не ми дайства кой знае колко различно от другите които използвам.Но всичко си е до коса Peace

# 85
  • Мнения: X
десси-г, наистина много хубаво се е получило.   bouquet
lulumba , много чаровна снимка и прекрасна здрава коса!
И аз се мия с детския шампоан на Дисни и ми действа добре. Но когато съм с масла, отмивам с Лейди Джой.
Ще ви напиша какво съдържа шампоана на Дисни, моля кажете има ли вредни съставки. То не може да няма де, ама поне могат да се окажат по-малко вредни.  Rolling Eyes
Aqua, Sodium Coceth Sulfat, Lauramidopropil Betaine, Lauramido Propilamine Oxide, Styrene/Acrilates Copolymer, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Olivamphoacetate, Sodium Rice Amphoacetate, Glicerin, Urea, Sodium Cocoyl Hydrolized Wheat Protein, Parfum(Fragance)q Aloe Barbadensis Leaf Exstakt, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Rosa Centifalia Exstrakt, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Polyquaternium-7, Hydropropyl Guar Hydropropyl trimonium Chorid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Propilparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butilparaben.

 Sick Ужас, колко парабени има накрая... Tired

# 86
Здравейте  Simple Smile ! Да се намеся и аз във хубавата темичка. Аз съм на кичури от почти 3 години и най-добре се справям със сухите краища с помоща на ножицата  Cry, дори наскоро ходих да ми понамалят дължината. Въпреки това си правя маска с пшеничното масло на Икаров, само че се чудя колко пъти да я ползвам - казаха ми един път в месеца  newsm78, обаче ми се струва малко. Така ли е?

# 87
  • Мнения: 159
Аз немога да коментирам състава, но за себе си реших, че щом съм доволна от някой шампоан, ще си го ползвам. smile3521
Дали ще е от 2 или от 20 лева, все има вредни съставки. То пък неможе и без да има.
Напоследък си взимам по-евтини шампоани, дори последният ми беше хининов на цена лев и нещо. Учудващо, но косата ми е измита, много жива и с блясък. newsm08 За мен това е най-важното.

Добре си поразсъждавах.

# 88
  • Мнения: 4 496
Аз немога да коментирам състава, но за себе си реших, че щом съм доволна от някой шампоан, ще си го ползвам. smile3521

 newsm10 И аз така съм решила. И да искам да се върна назад към природата - не мога. Тя не е същата вече. Действам според обстоятелствата- мръсен въздух, мръсна вода, всичко бъкано с химии. А досега съм чула само за един шампоан без много химия- на Тиги някакъв. Но не съм виждала къде продават. И така.

bolqrka, аз всеки ден слагам някакво масло на краищата. Можеш да го правиш преди всяко миене. Веднъж месечно е крайно недостатъчно.

# 89
♥ мис арк ♥, благодаря ти за бързия отговор! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт