LaRedoute.fr - 88 - Всичко за поръчката!

  • 49 662
  • 864
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 741
Rima-Благодаря   bouquet

# 61
  • Мнения: 329
Алекс мила   bouquet за новата тема !

mini_79  благодаря за инфото което означава че ще си  чакам отговора за поръчката чак  към четвъртък .
Междувременно отивам да си извадя и  още една карта в резерв  Mr. Green .

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, може ли някоя която си е поръчвала панталони 44 и 46 да ми каже много ли е голяма разликата между двата номера?
Поръчах си едно дънки 46, но дойде огромно, а панталон 44 ми се отваря на джобовете. Много искам да си поръчам пак дънкито, но не мога да реша какъв номер да бъде newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 767
Добро утро !Доста е напреднала новата тема!Исках да ви попитам за тази пижамка отново.
Дали вече някой я е получил и дали си отговаря на размера.
Aз, след като 2-3 питах за тая пижамка, без накой да даде отзиви, накрая я поръчах.... Но още не е дошла, чакам я тая или другата седмица, когато дойде - непременно ще дам отзиви   bouquet
Алекс, а за теб   bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 123
Аз я получих тази пижама, мисля че си отговаря точно защото моят младеж е 81 см. и 86 му е големичка.Тъничка е но е от хубаво стегнато трико.

# 65
  • Мнения: 60
девойки здравейте,
аз съм от аматьорките в ларедута и пазарих за първи път.
Направих си поръчката на 17.10.2008. Парите дръпнаха на 22.10.2008.
Още не съм получила нищо. Аз ли бързам, нормално ли е това забавяне и забавяне ли е изобщо?
Докога да чакам преди да отреагирам.

Благодаря предварително

# 66
  • Мнения: 8 242
девойки здравейте,
аз съм от аматьорките в ларедута и пазарих за първи път.
Направих си поръчката на 17.10.2008. Парите дръпнаха на 22.10.2008.
Още не съм получила нищо. Аз ли бързам, нормално ли е това забавяне и забавяне ли е изобщо?
Докога да чакам преди да отреагирам.

Благодаря предварително

По принцип пратките идват за 2-6 седмици.. Най-често за около 12-18 дни.. Макар че около големите намаления можеш да почакаш и месец-два  Mr. Green
Но специално този месец на много хора им се бавят пратки с дати 15, 16 и 17.. затова потърпи мъничко още, предполагам тази седмица вече ще пристигнат Peace

# 67
  • Мнения: 119
Здравейте момичета, получих по мейла един чек за отстъпка от 30 евро от колекцията Есен/Зима 2008/2009. Като се опитам да го ползвам обаче, ми маха само доставката от 5 евро, без да ми намалява другата сума  newsm78. Явно не правя нещо както трябва  Rolling Eyes. Може ли някой да ми помогне, ако е получавал нещо такова и е успял да го използва след това. По принцип нямам загубени или закъснели поръчки и честно казано не зная защо ми го пращат.

# 68
  • София
  • Мнения: 767
Аз я получих тази пижама, мисля че си отговаря точно защото моят младеж е 81 см. и 86 му е големичка.Тъничка е но е от хубаво стегнато трико.
Eeee, така се надявах да е по-ватиранка  Cry

# 69
  • Мнения: 60
девойки здравейте,
аз съм от аматьорките в ларедута и пазарих за първи път.
Направих си поръчката на 17.10.2008. Парите дръпнаха на 22.10.2008.
Още не съм получила нищо. Аз ли бързам, нормално ли е това забавяне и забавяне ли е изобщо?
Докога да чакам преди да отреагирам.

Благодаря предварително

По принцип пратките идват за 2-6 седмици.. Най-често за около 12-18 дни.. Макар че около големите намаления можеш да почакаш и месец-два  Mr. Green
Но специално този месец на много хора им се бавят пратки с дати 15, 16 и 17.. затова потърпи мъничко още, предполагам тази седмица вече ще пристигнат Peace

е вие сте супер  Laughing не очаквах толкова бърз отговор. Чакаме си значи  Crossing Arms
Панера ми пак пълен ама искам да видя какви неща идват преди пак да поръчам

Поздрави

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 713
Момичета от вчера имам постоянен проблем със сайта, каквото да и са опитам да разгледам ми дава бяла страница на която пише:
Bad Request (Invalid Header Name)

Какво става?

# 71
  • София
  • Мнения: 595
Тина_бамбина, прочети темата за кодовете, там подробно в последните няколко страници се обсъжда въпросния код, който за да действа, трябва да имаш мин. 45-50 (зависи от конкретната оферта) евро ненамелени неща.

Чакам поръчка за поща от 26 с неща само за приятелки. За мен ще е само подаръка-кравичките Simple Smile То и те не са за мен точно де  hahaha

Момичета да ви питам, винаги казваме, че срокът за доставка е 6 седмици, че се чака от 2 до 6 седмици и т.н., а когато се прави поръчка, на стъпка 2 май, където потвърждаваме адреса, най-отгоре с малки букви пише, че доставката ще бъде направена за 8-18 дни. Този срок 8-18 дни само за Франция ли е, за нас не важи ли? Аз оставам с впечатление, че на практика за такова време и на нас ни ги пращат...  Thinking

# 72
  • varna
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета, получих по мейла един чек за отстъпка от 30 евро от колекцията Есен/Зима 2008/2009. Като се опитам да го ползвам обаче, ми маха само доставката от 5 евро, без да ми намалява другата сума  newsm78. Явно не правя нещо както трябва  Rolling Eyes. Може ли някой да ми помогне, ако е получавал нещо такова и е успял да го използва след това. По принцип нямам загубени или закъснели поръчки и честно казано не зная защо ми го пращат.
питането е за другата тема-но за да ползваш чека трябва да имаш в кошницата си поне-минимум за 50евро ненамалени неща от новата колекция Peace
ами писали сме по едно време

# 73
  • Мнения: 0
здравейте, момичета.аз днес получих първата си поръчка.един анцунг за малкия,от който не съм доволна, и няколко блузки пак за него,които стават.скам да питам всички детски дрешки ли са произведени в китай или бангладеш?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 482
Някой ми беше искал линк към детските халати адидас, най-лесно става така - отиваш на търсачката, пишеш adidas peignoir. За всеки случай ето и линк : http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Cat … p;Category=enfant
Нашите халати са синият с трите ивици на малкия ми син 33 евро - размер 8/10 години се води в сайта, съответства по-скоро на 8, сега видях по етикет се води 8 години ръст 128 и другият халат е сив със сини ивици на ръкавите от 60 евро размер 10/12 години - по етикет е 10 години. Вторият халат го намалих с 25 евро с код 22241.  Peace Много съм доволна от халатите и сега съм поръчала и за мъжа ми, остана само себе си да обзаведа, но все още се настройвам психически, че вече много ми се събра.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт