Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
Момичета, някой пазарувал ли е от официалните сайтове на ЕСПРИТ? Има много добри предложения, но т.к. не разбирам нито немски нито френски, ми е малко трудно да разбера дали има доставка до БГ и на каква цена. Ориентирах се към тези сайтове, т.к. предполагам, че там е най-евтино.
Харесвам тази марка, смятам, че качеството е много добро, а цените (при намаление) поносими. Имам обувки, бельо, дънки, тениски, които са издържали голямо носене и са още здрави.
Моля за коментар, дали някой от вас е пазарувал от тези сайтове или знае за някаква алтернатива, която да ми е от полза. Благодаря на всички предварително.
Цитирай

Аз съм пазарувала,обаче от американския, чрез близка приятелка,която живее там,защото online магазина не приема карта,регистрирана в България.От Европа нямам представа как стои въпросът с доставката.Дрехите,които аз съм си поръчвала,са качествени,но не отговарят напълно на номерата-някои са ми по-малки,други пък са ми големи,а са един и същи номер.В Европа са автини само на намаления,докато в американския са си евтини почти целогодишно,защото в аутлета на няколко седмици попадат дреги от редовната колекция.
Цитирай

Няма доставка до Бг за съжаление.
Цитирай

Благодаря момичета за отговорите! Жалко наистина, че няма доставка до БГ Sad(
Цитирай

Има дрешки от тази марка в аутлета на гърба на блок 330 в кв.Надежда
Цитирай

Такива дрехи видях в магазин в Младост2,новите блокчета .Имаше доста интересни неща.Мисля блока беше 257 или 258,името на магазина не помня newsm78
Цитирай

Аз редовно пазарувам от сайта, но само когато съм в чужбина, до БГ не доставят
Хубавото е, че в сайта има много голямо разнообразие, всичко на фирмата събрано на едно място
Правят и страхотни намаления, (някои неща са намалени в сайта, а в магазините същите - не)
Но има и някои недостатъци - ако поръчаш нещо и то не ти става, връщаш го и поръчваш на ново, а нещата там много бързо се изчерпват и може изобщо да не успееш пак  Confused или все няма моя р-р  Sad
За феновете на Есприт в София - техни неща се намират в официялният им магазин в МОЛ София, детският магазин Acent или нещо подобно беше, пак в МОЛ София е изцяло с детски и младежки неща на Есприт
Часовници на Есприт има в Хит Младост, един часовникарски магазин до входа в дясно
Бельо на Есприт - богато ранообразие при това има в Скай Сити Център, в магазин за бельо Никол на етажа където е Техномаркет, има дори и домашни дреха на Есприт
Обувки на Есприт има в магазин за обувки Reno на първият етаж в Скай Сити Център

Може би има и на други места, аз за сега това съм открила. Нито едно от местата обаче не е от типа магазини с маркови неща за по 10-15 лв, а ми са на редвни цени на Есприт, с етикети и всичко.

bouquet
Цитирай

Бельо на esprit има на Цар Самуил 93 и Евлоги Георгиев 32 Wink
Цитирай

TRAKI или MIZZY шият за ESPRIT, цените са повече от добри и имат магазини вече на доста места в София, напр. на Пиротска, на ъгъла на Графа и Канала, на пазара Кр. село и др.
Цитирай

влез в тази тема и ще си пазариш от есприт
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=374253.0
Цитирай

влез в тази тема и ще си пазариш от есприт
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=374253.0

за съжаление, не успявам да отворя линка Sad
Цитирай

1-10 от 10 отговора