Що за изроди живеят сред нас ??? Пуснете си ТВ 2

  • 18 908
  • 553
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 306
Аз пък съм канена на едно свинско ....ъ-ъ-ъ...унищожение.
Ша изплющя едното ухо/сурово/със соль,по стар селски табиет.
А после и каничка червено вино за загрявка,да забра'им -дет' се вика,к'ви сме изроди....

# 76
  • София
  • Мнения: 2 623
Червена Шапчице, аз просто нямам какво да кажа  ooooh!
По-добре да замълча наистина  ooooh!

Аз пък съм канена на едно свинско ....ъ-ъ-ъ...унищожение.
Ша изплющя едното ухо/сурово/със соль,по стар селски табиет.
А после и каничка червено вино за загрявка,да забра'им -дет' се вика,к'ви сме изроди....

 Joy

# 77
  • Мнения: 1 470
Дружеството за защита на животните не може ли да направи нещо?  Thinking

Това е работа на други хора с бели престилки. Тия от защитата, май бяха със зелени, де Crazy Но няма значение. Има ли регламентирано с какво и как да си храниш гърмящата змия? И в зоопарка ги хранят с живи мишки и зайци.
 
Червената Шапчица  , от каква гад беше жениският полов орган? 
 

От най-голямата Winkчовешка...Беше я откраднал от кабинета по биология...Вие да не си помислихте че сам си я е консервирал...И неговият апартамент изглеждаше ужасяващо-висящи ръце от тавана/изкуственни,черепи из цялата стая/бяха истински,човешки,не знам от къде ги е взел,имаше оръжия,и други чудни неща Wink...Но всъщност си беше момче като всички,и си стана мъж като всички други...Никога не е наранявал някого...Беше грижовен към приятелите си,свестен тип...Това му беше просто хоби...Предполагам че и това момче е такова...Истинските извратеняци не са такива...

# 78
  • Мнения: 2 229
Разбрах, че младежът вече бил отпрашил за Чехия.  Rolling Eyes Забравих да спомена, че когато пътувал в градския транспорт и минела контрола, си вадел под якето гърмящата змия.  Rolling Eyes

То така или иначе, доколкото разбрах, освен някоя евентуална глобичка от 1000 лв, друго няма да го сполети...

Ако не друго, поне хората, които са гледали предаването, ще имат едно наум и ще подлагат на кръстосан разпит потенциални "осиновители".

# 79
  • Мнения: 6 417
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...

# 80
  • София
  • Мнения: 2 623
Червена Шапчице, а мога ли да те попитам,
този така добър и свестен младеж, ако е наранил някой,
дали би ти казал ???
Може да си гледала или чела "Американски психар",
ако не си ти го препоръчвам, но по-добре книгата, че е
по-хард там.
И този човек беше умен, интелигентен, възпитан, с добра
професия .......................... няма смисъл да продължавам.
Разбра какво искам да кажа предполагам.

# 81
  • Мнения: 306
Дай,линкче,моля те!

# 82
  • Мнения: 1 470
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 2 623
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug

Или си много наивна или просто не знам какво да мисля  ooooh!

# 84
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug


Aми те сатанистите са доста... а и той е изброил доста категории интереси... коя от коя по-чудни.  ooooh!

# 85
  • Мнения: 2 229
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug

Това ми звучи като "е, цигарите ако бяха толкова вредни, щяха ли да ги продават свободно? Crazy"

# 86
  • Мнения: 6 417
Те и приятелите му са от същата порода.  Tired

# 87
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug

Или си много наивна или просто не знам какво да мисля  ooooh!
наивна не е точно думичката  Whistling

# 88
  • Мнения: 306
И какъв му е проблема да прати някоя приятелка на обявата за зайче, куче или коте? Като гледам снимките в сайта му, доста приятели има...
Именно...Смятате ли,че ако този човек действително имаше проблем,щеше да има толкова много приятели?!Едва ли...Пак ви казвам,не го познавам,но явно медиите не са имали с какво да напълнят ефира... Hug
Рано е да се каже....




# 89
  • Мнения: 5 710
Като му гледам муцуната на това момче си мисля, колко тъмно и страшно може да бъде в човека. С какво си храни змиите не ме интересува. Всичко е симптом. Страшният е той.

Общи условия

Активация на акаунт