Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

Тук и сега

Искам за Коледа да си направим подарък за къщата - нова кафемашина. Държа да е хубава и да прави кафето с голяма пяна. Знам, че на Делонги са добри машините, но те са толкова много, че как да избера? Затова питам доволни ли сте от вашите и ако да, то какви са. И, не забравяйте, че държа на пяната.
Цитирай

В море от любов

Горещо ти препоръчвам тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025349
Имаме такава вкъщи и съм много доволна, за пяната просто няма смисъл да се съмняваш Peace
Ползваме я вече мисля трета година, откакто е излязъл модела и нямам никакви забележки.
Цитирай

София

Препоръчвам Saeco. От няколко години я ползваме и винаги кафето е без забележки. Прави супер каймак. Модел не мога да кажа, понеже нашият сигурно вече не се предлага.
Цитирай

Тук и сега

Благодаря Ivaaa, за 1700лв не се и съмнявам, че кафето е несравнимо. Но просто аз толкова пари за спалня не давам, ти за кафемашина???

За Saeco чух, че правят добри кафемашини, но затова питам да споделите опит.
Цитирай

Warrenton,VA

Сенсео!
Цитирай

3 метра над небето

препоръчвам горещо тази  ровента ES 180   НЕ Е скъпа   около 250 лв е може да е и по малко и прави жестоко кафе  делонги  купих от 200 лв и не съм доволна
« Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 19:18 от DIVA_ORHIDEQ »
Цитирай

София

На Делонги машините са супер.Гледай да е с повече бар налягането и с крема диск.Тогава няма начин да не прави каймак.
Цитирай

Плевен

И аз препоръчвам Saeco, имаме я от 3 години, после и на родителите ми подарихме такава, всички сме много доволни. Струваше около 160 лв. в Плевен. Кафето, дори да сложиш най-обикновено, винаги го прави с каймак. Но каквато и да избереш, гледай да има крема-диск, той прави каймака. Успешна покупка и да си я ползвате със здраве, както пожелават продавачките  Wink
Цитирай

Къде ли не...

И аз ти препоръчвам Saeco. Мисля, че последно ги гледах в Технополис  Peace
Цитирай

София

На Делонги машините са супер.Гледай да е с повече бар налягането и с крема диск.Тогава няма начин да не прави каймак.
Цитирай

София

и в офиса и в къщи сме с такава, е няма такъв каймак просто:

Цитирай

БУРГАС

Майка ми си взе скоро на Делонги,модела незнам точно какъв е,но е около 220 лева.Прави много хубаво кафенце.Както са ти казали по-горе трябва да има крема диск за пяна.
Цитирай

Нашата е на LAVAZZA с капсули, прави страхотно кафе с каймак.
Взехме си я от една фирма която се занимава професионално с кафе машини с/у депозит от 350лв, после си купуваш само капсулите които струват о,65лв.
Цитирай

3 метра над небето

Нашата е на LAVAZZA с капсули, прави страхотно кафе с каймак.
Взехме си я от една фирма която се занимава професионално с кафе машини с/у депозит от 350лв, после си купуваш само капсулите които струват о,65лв.
Е и тази просто няма равна на себе си незнаех  как мога да се сдобия с такава .А после взимат ли си я ако се откажеш да взимаш капсулите?
« Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 09:07 от DIVA_ORHIDEQ »
Цитирай

Стара Загора

Нашата е Briel с крема диск - много хубаво кафе прави  Very Happy преди 3 год струваше 120-130 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора